budmax

Opinie o budmax

szukający pracy

BUD-MAX TO JEST BUD-MAX konretna Firma i tyle byłem w biurzę uzyskałem informacje o pracy informacje o stanowsikach na jakie rekrutuję firma wszelkie informacje pod numerem telefonu 798349335 u Prezesa zarządu BUDMAXU z tego co mi wiadomo pracy mają sporo na różnych regionach Polski stawki godzinowe wyjazdy na delegacje po 10osób busami ale to wszelkie informacje w biurze zarządu lub pod numerem telefonu

Czy ktoś posiada aktualny numer do Prezesa Firmy bo taki jaki dostałem oraz ten na biuro 501179594 nie mogę się dodzwonić w sprawie pracy ktoś posiada aktualne informacje ? na jakie stanowiska aktualnie rekrutują w BUDMAXIE ? praca dalej na rejonach Podkarpacia? Proszę o aktualny numer telefonu do firmy pozdrawiam.

OBSERWATOR

Gdzie się aktualne oferty do pracy w tej firmie BUDMAX ? macie jakies dane albo gdzie zanosić CV podania proszę o informacje o firmie? aktualny numer do prezesa zarządu i na jakie stanowiska obecnie rekrutuję firma ? szukają dalej majstrów monterów do ociepleń Budynków w RZESZOWIE JASLE ORAZ KRAKOWIE ? i Krosnie takie oferty się u nich często pojawiały ?

Przedśiebiorstwo Produkcyjno handlowo Usługowe P.P.H.U BUD-MAX Jasło zatrudnia na stanowiska pracowników do dociepleń z tego co się orientuje zatrudniają pracowników fachowców z Całej Polski. wszelkie informacje pod numerem telefonu 798349335.

BUD-MAX to jest BUDMAX i tyle najlepsza Firma budowlana na rynkach ogólnopolskich praca u nich jest zatrudnienia są ? ma ktoś jakieś dane aktualny numer telefonu ? i na jakies stanowiska obecnie firma zatrudnia ???

udziałowiec BUDMAX JASŁO

Firma REMONTOWO-BUDOWLANA BUD-MAX JASŁO P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef sprzedała 50%akcji Inwestorom z Warszawy oraz Krakowa Firma działa na terenie Całej polski fachowo i rzetelnie

budmax jest firma rozwijajaca sie na rynku budowlanym,

Zostaw opinię o budmax - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie budmax