Bitron Poland Sp. z o.o.

Opinie o Bitron Poland Sp. z o.o.

w sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko narzędziowca - ślusarza. moje pytanie dotyczy uprawnień, które są mile widziane. czy jeżeli ich się nie posiada, to i tak jest spora szansa na dostanie tej pracy? może w firmie da się zdobyć te uprawnienia? :) jestem zmotywowany i chętny do poszerzania swoich umiejętności. dodatkowo, jaka część zajęć sportowych i prywatnej opieki medycznej jest opłacana? :) dajcie znać, bo będę tu aplikować.

hej, na ich stronie znalazłem ofertę na Inżyniera UR i zastanawiam się czy ta oferta jest aktualna? Bo piszecie, że rekrutacje są wstrzymane, to jak to w końcu jest? no i na jaką umowę mógłbym u nich liczyć? przez jakiego pośrednika i czy to byłaby umowa o pracę? wspomnieli w ogłoszeniu też o szkoleniach, jakiego typu są te szkolenia zewnętrzne, czy wewnętrzne?

Nicky

Bitron ma dwa zakłady w Sosnowcu - na Watta i Jedności. Jeśli jest jakaś oferta, to na pewno nie na Jedności, tutaj wszystko wstrzymane i lecą pierwsze wypowiedzenia.

qwer

Nieaktualne. Masowe zwolnienia w trakcie. Pewnie znowu wpis zostanie usunięty. Plan redukcji zatrudnienia o 30%/

Banan

Na jakie zarobki można liczyć jako frezer cnc?

Szogun

Cześć , czy to prawda że wstrzymano wszystkie rekrutację oraz umowy pod zakład ? Ponoć chcą dawać tylko umowy przez pośredników

Ktoś napisał wyżej, że nawet jakieś zwolnienia mają być do końca roku. Co się takiego teraz dzieje w firmie, że takie sytuacje mają miejsce? Czyli przez agencje jeszcze będzie możliwość się zatrudnić?

ananas

Dzieje się to że prezes sobie założył w biznes planie w następnym roku zysk o 50% wyższy.

Monter

Brak

Brak

Andzelina

Podobno w tej firmie na ścianach w toaletach wisi instrukcja jak korzystać z toalety(jak na niej siadać)czy to jest możliwe że to prawda?bo jak tak to kogo tam zatrudniają?

Szkolenia
@Andzelina

A co widzisz w tym złego? Widać nie każdy miał z tego szkolenie i nie wie jak prawidłowo korzystać z wc. Dla mnie mega plus, szkolenia + szkolenia odświeżające pamięć to super inicjatywa pracodawcy.

Rysiek
@Andzelina

Zatrudniają w większości ludzi 3 świata to i instrukcja potrzebna jak korzystać z wc. Wcześniej mieli jedynie krzaki i figowy liść.

Andrzejek69

Spytam krótko; - za ile robio w Bitron? Czy 4 tys jest prawdom? Pytam dla kolegi;). Ja Robiłem w Bitron w 2005 to było wtedy 2 tys, wincyj za soboty i nocki. Andrzejek

Angelika85
@Andrzejek69

Niestety nie ma tyle Panie Andrzeju;( , bida u nas w Bitronie , w Amazonie mają 4 ke a nawet niektórzy pod 5 tke podchodzą czasem.Sama myślę czy się nie przenieść ale boję się ciężkiej pracy tam trochę też;(.

@Angelika85

Czyli u konkurencji płacą więcej? A tu nie ma aż takiej ciężkiej pracy? Ile realnie można wziąć za miesiąc? A sobota i nocki jak są teraz płatne? Też stawka wyższa jak kiedyś?

Ktoś
@Angelika85

Część ja pracuję w Amazonie 4 tys weźmiesz jak robisz Nadgodziny bez Nadgodzin 3 tys + tam premia za obecność to tak 3200/3300 zł wszystko równiez zależy od tego ile masz godzin w miesiącu i jak nie masz 26 to tam więcej bo im podatku nie biorą

ByłemTuITu
@Andrzejek69

Witam , powiem tak Panie Andrzeju,bo byłem tu i tu ale koniec końcow wróciłem do Bitrona.Było to tak: Pracowałem sobie w Bitronie ale skuszony przez znajomego dobrymi zarobkami zdecydowałem się rekrutować na ten Amazon. Przyjęli mnie praktycznie odrazu w Amazonie . Cieszyłem sie nie powiem, myśląc że wreszcie $ hajs bedzie sie zgadzał ;) Niestety na tym bajeczka się skończyła bo rzeczywiście bez nadgodzin o 4, 5 tysiącach można tylko pomarzyć .Robiłem na początku nadgodziny i rzeczywiście była ta mityczna 5 tka na pasku;) Pociagnalem tak tylko 3 miesiące i skonczyłem z tymi nadgodzinami . Sama praca też jest ciężka, wyśrubowane normy, z każdej sekundy rozliczą , to jest trochę taki ówczesny " (usunięte przez administratora)" ten Amazon . Jak wróciłem do Bitrona to jak ręką odjął, siły witalne wrociły. Wole mieć już mniejsze pieniądze ale a to życie lżejsze . Pozdrawiam Mirek.

Witam mam pytanie jak tam się pracuje zmianowo w każdy weekend? A w tygodniu wolne i po ile dni ?

@łatek

Czy to prawda że mają zwolnić do końca roku masę ludzi?

Rysiek

Czy to prawda że bitron zatrudnia nielegalnych imigrantów z afganistanu ? Pytam, ponieważ mam jutro rozmowę o pracę w tej firmie, ale obawiam się o swoje bezpieczeństwo.

Bingo
@Rysiek

Jak będziesz na rozmowie zapytaj panią z HR na pewno Ci odpowie xD

Endzi

Przez jaka agencje można się dostać na Watta ??

X
@Endzi

W umowie jest tak: Miejsce wykonywania pracy:Bitron Poland sp.zo.o,41-218 Sosnowiec,ul Jedności 46;ul41-208 Sosnowiec ul.Jamesa Watta6. Na jednej umowie . Czasem mogą przedelegowywać. Ogólnie tylko Gi Group Katowice ma ofert pracy na Watta Pozdrawiam powodzenia

Grazia
@X

A jak często robią zmiany, jest jakaś reguła? Wtedy za pracę w innym miejscu dostaje się większą stawkę, albo oddają za dojazdy?

Grzegorz

Witam wszystkich. Dostałem propozycje pracy na stanowisku elektromechanik na jedności. Jestem już po rozmowie i mam dać odpowiedz do końca tygodnia. Mam w sumie kilka pytań. Jak wyglada praca na tym stanowisku (ciężko - lekko)? Jak wyglądają nocki? Jak z komunikacja między UR w liderami? Po jakim okresie pracy można starać się o podwyżkę? Z góry dzięki za odpowiedz

@Grzegorz

Hej i jak tam dostałeś odpowiedź? Mnie rozmowy o pracę bardzo stresują, jest się czym denerwować czy raczej wszyscy są nastawieni przyjaźnie? Poza rozmowa dostałeś jakieś zadanie do wykonania, test wiedzy technicznej czy coś takiego?

Kuba

Praca na UR lekka, doświadczenie nie wymagane, tylko chęci. Kasa słaba.

Agnieszka
@Kuba

Jakie obowiązki wykonuje się na UR, skoro uważasz, że jest to lekka praca? :) Kobieta na to stanowisko będzie się nadawała? :) Jeśli chodzi o zarobek, to możesz określić tak mniej więcej, ile się zarabia? Rozumiem, że kasa słaba, ale dla jednych to może być dużo, a dla innych mało :)

Kuba
@Agnieszka

Siedzisz na warsztacie i ściemniasz.Zarobek to ok 6 tyś

Mati
@Kuba

@Kuba Interesuje mnie stanowisko elektromechanika ,możesz opisać jakie kryteria do przyjęcia ,zakres obowiązków itp. Wiem że praca na trzy zmiany i wolne weekendy, jest premia?

Aneta
@Mati

Jakie wolne weekendy jak tu się robi cały tydzień.

Mala Mi

Siema, chcę złożyć cv do firmy Bitron na produkcje jaką agencje polecacie?

Pomocny
@Mala Mi

Po co na produkcje, tam są filipiny, ukraina, garstka polaków i mnóstwo OPL'ek. Złóż do ur/npi/inż, jeśli masz wyobraźnie przestrzenną i skłonność do logicznego myślenia, będziesz bardziej przydatna firmie.

Ala xx

We wakacje są postojowe czy pracuje się tam pełną parą cały rok?

Ala

Czyli nie ma mniej pracy we wakacje bo tak słyszałam, że wyganiają na urlopy bo nie ma pracy nawet jak tego urlopu nie masz bo zaczęłaś pracę?

Aneta
@Ala

Jakie urlopy, jak na jedności nie można się doprosic o 1 dzień wolnego.

Jaro
@Aneta

To trochę sprzeczne opinie tutaj podajecie. Jedna osoba pisze, że postojowe i wyganiają na urlopy a Ty wręcz przeciwnie. To co w sezonie wakacyjnym nie można dostać tu urlopu? Z jakiego niby powodu? Chyba że Twoja opinia to w ogóle innego działu dotyczy. O jakim się wypowiedziałaś?

Werax
@Jaro

Jaka to różnica dla Ciebie jak się zatrudniasz to i tak nie dostaniesz urlopu bo go nie będziesz mieć! Musisz sobie wypracować!

@Werax

Nie raz można się dogadać z pracodawcą żeby dał urlop z góry... Są w ogóle wczasy pod gruszą w tej firmie? I każdy może wziąć sobie urlop wtedy kiedy chce czy są plany urlopowe?

@Ala

Hej mam pytanie jak wygląda praca na wtryskarkach? Wydzial gum.. Ludzie są pomocni mili? I jak z zarobkami są jakieś premie.

abc

Nie ma wczasów pod gruszą. Jest premia wakacyjna w czerwcu i premia świąteczna w grudniu.

Edyta
@Jaro

Ta firma nie wypłaciła ani jednego dnia postojowego. Aktualnie roboty nie ma więc z urlopem nie ma problemu.

Artek

Jak wygląda praca w NPI ? Czym oni się zajmują ? Warto dołączyć?

Amy

Hej, ktoś napisze, czy ogłoszenie na stanowisko Technik Laborant na ich stronie internetowej jest aktualne? Napisali, że na tym stanowisku wykonuje się testy funkcjonalne i starzeniowe na produkowanych przez zakład wyrobach i to jest tylko tyle? To stanowisko ma wyłącznie jedno zadanie do wykonywania? Trochę się zastanawiam jak to ma się do rozwoju w ich firmie...czy można tam awansować z poziomu tego stanowiska? Dajcie znaka jaką umowę oferują na tym stanowisku, bo niestety nic nie wspomnieli o formie zatrudnienia :<

K
@Amy

Nie jestem pracownikiem labo więc ci dokładnie nie mogę opisać zadań w dziale. Na jedności masz wiele rodzajów narzędzi np rentgen, kamerę mikroskopową, przeróżne mierniki, narzędzia do cięcia, rozrywania itp. Więc w ogłoszeniu trochę skąpo napisali.

Arlyn

I was working in BITRON almost 4 years For me is the best company to work in.., You can communicate In English very well and of course the Italian and Polish language too and even Ukrainian and Other… The salary is very recommendable on time not delayed… My coworker there, they are the best, friendly even though I don’t speak their Polish language very well…

Operator lakierni

Jakieś informacje na temat pracy na stanowisku Operatora lakierni? Jak wygląda praca oraz atmosfera i stawki

Sandra

Co ma na celu umieszczanie tabliczek na jedności z informacją że dana linia jest pod zastaw banku ? Po co takie infirmacje zwyklemu operatorowi z Polski ? Czy mam współczuć "biednemu" panu prezesowi, który chce za niedługo otworzyć 4 zakład? A może mamy nie domagać się już podwyżek, bo firma taka biedna i umrzeć z głodu? Dodam jeszcze że na zakładzie jest garstka Polaków a tabliczki jedynie w języku polskim.

Śnieżka

Hej chciałabym sie zapytac jak sie pracuje w Bitron jakie sa na poczatku nowe osoby ile zarobią ??? Ludzie mowia ze 20,10 zl brutto mają

Ktoś Tam
@Śnieżka

Hej nie prawda że 20 .10 jak się zatrudniłam w styczniu tego roku to na początku stawka 22.12 brutto potem dali podwyżke na 23 brutto a teraz od maja stawka 25 brutto. Przyjęłam się przez agnecje GI GROUP. Nie wiem jakie stawki mają inne agnecje

@Ktoś Tam

E to spoko, że dostajesz takie podwyżki. Fajnie! Tak w sumie zapytam, czy masz perspektywę tego, aby z czasem dostać pełne zatrudnienie przez firmę? Dopytam jeszcze o jedną ważną dla mnie kwestię. Mianowicie przypomnisz sobie, jak przebiegała rekrutacja i czy jakieś trudne pytania zadają? Bo mnie to stres zawsze zjada.

Ktoś Tam

Nie była trudna . Pytali o poprzednie doświadczenia w pracy itp i czy masz doświadczenie na produkcji/montażu. Ja już tam nie pracuje:). Niby po 6msc można pod firme a biorą po roku. Nie dali mi umowy bo malo pracy ale wyszło mi to na dobre i mam pracę blisko domu:)

Zostaw merytoryczną opinię o Bitron Poland Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Bitron Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bitron Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 318.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bitron Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 56 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 108 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bitron Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bitron Poland Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bitron Poland Sp. z o.o.