Opinie o El-Piast Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie El-Piast Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie El-Piast Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Piast Sp. z o.o. w Wrocław

Pracownik Nowy wpis

Bardzo nieuczciwa firma, mają bardzo złą opinię, wykorzystują i kłamią pracowników, kadrowa każe pracować bez wypłacania nadgodzin, bez ważnych badań lekarskich, najgorsza jest kadrowa (usunięte przez administratora)

Pracownik Nowy wpis

Bardzo nieuczciwa firma, mają bardzo złą opinię, wykorzystują i kłamią pracowników, kadrowa każe pracować bez wypłacania nadgodzin, bez ważnych badań lekarskich, najgorsza jest kadrowa pod numerem telefonu 661-980-312, gdyż stosuje 100% (usunięte przez administratora) wobec pracowników. NIE POLECAM!!!!! OMIJAĆ Z DALEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nigdy wiecej Nowy wpis

bedac na rozmowie zabrali mi caly dzien nie zaplacili ani grosza wykorzystali niech (usunięte przez administratora)

Jaki jest okres rozliczeniowy w El-Piast Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

@Beata Nowy wpis

Termin przelewu wynagrodzenia jest zapisany w umowie. Dział kard i księgowości jest dostępny dla pracowników można zapytać.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie El-Piast Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zbyszek prawidziwy

Nie wiem kto się pod mnie podszywa, ale jako były pracownik napisałem tylko jeden post 31.07.2021. Reszta postów "Zbyszek L." to są podszywa jakiejś innej osoby, zgłoszone z resztą do moderacji

Zbyszek prawidziwy
@Zbyszek prawidziwy

Post napisany omyłkowo nie na tej stronie co trzeba, do usunięcia

Januszex

Typowy Januszex z szefem Januszem, wypłaty na czas, premie na święta, mili współpracownicy (zdarzają się wyjątki), nadgodziny nie płatne normalnie 50% według kodeksu tylko normalna stawka za godzinę, ogólnie miły szef, który trochę się uważa za półboga, i który nie rozumie słowa "nie" tak, że będzie cię próbował przegadać na "tak" dopóki nie osiągnie celu, po czym nauczeni pracownicy przytykają mu podczas rozmowy, następnie wychodza z zebrania i tak robią później swoje.

Deutsche

Obiecują złote góry a płacą najniższą krajową tyle w temacie

Alicja
@Deutsche

To co były za "złote góry" obiecywane? :P

Izabela

A to do czego niby? :P Coś się stało tam u Was?

Czy El-Piast Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Tak oczywiście.

Izabela
@Beata

Ok można wiedzieć więcej co im oferuje, jak to jest z grafikami są dosyć elastyczne?

@Izabela

Proszę o kontakt przez stronę(usunięte przez administratora) zakładka kariera. Wszystko można omówić i ustalić na rozmowie. Wielu studentów jednocześnie studiowało i pracowało. Są z nami do dziś. Zapraszamy!

Bożena
@Beata

Niestety link został ocenzurowany, chodzi o jakąś waszą stronę www, tak?

@Bożena

Tak dokładnie, zakładka Kariera

Bożena
@Beata

Dziękuję! Widzę, że są same opcje dla Oleśnicy, kiedy można się spodziewać czegoś wolnego we Wrocławiu?

Bardzo nieuczciwa firma, mają bardzo złą opinię, wykorzystują i kłamią pracowników, kadrowa każe pracować bez wypłacania nadgodzin, bez ważnych badań lekarskich, najgorsza jest kadrowa pod numerem telefonu 661-980-312, gdyż stosuje 100% przemoc psychiczną wobec pracowników. NIE POLECAM!!!!! OMIJAĆ Z DALEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Magdalena

Jakie cechy powinna mieć osoba, która chciałaby się zatrudnić w El-Piast we Wrocławiu? Szukam pracy, ale jestem dość nieśmiała i nie wiem, czy odnalazłabym się właśnie w tej firmie. Ktoś mógłby uchylić rąbka tajemnicy? :)

@Magdalena

Zapraszamy na stronę firmy El-Piast https://www.facebook.com/elpiast-10474766167894 oraz na stronę internetową http://el-piast.com/kariera/. Jeśli preferuje Pani kontakt mailowy bardzo prosimy o złożenie dokumentów wymienionych w ogłoszeniu. W tej chwili zatrudniamy do naszych biur znajdujących się w Oleśnicy (56-400) z dobrym dojazdem z Wrocławia.

Piter

Uciekać z tej firmy! Niby praca na produkcji a oferują żałosne pieniądze 1600 mówiąc że dostanie się więcej po 3 miesiącach a gdy przyjdziesz do kierownika po upływie czasu to Cię wyśmieje i każe Ci iść dalej pracować bo on nie ma czasu

Dorota
@Piter

@Piter firma ewidentnie ma czym się pochwalić jeśli chodzi o osiągnięcia i nowinki technologiczne, aż ciężko uwierzyć że jest tak źle jak piszesz. Jest możliwość ustalenia warunków umowy i tego co dzieje się po okresie próbnym z szefem? Może kwestia jasno postawionych oczekiwań z obydwu stron rozwiązałoby sprawę?

Norbert

A wystarczy być dobrym i solidnym pracownikiem żeby nie narzekać lecz przeciwnie chwalić firmę bo jest dobra!!

automatyk/elektronik

niedopracowane nieprzetestowane produkty, sterowniki zawieszają się i nie spełniają parametrów podanych w dokumentacji technicznej.

admin

Uważasz, że o firmie El - Piast Sp. z o.o. nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o El-Piast Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w El-Piast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy El-Piast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Piast Sp. z o.o.?

El-Piast Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 11 ocen.

El-Piast Sp. z o.o.