TGM Automatic Sp. z. o.o.

Kraków

Opinie o TGM Automatic Sp. z. o.o.

Weronika

@a, byłeś już na rozmowie kwalifikacyjnej w TGM Automatic Sp. z. o.o.? Jak przebiegł proces rekrutacyjny? Czy coś może szczególnie Cię zaskoczyło? Może teraz Ty masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

a

Cześć. Niedługo mam w tej firmie rozmowę na stanowisko asystenta projektanta. Jakieś rady, wrażenia? Na jakim programie firma pracuje? W ogłoszeniu jest wyłącznie Autocad, bez żadnego dopiska "electrical". Z góry dzięki.

mmko

Na spokojnie można liczyć na wyższe zarobki @janek, bo jeszcze premie.

Czy trudno jest się dostać do pracy w firmie TGM Automatic Sp. z. o.o.? Wiesz coś więcej na jej temat? Podziel się z nami swoją opinią!

Zostaw opinię o TGM Automatic Sp. z. o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TGM Automatic Sp. z. o.o.