Bitron Poland Sp. z o.o.

Opinie o Bitron Poland Sp. z o.o.

Jakie kierownictwo jest na ul. Jedności ? Jak wygląda sytuacja z rotacją ludzi ?

Milena

85% obcokrajowcy. Polaków garstka. Kierownictwo koszmar. Wymagają tylko od Polaka.

Adel

Witam Jak można sie dostać do pracy w Bitron? Jakieś namiary ???

Maja

Hej, a są jakieś różnice w zarobkach zależnie z jakiej agencji się przyjdzie, czy warunki są takie same? Fajnie byłoby wiedzieć do kogo bardziej się opłaca iść ;p I na początek pewnie umowa agencyjna? Po jakim czasie można się zatrudnić bezpośrednio w firmie, wiadomo?

Andrzelika
@Adel

Autobusem lub tramwajem

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Tester Oprogramowania w Bitron Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Berenika ( nowa)

Pracuje w bitronie od 2 tygodni, za te 2 tygodnie dostalam tylko 1200 zlotych , slaba kasa , nie popracuje tam za długo, a szef i kierownik to głąby i nieroby .

Mieczyslaw65
@Berenika ( nowa)

Pani Beroniko, Proszę się nie zrażać do naszego zakładu. Z uwagi iż jest Pani osoba publiczną, gwiazdom kanału (usunięte przez administratora), będziemy traktować Panią z przywilejami. Rozmawiałem już z kierownikiem o Pani. Otrzyma Pani dodatkową premie frekwencyjną a także miesięczny bonusowy dodatek niedostępny dla innych pracownikow produkcyjch. Dziękujemy za wybranie firmy Bitron Pani miejscem pracy i życzymy dalszych zawodowych sukcesów.

Dariusz
@Berenika ( nowa)

To wychodzi minimalna na miesiąc? Ale chyba nie powinnaś być zdziwiona bo przy podpisywaniu umowy znałaś stawkę. Jak będziesz pracować cały miesiąc to będzie ci przysługiwać jakaś premia np. za wydajność?

Monter

Brak

Brak

Bogdan65

Wleciała pensja za ten miesiąc 3260 pln od Bitrona , ludzie jak żyć za to?;(((( P.s.paatrzcie na konto, bo już wypłaty som.

Kasia Sz.

Bitron to zakład produkcyjny w którym pracuje się dobrze i zarabia bardzo dobrze. Wystarczy podjechać na parking gdzie stoją samochody pracowników - tam biedy nie ma. Jak ktoś szuka pracy to polecam Bitron. Zarobki są duże, dodatkowo rozbudowany socjal, a premia wakacyjna i świąteczna to wielki zastrzyk gotówki.

Werax

Wielki zastrzyk gotówki 1200 zł :/

Jola
@Werax

1200 zł brutto, pod warunkiem że łaskawie wezmą cię bezpośrednio pod zakład. Większość firm zewnętrznych na których żeruje bitron nie dostaje tych premii.

@Kasia Sz.

Dwie premie w ciągu roku i multisport to jest ten dobrze rozbudowany socjal ? Inne firmy dają : dofinansowania do kolonii dzieci, Wyprawkę dla nowourodzonych dzieci; paczki świąteczne i na dzień dziecka; prezenty z okazji świat dla pracowników, zapomogę socjalna dla najbiedniejszych pracowników; organizują wigilie i integracje, owocowe środy, lody latem; dofinansowanie do posiłkow albo kartki na posilki w stołówce zakładowej; darmowe dojazdy do pracy i darmowa kawę i herbatę a tu kawę za darmo maja tylko Włosi i recepcjonistka…

Lowca blachar
@Kasia Sz.

Gdzie tam jest parking o ktorym piszesz ? Chyba ze mowisz o tej kupie kamienia po ktorej nie mozna przejsc normalnie bo mozesz skrecic kostke albo oberwiesz kamieniem spod kola samochodu ktory parkuje:/ Jak chcesz sie komus podlizac to ci nie wyszlo :D a co do samochodow ktore tam parkują to geniuszu przyszlo ci do glowy ze to nie z zarobkow bitronu ludzie moga miec lepsze auta ? No najwidoczniej furmanka to twoj transport :D powodzenia Kasia Sz

@Kasia Sz.

Ja pracuję w Bitronie na ulicy Watta i tu jest SUPER. Kto narzeka na Bitron to pewnie jest leniwym nieudacznikiem. Ja nigdy nie powiem złego słowa o tym zakładzie, a nawet wszystkim go zachwalam. Pozdrawiam. Praca dla Bitronu to duma i honor.

Sylwia dobra dziewczyna
@Kasia Sz.

Zatrudnili mnie, spełniły się moje marzenia. Teraz będę pracować na ulicy Watta. Jestem taka szczęśliwa. Widziałam parking gdzie parkują pracownicy i większość to bardzo drogie auta. Może zarobię w Bitronie takie pieniądze, że będzie mnie stać na piękną, drogą furkę. Wszystkim moim znajomym chwalę się, że pracuję w Bitronie. Każdy mi zazdrości.

Ania Bitronowska
@Kasia Sz.

Najszczersza prawda, w Bitronie praca jest super, zarobki mega i klimat fajny. Jestem bardzo szczęśliwa i zadowolona, że udało mi się dostać do Bitronu.

Dronek
@Ania Bitronowska

Dostać na ile na 18 miesięcy przez agencje, a potem wypad.

kkkkk
@Jola

i tu sie mylisz, nie wazne pod jaka agecja jestes to dostajesz premie

kkkkk
@Werax

Sa zaklady gdzie sie nawet premi wakacyjnej i swiatecznej nie dostaje ale najlepiej narzekac bo dla was to zawsze malo.

Sylwia dobra dziewczyna

Ela

Witam, gdzie można złożyć papiery żeby pracowac w Bitronie na Watta? Jaka stawka na początek. Proszę o odpowiedź. DZIĘKUJĘ

Wkurzona

Bitron to kraina miodem płynąca. Tutaj nie robisz,a zarobisz. Wystarczy spojrzeć co dzieje się przy recepcji,pewna osoba stoi tam 8 godzin a potem przychodzi w sobotę bo musi nadrobić. Teraz to nawet przeszkadza jak chodziliśmy do toalety przy recepcji bo przeszkadzamy w nic nie robieniu.

Duży

Jaka jest podstawa brutto na produkcji, ile wychodzi z premią na godzinę?

Romuald
@Duży

40 pln brutto Dobre pieniądze już w Bitron są , nawet dla roboli.

Andrzej WATTowski

Ja pracuję w Bitronie na ulicy Watta. Bitronowi zawdzięczam wszystko co najlepsze spotkało mnie w życiu. Dwa lata temu na produkcji poznałem moją obecną żonę. Ona tak sprawnie swoimi delikatnymi dłońmi zakładała rury na metalowe pręty i jedno spojrzenie sprawiło, że zakochaliśmy się. Ona jest dla mnie wymarzona, razem pracujemy w Bitronie i Jesteśmy szczęśliwi. Naszą miłość lub pracę w Bitronie może rozdzielić tylko śmierć. Praca i wynagrodzenie w Bitronie są na wysokim poziomie. Pozdrawiam.

Edyta
@Andrzej WATTowski

Nie każdy na produkcji ma tak "fascynujące" zajęcie jak zakładanie rur na metalowe pręty. Nie jedna osoba musi ostro się natyrać i (usunięte przez administratora)... żeby zarobić te 20-22 zł brutto. Gdy jeden przesiedzi cały dzień nie robiąc praktycznie nic, inny musi biegać jak robot po całym zakładzie, robiąc normę jak Korzeniowski. Do tego praktycznie jedna stawka dla pracownika produkcyjnego, czy przesiedzi cały dzień na viscomie "w pocie czoła" naciskając 2 klawisze na klawiaturze, czy stojąc samemu na liniach smd, bez żadnej pomocy. Najgorsze jest to, że Polak z doświadczeniem na produkcji, ma mniejszą stawkę godzinową niż obcokrajowiec, który na zakładzie jest bo jest a gdy każą mu coś zrobić, to i tak nic z tego nie wie. O lepszym traktowaniu nie wspomnę, bo dla bitronu liczą się tylko obcokrajowcy a Polak to zło wcielone, które domaga się tylko podwyżek i najlepiej wszystkich się pozbyć.

Adam R.
@Andrzej WATTowski

Cudownie :-) właśnie myślę żeby złożyć CV do Bitronu, ciekawe czy mnie przyjmą? Czy trudno przejść rozmowę kwalifikacyjną?

Pablus85
@Adam R.

Tak, bardzo cienszko, wysokie normy som, ja się dostauem za 3 razem:(

ZASKOCZONY - MEGA STAWKA

Niedawno przyjęli mnie do pracy, a tu stawka 25zł brutto na godzinę + co miesiąc premia frekwencyjna 350zł brutto. Takich pieniędzy na produkcji nie zarobisz już w żadnej firmie w Sosnowcu.

Kebab

Dzisiaj klepneli podwyżki na produkcji to chyba 25 za godz mają teraz

Rreg

Zaczynałem w Bitronie, po okresie próbnym dawali 9.40 PLN brutto, na godzinę i ludzie pracowali,a nawet ciężko było się dostać do tej pracy . Teraz widze narzekania. Można wiedzieć jaka jest stawka skoro takie straszno?

Justyna co dobrze pracuje

Ja pracuję w Bitronie na ulicy Watta i tu jest SUPER. Kto narzeka na Bitron to pewnie jest leniwym nieudacznikiem. Pieniądze są duże jak na pracę produkcyjną. Ja nigdy nie powiem złego słowa o tym zakładzie, a nawet wszystkim go zachwalam. Praca dla Bitronu to duma i zaszczyt. Życzę każdemu żeby mógł pracować choć chwilę w tym zakładzie.

Agnieszka Bitronowo-Wattowa

BITRON to najlepsza firma w Sosnowcu i całej Polsce. Dzięki Bitronowi zarabiam pieniądze, które pozwalają mi na żyć na extra poziomie. Ten zakład to moje spełnienie marzeń o pracy. Ludzie z którymi pracuję na produkcji są niesamowici, a kierownictwo to ludzie o wysokiej kulturze osobistej i bardzo pomocni w codziennej pracy. BĘDĘ TU PRACOWAĆ DO KOŃCA SWOICH DNI...

Zażenowana
@Agnieszka Bitronowo-Wattowa

Wysoki poziom kultura osobista ? Kto go tam ma ? Krzyki, rzucanie długopisami, trzaskanie drzwiami, zamykanie pracownikom drzwi przed nosem, stanie w progu i zabranianie wyjścia z budynku to nazywasz wysokim poziomem kultury ?

@Agnieszka Bitronowo-Wattowa

Szczepan

Prawda jest taka że wszyscy narzekacie, a ambicji wam wystarczyło na pracę na produkcji, beka z was

Pracuje od niedawna w Bitronie i jestem zszokowana, że zatrudniają tam przeważnie obcokrajowców i tylko przyjmują przez adecco i itp Dlaczego firma nie dba o to by mieć doświadczonego rzetelnego pracownika z wieloletnim doświadczeniem przecież tacy pracownicy podnoszą renomę i wiarygodność zakładu. A tu dżungla i jeden wielki bajzel nawet nie można się dogadać z większością bo nie znają polskiego ! O co chodzi tu w ogóle?

@Nowy

Najtańsza siła robocza i robienie wszystkiego najniższym kosztem. Bitron nie dba ani o jakoś, a tym bardziej o doświadczonego pracownika. Wręcz przeciwnie, kierownictwo stara się takiego za wszelką cenę zniechęcić i sprawić żeby znalazł inną pracę.

Annabella
@Nowy

Ja mogę zrozumieć że nowych zatrudniaja pod agencją..bo jak często się zdarza, że ktoś przychodzi na parę dni i znika. Ale jak ktoś się sprawdza i jest kumaty, to powinni go przejac na normalną umowe pod Bitron. A to sie nie dzieje, nawet jak się starasz i cie chwalą, to bedziesz przez agencje w ogole nie slysze o ludziach którzy przechodzą pod Bitron.

Tbc
@Annabella

Annabellla, o naiwna, zatrudniają Polaków tymczasowo, przez agencje, by stworzyć wrażenie, że jako firma Włoska, działająca w PL, nadal zatrudniają Polaków. Kiedyś Bitron zatrudniał tylko nas. Teraz z drobnymi wyjątkami głównie obcokrajowców, tak im się lepiej kalkuluje.

Zszokowany Bitronem

Ostrzegam wszystkich którzy chcą się zatrudnić w Bitronie - niezależnie od stanowiska. Przed przyjęciem się do pracy czytałem opinie tutaj - ale myślałem, pewnie pracownicy fizyczni produkcji. Praca na produkcji jest wszędzie ciężka, wyczerpująca przez zmianowość i niedostatecznie dobrze opłacana. Wszędzie narzekają, taka jest prawda. Ale nie - w Bitronie nie ma działu, stanowiska na którym jest dobrze. Biurowi mają tak samo dość. Procedury albo nie istnieją albo są ułomne, nie ma mamy narzędzi do wykonywania naszej pracy (w tak wielkiej firmie, wręcz korpo najbardziej zaawansowanym narzędziem jest Excel, nie rozśmieszajcie mnie...), nadgodziny to standard... Nie ma współpracy między działami - logistyka ma problem, to zrzuca go na jakość, jakość ma problem, to zrzuca go na ur, ur zrzuca na zakupy, zakupy na Indus... I tak idzie aż zatoczy koło, a problem leży odłogiem cały czas. Oraz Wielcy Panowie Włosi - bo wiecie, rozwiązaniem wszystkich problemów jest zatrudnienie za ciężkie pieniądze Włocha który zajmuje się pobieraniem 10xpensji niż Polacy i niczym innym. My musimy za nich robotę robić, bo jak zadanie nie zostanie wykonane, to oczywiście Wielkiemu Włochowi nie wolno zwrócić uwagi, to i tak wszystko twoja wina. Nie ma nadziei dla tego zakładu.

Roman WTRYSK z Watta

BITRON to firma, która zawsze dba o swoich pracowników. Wkrótce będą podwyżki i będziemy żyć jeszcze lepiej. Zarobki są bardzo dobre, a będą jeszcze lepsze. Ekipa z pracy to mega uśmiechnięci ludzie. Praca przy wtryskarce daje mi dużo satysfakcji,każdy dzień jest ekscytujący i pełny wrażeń. Uwielbiam wyciągać detale i układać je w pojemnikach to mnie fascynuje każdego dnia.

Zostaw merytoryczną opinię o Bitron Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Bitron Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bitron Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 318.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bitron Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 56 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 108 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bitron Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bitron Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bitron Poland Sp. z o.o.