Opinie o Track Tec KolTram Sp. z o.o.

strunobeton

Przecież Track Tec Logistics i Track Tec Rail nie istnieje - a raczej nie mają tam pracowników. Firmy popłynęły. Podobno wypłaciły pracownikom zwolnienia grupowe i tyle firmę widzieli. Rzekomo jeszcze lokomotywy mają, bo na forach kolejowych pokazują fotki w barwach TRAKTEKU. Więc jak wy chcecie kasę odzyskać skoro kasy nie ma?

WOLICA

UWAGA ODRADZAMY WSPÓŁPRACĘ Z TĄ FIRMĄ - ZALEGAJĄ Z PŁATNOŚCIAMI - OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA PŁATNOŚCI - JACEK G. - JEST NIEUCHWYTNY, KOMPLETNIE IGNORUJE PRÓBY KONTAKTU - NIE ODBIERA TELEFONÓW, NIE ODPOWIADA NA E-MAILE, NIE ODPISUJE NA SMS-Y KOBIETY Z SEKRETARIATU POTWIERDZAJĄ OBECNOŚĆ WW. PANA W FIRMIE - I NA TYM SIĘ KOŃCZY. JEŻELI TAKA SYTUACJA DALEJ BĘDZIE MIAŁA MIEJSCE SUGERUJĘ SKIEROWAĆ WNIOSEK O PRZEPROWADZENIE KONTROLI SKARBOWEJ DO WŁAŚCIWEGO URZĘDU SKARBOWEGO.

Jano

witam Ostrzegam TRak tec ZAwadzkie ponad 40 000 zł za transporty nie płacą nie odbieraja OSZUSTWOooo

neokan
@Jano 04.01.2017, 17:23

Ma Pan racje nie odbierają telefonów i nie płacą za dostarczony towar - nieuczciwa firma- sprawa w sądzie

zawiedziony

no masakra jest jakaś mi wiszą ponad 100tys zł proszę się od 6 miesięcy i tez nic:(

Orka
@zawiedziony 17.10.2016, 16:43

To przecież jasne że te wszystkie targi i kongresy muszą z czegoś opłacić i opłacają dzięki naiwności kolejnych podwykonawców i poddostawców

Jakub

Odradzam współpracę z firmą TracTec Koltram. Firma zalega ponad 65dni z płatnościami za dostarczony sprzęt. Osoba odpowiedzialna za płatności w Track Tec Koltram nie odbiera telefonów oraz nie odpowiada na maile. Brak odpowiedzi na przedsądowe wezwanie do zapłaty. Obecnie sprawa została skierowana do sądu. Nieuczciwa firma!!!

firma oszukana
@Jakub 02.03.2016, 10:34

Potwierdzam Pańską opinię dotyczącą płatności. Nigdy nie dawać nic na termin. Przedpłata i tylko przedpłata!!!

Łukasz
@Jakub 02.03.2016, 10:34

Jakub, daj namiar na priv do Ciebie...nam za transport tez nie zapłacili na ponad 10.000 EUR i zero kontaktu.

Szukający

Witam. Szukam pracy i mam pytanie w związku z tym o atmosferę w pracy i zarobki? Jak t wygląda w tej firmie?

Finest

Nie dziw się opłacają się wszystkim. Ładne marketingowe srebrno-czarne opakowanie i miliony dla właściciela i firmy-pasożyta jego Milady, dla "roboli" kiepska płaca i kop w d...ę za każde ale

Citko

Ale ta spółka ma siedzibę w Zawadzkiem (Opolskie) a nie w Toruniu. Wybieram się na rozmowę - czego można się spodziewać jaka kasa jaka organizacja jaka kultura. Niby duża firma a brak opinii...

Zostaw opinię o Track Tec KolTram Sp. z o.o. - Zawadzkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Track Tec KolTram Sp. z o.o.