Opinie o Urząd Miasta w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Urząd Miasta. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Urząd Miasta o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zarządzanie podstawowymi typami działalności publicznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urząd Miasta w Warszawa

ggg

Aha jeszcze jedna ważna kwestia-mamy być obywatelami świata-czyli nikim, bez przynależności, bez historii bez ojczyzny. Coś na wzór bezpańskiego psa. Tylko weź pod uwagę, jak przygarniesz takiego psa, zadbasz o niego nakrmisz, pokochasz go-on odda za ciebie życie bezwarunkowo. Oni nie chcą takich psów-psy mają być bezpańskie. Jaśniej nie potrafię i nie interesują mnie dogadywania bolszewii forumowej. Ciemnej prymitywnej, właśnie bezpańskiej masy.

Fgbv

Po Hucie Pieniackiej nie został śladu 28 lutego 1944 roku ukraińscy żołnierze pułku SS wspierani przez oddziały Ukraińskiej Powstańczej Armii i członków paramilitarnego oddziału ukraińskich nacjonalistów wymo*dowali większość mieszkańców Huty Pieniackiej, nieistniejącej już dziś wsi w obwodzie lwowskim. Zamo*dowano około 850 Polaków. Wieś została zrównana z ziemią.

STOP tęczowym

Trzask zasadnicze pytanie kiedy warszawka przestanie zatruwać wisłę śmieci spalarnie kiedy? no I rozliczenie mafi reprywatyzacyinej w warszawce

Ghh

Książka leksykon bezpieki 1944 1956

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Urząd Miasta? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kontroler Jakości
Ozimek
KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
Ghjh

Ścieki płyną do wisły kolejna awaria ?

Co tam

POodatek od reklam w Europie, podatkiem objęte są firmy, których globalne i krajowe przychody przekraczają określony próg. Wielka Brytania - 2% Francja - 3% Włochy - 3% Hiszpania - 3% Austria - 5% Szwecja - 2, 5% do 6, 9% Polska - Zamach na Wolne Media

xxx

Grodzki to postkomunistyczna skamielina oraz hosztapler i łapówkarz i on śmie mówić o uczciwości i wolności słowa? Dziad, który za fuszerkę chirurgiczną kasował po 2 tyś. zł a pacjent i tak umierał?

Podinspektor ds nieruchomości

Typowy nabór do budżetówki. Test wiedzy oceniłbym jako dosyć trudny, pytania szczegółowe i o rzeczy, na które czytając ustawę raczej nie zwraca się uwagi i pomija, bo nie są nikomu w praktyce potrzebne. Osoba która wcześniej pracowała na podobnym stanowisku raczej poradziłaby sobie z nim lepiej.

Julia
@Podinspektor ds nieruchomości

Czy to oznacza, że nie poradziłeś sobie z testem? Mam nadzieję, że było dokładnie odwrotnie i pracujesz obecnie w Urzędzie Miasta Warszawa. A nawet liczę, że opiszesz warunki płac i dodatków socjalnych. Czekam niecierpliwie na odpowiedź.

STOP tęczowym

Rafau Kałczescu to pajac Sorosa,który został ulokowany w warszawskim Ratuszu aby POstKOmuna mogła bogacić się kosztem Warszawiaków i realizować swoje chore POmysły demoralizacji dzieci i młodzieży

STOP tęczowym

Nabór to fikcja casting musi być robota dla swojch po ko STOP tęczowym STOP POwcom strefy wolne od lewicy

ekspedientka

na jakie zarobki można liczyć pracując na okienku?

Ryszard
@ekspedientka

Sfrustrowany szef na forum wypisuje posty :)

@Ryszard

ale o co chodzi?

Jerzy
@Andrzej

Cześć! Potrzebuję informacji o poziomie wynagrodzeń za pracę w Urzędzie Miasta w Warszawie. Moglibyście napisać, ile mniej więcej można zarobić? Z góry dzięki za pomoc.

Mrówka
@Jerzy

wynagrodzenie zależy od stanowiska i mediany przypisanej do stanowiska. wszystko masz w rozporządzeniu o wynagrodzeniu pracowników samorządowych oraz w wewnętrznym Zarządzeniu Prezydenta miasta stołecznego Warszawy. każde stanowisko ma zaszeregowanie i widełki. zaszeregowanie zależy od wykształcenia, odbytych kursów, posiadanych certyfikatów, doświadczenia itp. Warto dostarczyć te dokumenty, certyfikaty... do kadr. przy podpisaniu umowy dają ci zaszeregowanie. mając stanowisko-nazwa stanowiska, zaszeregowanie możesz sprawdzić jakie widełki są przy twoim stanowisku. jak masz wykształcenie i staż pracy to masz szansę na medianę

gość
@Jerzy

Wystarczy zadzwonić do wydziału kadr i zapytać się o proponowane wynagrodzenie na dane stanowisko.

@gość

kadry każdemu telefonującemu udzielają takich informacji? Zarty

Co Wam POzostało POKOnani? Iść pod Sejm i POpełnić zbiorowe sepuku na oczach telewidzów. Będzie to najlepsze reality show w TV.

Fjnbbbb

Na trzaska głosują ludzie koľowaci nie nowoczesni pedalstwo złodzeje

Antek

Witajcie, aplikowałem na stanowisko podinspektora ds. polityki społecznej, zaprosili mnie na test. Pytanie moje brzmi: czy ktoś jest wstanie napisać mi jakie pytania mogą się pojawić. Może ktoś coś wie?

Marta I
@Antek

Trochę pózno ale domyślam się że już po teście i jak? Bo ja tez aplikowalam ale w czerwcu i nie wiem co na test trzeba umieć, podpowiesz?????

pytanie

Czy ktoś wie kiedy będą ponowne zatrudnienia z zewnątrz w urzędzie miasta?

Czy często w firmie Urząd Miasta zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

M

Obecnie nie ma żadnych (wstrzymane, podobnie jak zatrudnienia z zewnątrz), ale w lutym i przez pierwsze dwa tygodnie marca było około 50 - 60. Mam wrażenie, że w tym roku jest więcej niż w ostatnich latach.

IT

Na jaką pensje może liczyć Podinspektor ds. wsparcia użytkowników IT. Pracownik z wykszt. wyższym. Orientuje się ktoś. Czy w UM są 13-stki, nagrody kwartalne??

ampro

w okolicach minimalnej krajowej 2500-3300

@ampro

:/ a jak z resztą świadczeń?

Łucja
@IT

Też chętnie się dowiem, jakie benefity oferuje Urząd Miasta. Pytałeś o wysokość wypłaty w firmie. A na jakie wynagrodzenie liczysz?

@Łucja

Liczyłem że po kursie IOD i dodatkowej podyplomówce Cyberbezpieczeństwa mogę liczyć na 7,5 - 9 tys. netto.

landi
@IT

Prezydent Trzaskowski zarabia około 12 tysięcy brutto. Naczelnik wydziału w urzędzie zarabia około 8 tysiecy brutto. Doświadczenie w IT jest warte 10 razy więcej niż zgromadzone kursy i dyplomy.

Mrówka
@IT

jest pensja dodatek stażowy 0-20, ile lat pracy tyle % dodatek motywacyjny - uznaniowo w wysokości 3-16 % pensji dodatek funkcyjny - jak masz funkcję np kierownik, koordynator itp grusza - za urlop swój, partnera -męża, dzieci tzw "kulturalno-oświatowe" to około 300 zł generalnie na bilety do kina zajęcia sportowe, buty sportowe itp dodatek dla dzieci na przybory do szkoły inne dodatki wg uznania naczelnika = różne nazwy dodatków

Zapewne nie w każdym urzędzie dzieje się tak samo, ale ja jako wieloletni pracownik odradzam dzielnice Wawer. Od lat występuje tam mobbing, powszechnie przyklepywany przez przełożonych bo przecież mobber jest takim ,,świetnym specjalista" że można przymknąć oko na jego furię i gnębienie podwładnych.wladza się tam zmieniła ale podejście do pracownika nie.

supron

czy urząd współfinansuje karty benefitowe ?

student

Czy UM Rembertów jest otwarty na staż ? Na stronie nie mogę znaleźć tej informacji

Zostaw merytoryczną opinię o Urząd Miasta - Warszawa

• Jak się pracuje w Urząd Miasta?

Zobacz opinie na temat firmy Urząd Miasta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Urząd Miasta?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Urząd Miasta