CATAPULT INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Cieszyn

Opinie o CATAPULT INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Z

I z tego nic nie wynika że -ja wiem Po prostu oddaj pieniądze i sprawa skończona .

Asioczek 1876

budmax
@Asioczek 1876 15.03.2017, 20:20
Budmax ciepło szef oszust klamca, i nie płaci mam czekam pół roku i ciągle nie ma,,, uciekać z daleka od tej firmy...

Prosze przedstaw sie. Jak czekasz pol roku na pieniądze?

Z
@budmax 16.03.2017, 08:28
Prosze przedstaw sie. Jak czekasz pol roku na pieniądze?

A ja czekam przeszło 3 lata na pieniądze , Pracowałem dla Krzysia na jeleniu ,robiłem ogrodzenia wyjeżdżałem do Wałbrzycha na delegację robić naświetlenia na halach przemysłowych ,kostka brukowa ,kanalizacja deszczowa, studzienki. Ponosiłem koszty wyjazdów i do dzisiaj nie widzę pieniędzy Sprawę dałem do Sądu Pracy , mam wyrok z klauzulą na prawie 8000 tyś i nic wielkie nic. Pan prezes na to głęboko w d..... myśli że się zapomni .NIGDY ....... A poza tym w opisach jest wiele prawdy. Żebyś Krzysiu nie pytał przedstaw się to nazywam Z, Staniśławczuk nr tel ,jest Ci zapewne znany. Pozdrawiam .i czekam. i

A

Może ktoś wie gdzie teraz mieszka Krzysio D. Szukamy gościa od paru miesięcy . Jest winien sporo kasy ,no i w swoim stylu uchyla się od płacenia . Będziemy wielce zobowiązani za namiary na człowieka, Za ewentualną pomoc w odzyskaniu pieniędzy istnieje możliwość zapłaty .

bu...
@A 20.02.2017, 18:52

Kto tak bardzo szuka? napisz na budmaxcieszyn@wp.pl

Manitu
@A 20.02.2017, 18:52

Ja wiem

A

Może ktoś wie gdzie teraz mieszka Krzysio D . ? Szukam gościa od paru miesięcy ,jest winien sporo kasy no i w swoim stylu uchyla się od płacenia .Będę wielce zobowiązany za namiary ,a za ewentualną pomoc w odzyskaniu pieniędzy jestem w stanie podzielić się kwotą .

Tated
użytkownik zarejestrowany

W tym momencie BUDMAX CIEPŁO Sp. z o.o. poszukuje ludzi na Operatora Koparki do Ustronia, kasa jest zdecydowanie do dogadania i można coś z tym zrobić, no wydaje mi się, że lepiej już nie będzie w tej firmie

Praca ok. Dobrze płatna. Szefowie traktuja nas jak czlowieka a nie jak smiecia i to sie ceni. Pracuje juz 3 rok i nie narzekam.

@a... 25.09.2016, 16:32
A moze pajacu sie przedstawisz?

Wystarczy poszukać w necie temat długów ,niepospłacanych należności ,faktur . niezapłaconych wynagrodzeń za pracę ogólnie rodzinka przekrętaczy. A oto namiary na uczciwe długi; długi.info- 251,000,00zł Mecenat ; Giełda wierzytelności-12 ,702.64zł rudy braciszek;- 2791,64zł i wiele ,wiele pokrzywdzonych osób prywatnych

@a... 25.09.2016, 16:32
A moze pajacu sie przedstawisz?

a.....

Wiemy że Dąbrowiecki z Budmax to krętaczem i oszustem był ,jest ,i będzie zawsze .SZKODA CZASU NA TAKIEGO PAJACA>

były pracownik

BUDMAX-CIEPŁO. Może i dobrze płacą ale nie na czas! Nigdy nie ma wypłaty na czas, zawsze są nerwy od 10-tego do 18-tego. dzisiaj jest 15 wrzesień, początek roku szkolnego, mnóstwo wydatków a ten nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji! Dla niego ludzie sie nie liczą! Kolejny j..any prywaciarz, któremu tylko nowe samochody w głowie. Jest na tyle bezczelny, że nawet nie może się określić "kiedy" będzie wypłata! Miesiąc w miesiąc to samo.

Anonim

BUD-MAX to jest BUD-MAX Konkretna Firma :)

Staszek
użytkownik zarejestrowany

A tam, nie zgadzam sie z tymi opiniami, przecież są generalnie dośc dobre warunki, a kasa jest, więc naprawdę jak tu rozmawiacie to jestem mocno zdziwiony

xyz

proszę o informację gdzie aktualnie Budmax Ciepło realizuje jakieś kontrakty? dla kogo?

multi
użytkownik zarejestrowany

hmm ja nie słyszałem nic na temat zmiany nazwy firmy, a całkiem mnie ona interesuje, ciekawe w takim razie czy faktycznie coś takiego miało miejsce, jak ktoś wie, niech da znać :) pozdrawiam pracowników :)

Bob
użytkownik zarejestrowany

(usunięte przez administratora)Czy firma zatrudnia jeszcze nowe osoby do pracy czy już nie bardzo jest już miejsce dla pracy dajcie proszę znać jak jest w tej firmie z zarobkaami mało dużo średnio dobrze czy źle? Jak wyapda ona w porównaniu z konkurencją która jest dość duża.

zoe

W firmie Budmax zatrudniają, i z tego co powiedzieli na rozmowie to stawki zaczynają się od 8zł w góre. Wszystko zależy od tego co kto umie. Pewnie na początku trzeba się wykazać a póżniej będzie lajtowo. Tylko że dużo chętnych było i nie wiem, mam zgłosić się we wtorek to będę wiedział.

sommer
użytkownik zarejestrowany

jeśli zlecenie Ci się nie opłaca to chyba nie będziesz miał za bardzo czego w Budmaxie szukać. Przynajmniej z tego co się orientuje. W branzy budowlanej co raz trudniej o oferty pracy na umowę o pracę dla nowych pracowników. Musisz najpierw się wykazać i pokazać , że jesteś przydatny dla firmy. Także decyduj

zoe

Przerwy o 10, 30min, potem zalezy kaj robisz to albo o 14 15min,albo o 16 obiad

jacek
użytkownik zarejestrowany

jak kasa się zgadza, to wszystko się zgadza - dla mnie jednak zarobek w pracy to podstawa, a reszta jest do przeżycia, jak to mówią. Z rzeczy których jeszcze chciałbym się dowiedzieć to to jak wyglądają u Was przerwy, wiesz coś o tym @do zoe? macie jakieś wyznaczone czy każdy kiedy chce to wychodzi?

kori

Nie wiem kto to, ale wiem ze wsYstko zalatwia. Wszystko kupuja, i kasa jest do 7 dni.

okradziony

Witam. Ktoś wie gdzie BUDMAX w tej chwili wykonuje roboty?( usunięte przez administratora )

kori
@okradziony 09.06.2014, 21:49

napisz może w jaki sposób postąpił z Tobą ten gość z Budmaxa. W jakiej kwestii "nie porozumieliście się" ?

buser

Faktycznie jest tam ? bo coś tam widziałem, niektórych kojarzę za moich czasów.

prozak
użytkownik zarejestrowany

jak to nie nie istnieje. W internecie można przeczytać, że budmax w sumie nieźle sobie nadal radzi

@prozak 21.02.2014, 16:50

A gdzie o nich można poczytać? Podaj linki na strony.

użytkownik zarejestrowany

Czy w budmaxie zatrudniaja osoby fizyczne, czy tylko na podwykonawstwo? Trzeba miec zalozona wlasna dzialalnosc..?

a13

Czy w tej firmie coś ostatnio sie zmienilo?

Zostaw opinię o CATAPULT INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CATAPULT INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ