Opinie o Urząd Miasta w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Urząd Miasta. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Urząd Miasta o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zarządzanie podstawowymi typami działalności publicznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urząd Miasta w Warszawa

pensja

Na jaką pensję można liczyć spełniając kwalifikację na stanowisku podinspektora ds. nieruchomości? W ogłoszeniu nie ma takich informacji.

@pensja

Planujesz aplikować na to stanowisko? Sądzę, że osoba, która chciałaby na nim pracować, musi legitymować się doświadczeniem zawodowym. Zastanawia mnie, czy takowe posiadasz.

op

prośba o lepszy kontakt telefoniczny, na infolinii trzeba czekać po kilkanaście minut!

@op

Często jest tak, że infolinie obsługuje zbyt mała liczba osób, w porównaniu z tym ile w ciągu dnia jest połączeń przychodzących. Myślę, że w tej kwestii powinieneś być bardziej cierpliwy. Często załatwiasz sprawy w tym urzędzie? Może zauważyłeś, czy dochodzi tam do zmian wśród zatrudnionych osób? Chciałem ustalić, czy jest to stabilne miejsce pracy.

Anita

Dobra praca dla ludzi lubiących ten typ pracy. Ja jestem zadowolona!

Iza
@Anita

Fakt, pracę urzędową trzeba lubić. W końcu nie każdy się do tego nadaje. Anita, możesz nadmienić coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jak wygląda tutaj grafik oraz możliwość brania dni wolnych?

Czarek

Jak sie pracuje w urzędzie? Jaka atmosfera i zarobki? Warto aplikować?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Urząd Miasta? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kontroler Jakości
Ozimek
KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Szczery

Urząd Dzielnicy Gminy Warszawa Ursus - niedawno jakiś kretyn i kutafon wprowadził tam automaty z tymi durnymi numerkami i od tej pory kolejki są nieprawdopodobne zwłaszcza w Wydziale Komunikacji.Urząd do niedawna cieszył się znakomitą opinią petentów,szynką obsługą - niestety od wprowadzenia automatów z numerkami stał się jednym z najgorszych i systematycznie zbliża się do DNA. Gratulacje tylko tak dalej.

jacek

A wie ktoś z pracujących którego tutaj pensje wysyłają? Koło 25? Jestem nowy tutaj.

@jacek

@jacek, jak sam piszesz, niedawno podjąłeś pracę w Urzędzie Miasta w Warszawie. Wydaje mi się, że takie kwestie jak termin wypłaty wynagrodzenia, powinny być ujęte w umowie zawieranej z pracodawcą - może warto to sprawdzić? Daj znać, jak Ci się podoba praca w tym miejscu.

Dominika

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Urząd Miasta w Warszawie? Czy prowadzone są w tym miejscu obecnie jakieś ciekawe rekrutacje? W jakim trybie odbywa się praca? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat pracy w Urząd Miasta! Każda Wasza opinia będzie bardzo cenna.

Małgorzata

Poszukuje świadków zdarzeń od 2012r wprowadzania odrażających informacji na mój temat, zachowań,planowania wyjazdów,zakupów,używania technologi lub innych.Proszę o kontakt mag2011@interia, tel.572126835. Małgorzata Szarpatowska

jkl

Chciałbym powiedzieć kilka zdań na temat rekrutacji do Biura Bezpieczeństwa i Biura Polityki Mobilności i Transportu. W ostatnich kilku miesiącach brałem udział w kilku rekrutacjach do w/w biur z dobrym referencjami. Sprawdziłem kto wygrywa konkursy. Obecnie jest trend na byłych policjantów. Czyli byli komendanci stołeczni lub powiatowi z okolic Warszawy. Ostatni konkurs wygrał do Biura Transportu wygrał były komendant stołeczny, a kto go rekrutował? Kolega z policji również były komendant stołeczny, który pełni obecnie stanowisko wicedyrektora. Tak samo wygrywają byli policjanci w Biurze Bezpieczeństwa.Najgorsze jest to, że były oficer policji pobiera wysoką emeryturę + pensje z urzędu,a młoda osoba po studiach nie może znaleźć pracy. Zachęcam do przestudiowania wyników rekrutacji z tych biur i poszukania nazwisk w internecie. Jeżeli nie jesteście z polecenia to nie ma sensu nawet brać udziału w tej farsie. Ale nie oznacza to że ludzie tzw ulicy nie mają szans. Tacy też pracują w ratuszu.

Mira

Rzucanie oskarżeń pod adresem konkretnych osób na forum nie jest uczciwe. Takie tematy załatwia się z szefem w firmie.

Janusz

Ta cała świta z Ratusza z Biura Kadr i Szkoleń załatwia ludziom pracę po znajomości a szczególnie Panie z Kadr w dzielnicy Praga Północ (Magdalena Figurska) i Praga Południe (Beata Herda, Renata Mackieweicz). Najpierw zapraszają ludzi na testy wiedzy i rozmowy kwalifikacyjne a później mają jakieś problemy, to czy test był łatwy (Jacek Cieślak, zięć Ireny Chmiel, Praga Północ, albo, że ktoś miał tableta na biurku bo chciał robić zdjęcia na teście wiedzy (Beata Herda, Praga Południe), żeby pod pretekstem (usunięte przez administratora) ludzi, żeby później załatwić swoim znajomym czy rodzinie pracę po znajonmości. Niedawny mobbing i samobójstwo w urzędzie na Pradze Północ w WOM to chyba nie przypadek. Naczelnik WOM chyba najlepiej wie dlaczego. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w rekrutacja w UM Warszawa ?

Dominika

@Es P - a czy możesz napisać nieco więcej o procesie rekrutacyjnym? Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? I jak wyglądały Twoje pierwsze dni w pracy? Czy można liczyć na szkolenie wstępne, czy może przydzielonego opiekuna przez pierwsze miesiące?

Es P

Pracuje od 5 lat (dostałem się nie po znajomości, za pierwszym podejściem). Rekrutacja to przesłanie wymaganego pakietu dokumentów, testy oraz rozmowa kwalifikacyjna. Płaca zasadnicza jak na warunki rynkowe dla wykwalifikowanych pracowników IT mogłaby być dużo lepsza (wynikiem są braki kadrowe). Specjalistów z wiedzą, wieloletnim doświadczeniem i certyfikatami szuka się bardzo długo. Pracodawca wymagający, bardzo dobry, ale większość pracowników IT cały czas bada rynek wyszukując ciekawe oferty pracy (poza Urzędem).

wilga

fakt, na państwowym najlepiej, tym bardziej w takim, miejscu. widzę że jest oferta pracy na stanowisko Pracownik ds. rozliczeń podatkowych i ciekawe czy płacą tak samo jak w Warszawie czy mniej lub więcej

radek

ja słyszałem sporo raczej pozytywnych opinii o tej firmie

RadeK

( do jeny) na rozmowie kwalifikacyjnej powiedzieli umowa na 6 mcy z wynagrodzeniem ( inspektor, podinspektor).Pewnie są też jakieś stanowiska na staż, ale takie mnie nie interesowały. Pozdrawiam i powodzenia ( w końcu ktoś pracuje w tych urzędach i chyba coraz więcej jest obsadzanych stanowisk- aaa już o znajomościach nie będe pisał)

RadeK

Radek

w nawiązaniu do poprzedniego mojego wpisu , pochodziłem na kilka testów i miałem z 2 rozmowy to minimum 10 osob na 1dno miejsce ale potrafi dobić do 20tu ( stanowiska inspektor, podinspektor), przed testami oczywiście wysyła się przez net cv, list motyw, dyplom , nieraz potwierdzenie że ma się doświadczenie dotyczące stanowiska. Jak się spełnia wymogi dostaję się zaproszenie emailowe na test. Ja sobie dałem spokój ( połowę urlopu musiałbym wykorzystac na chodzenie na testy)a kończy się tym że jest nabór na np 10 stanowisk a zatrudniają 5 osób, niby pozostałe 180 osób nie spełnia wymóg, które pisały testy a pozniej najlepsi rozmowy. Jak ktoś nie ma pracy to może się w to pobawić ,jednocześnie szukając gdzieś indziej.

Helena

KONKRETNA ODPOWIEDŹ@ Mariola : byłam 14 dni temu 4 osoby w składzie: z kadr,kierownik z działu na które się ubiega osoba i jeszcze 2, z kadr 3/4 czasu ( pytania dotyczące zatrudnienia, konflikty, sukcesy , porażki-jaki wpływ miałas, jak rozwiązałaś,jak sobie radzisz w sytuacjach, dlaczego gmina i te stanowisko,) z działu osoba ( pytania z testu na które źle się odpowiedziało)i 3 cia osoba odnosne zatrudnienia , zarobki, itp, ogolnie miła atmosfera, 2 tyg i wynik

Mariola

Witam W przyszłym tygodniu mam rozmowę kwalifikacyjną w urzędzie Miasta Warszawy - stanowisko podinspektor. Czego się spodziewać? jakie pytania itp? Proszę o odpowiedzi konkretne, dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Miasta - Warszawa

• Jak się pracuje w Urząd Miasta?

Zobacz opinie na temat firmy Urząd Miasta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Urząd Miasta?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Urząd Miasta