Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o. w Koszalin

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o.
2 16 12 5 1
Ludwik Nowy wpis

Tak dobrze się pracuje, że nie ma specjalnie chętnych żeby tu zostawiać info.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Czy pracodawca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

czak Nowy wpis

Jeżeli szukasz stałej pracy jako ślusarz czy monter. Na pewno w tej firmie jej nie znajdziesz. Ogłoszenia na olx typu po dwóch miesiącach umowa o pracę czytaj ze zrozumieniem. Oznacza to, że znajdziesz tutaj pracę na max dwa miesiące a później na bruk bez żadnego uprzedzenia i wypowiedzenia. Traktowanie nowych pracowników poniżej krytyki, zero z podstaw kultury. Jedyny pozytyw to wypłata na czas.

Tak5Nie

Halina Nowy wpis

@Zyga, widzę, że jesteś dobrze zorientowany w aktualnych sprawach firmy, wnoszę więc, że pracowałeś lub pracujesz w tym miejscu. Co jeszcze mógłbyś dodać na temat tego pracodawcy? Czy wśród użytkowników forum znajdą się obecni lub byli pracownicy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex? Zachęcam do pozostawienia swoich opinii na temat pracy w tym miejscu!

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Zyga

Termex otworzył mrówki. Pan prezes płaci 12.50 za nad godzine. Ludzie pracuja po 12 godzin także w sobote i niedziele. Przy wypłacie kwitu brak. A jak dostaniesz to się nie do liczysz za co i ile. Wyzysk i tyle ciekawe co na to służby skarbowe i inspekcja pracy?? Pewnie w łapę biorą. Dziadostwo dziwie sie ludziom że dają się tak (usunięte przez administratora)

Tak2Nie

Halina

@Loozak, ten wątek dotyczy oddziału w Koszalinie. Rozwiń swoja opinię i wytłumacz proszę na jakiej postawie tak sądzisz? Czy pracowałeś w tym miejscu? Proszę też żebyś wypowiadał się bardziej kulturalnie - publikujesz komentarze na forum publicznym gdzie obowiązują zasady grzeczności. Pamiętaj też że tutaj również ponosisz odpowiedzialność za publikowane przez siebie treści. Poprzednio zamieszczone opinie są bardzo są zarówno pozytywne jak i negatywne. Jakie jest Wasze zdanie na temat pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex?

Loozak

Nie polecam firma traktuje ludzi jak psy szczególnie Dyktatorek z Trzebiatowa. Oddział w Kamieniu Pomorskim porażka!

Tak1Nie

Łazarz

Monter z tego co wiem zarabia całkiem przyzwoite pieniądze, warto byłoby spróbować się tutaj dostać.

Tak5Nie1

Niezadowolony

Lipa, nie polecam. Ja tam pracowałem na umowe zlecenie za psie pieniądze, do tego od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ania nadgodzin, soboty, niedziele czasami a jak przychodzi co do czego to(usunięte przez administratora) a nie pieniądze dostaniesz. Zarobisz jak będziesz pracował od poniedziałku do soboty od 7 do 20. Jeśli nie bierzesz nadgodzin to cię zwolnią.

Tak10Nie

termex

ja tam do tej firmy nic nie mam mi dobrze płaca

Tak7Nie1

mark

może tobie płacą 1300 mi wiszą 250000 i ani widu ani słychu

Tak4Nie

hmm

Niby płacą na czas ale co to za zarobek 1300 zł za 10 godzin dziennie pracy w tym jeden dzien wolny w tygodniu...

Tak8Nie

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o. - Koszalin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o.