Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o. w Koszalin

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o.
counter
2 17 21 5 1

Popularne opinie

Niezadowolony

Lipa, nie polecam. Ja tam pracowałem na umowe zlecenie za psie pieniądze, do tego od (usunięte przez administratora) ania nadgodzin, soboty, niedziele czasami a jak przychodzi co do czego to(usunięte przez administratora) a nie pieniądze dostaniesz. Zarobisz jak będziesz pracował od poniedziałku do soboty od 7 do 20. Jeśli nie bierzesz nadgodzin to cię zwolnią.

Tak10Nie

Wszystkie opinie

Jacek Nowy wpis

Pracowalem w firmie na samym poczatku kiedy powstawala,wspolpraca ukladala sie bez zadnych zgrzytow,milo wspominam ten czas i gdybym mogl ponownie zatrudnil bym sie w Termex, Jacek Stolarczyk.

Leszek R. Nowy wpis
Klient
@Jacek

Tak, Jacku, też wspominam mile czas pracy w Termex. Ale to już historia. Rozstanie z firmą po 22 latach pracy dla niej(produkcja gzymsów) , sposób w jaki mnie potraktowano to przykład wyjątkowego sku. -wy-syń-stwa.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 156 dni.

Patryk

Słyszeliście może czy firma prowadzi rekrutacje? Czy epidemia nie zmieniła planów firmy?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zbyszek z Primy

Polecam najlepsza hurtownie w Koszalinie ....... mila obsługa wszystko zrealizowane na czas.

OLAĆ TERMEX

Termex Trzebiatów to dopiero (usunięte przez administratora) Pseudo kierownik nosi się jak by był co najmniej dyrektorem a to zwykły robol jak każdy inny, po prostu przerost formy nad treścią. Odradzam każdemu kto by kiedykolwiek miał zamiar iść tam do pracy. Wystarczy spojrzeć, że bez przerwy szukają tam pracowników. Pracę w tej firmie uważam za porażkę życiową. Odradzam każdemu, komu by przeszła do głowy myśl o pracy w tej dziadowskiej firmie.

Zbigniew
@OLAĆ TERMEX

Nie podałeś konkretów, czemu masz takie zdanie o firmie. Czy sprawiła to atmosfera i relacje między współpracownikami i przełożonym? Piszesz, że firma szuka pracowników, jednak nie znalazłem w sieci żadnych aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych. Napisz proszę jakie stanowiska są obecnie do obsadzenia.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 257 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o.?

Ludwik

Tak dobrze się pracuje, że nie ma specjalnie chętnych żeby tu zostawiać info.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 358 dni.

Czy pracodawca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

czak

Jeżeli szukasz stałej pracy jako ślusarz czy monter. Na pewno w tej firmie jej nie znajdziesz. Ogłoszenia na olx typu po dwóch miesiącach umowa o pracę czytaj ze zrozumieniem. Oznacza to, że znajdziesz tutaj pracę na max dwa miesiące a później na bruk bez żadnego uprzedzenia i wypowiedzenia. Traktowanie nowych pracowników poniżej krytyki, zero z podstaw kultury. Jedyny pozytyw to wypłata na czas.

Tak5Nie

Halina

@Zyga, widzę, że jesteś dobrze zorientowany w aktualnych sprawach firmy, wnoszę więc, że pracowałeś lub pracujesz w tym miejscu. Co jeszcze mógłbyś dodać na temat tego pracodawcy? Czy wśród użytkowników forum znajdą się obecni lub byli pracownicy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex? Zachęcam do pozostawienia swoich opinii na temat pracy w tym miejscu!

Zyga

Termex otworzył mrówki. Pan prezes płaci 12.50 za nad godzine. Ludzie pracuja po 12 godzin także w sobote i niedziele. Przy wypłacie kwitu brak. A jak dostaniesz to się nie do liczysz za co i ile. Wyzysk i tyle ciekawe co na to służby skarbowe i inspekcja pracy?? Pewnie w łapę biorą. Dziadostwo dziwie sie ludziom że dają się tak (usunięte przez administratora)

Tak2Nie

Halina

@Loozak, ten wątek dotyczy oddziału w Koszalinie. Rozwiń swoja opinię i wytłumacz proszę na jakiej postawie tak sądzisz? Czy pracowałeś w tym miejscu? Proszę też żebyś wypowiadał się bardziej kulturalnie - publikujesz komentarze na forum publicznym gdzie obowiązują zasady grzeczności. Pamiętaj też że tutaj również ponosisz odpowiedzialność za publikowane przez siebie treści. Poprzednio zamieszczone opinie są bardzo są zarówno pozytywne jak i negatywne. Jakie jest Wasze zdanie na temat pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex?

Loozak

Nie polecam firma traktuje ludzi jak psy szczególnie Dyktatorek z Trzebiatowa. Oddział w Kamieniu Pomorskim porażka!

Tak2Nie

Łazarz

Monter z tego co wiem zarabia całkiem przyzwoite pieniądze, warto byłoby spróbować się tutaj dostać.

Tak5Nie1

Niezadowolony

Tak10Nie

termex

ja tam do tej firmy nic nie mam mi dobrze płaca

Tak7Nie1

mark

może tobie płacą 1300 mi wiszą 250000 i ani widu ani słychu

Tak4Nie

hmm

Niby płacą na czas ale co to za zarobek 1300 zł za 10 godzin dziennie pracy w tym jeden dzien wolny w tygodniu...

Tak8Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o. - Koszalin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Termex Sp. z o.o.