Baumat Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Baumat Sp. z o.o.

Podwykonawca

Uwaga, oszust nie płacący za wykonana prace, potężne zadłużenie w Szwecji. Złodziej żerujący na fakcie, ze procesy sądowe w Polsce trwają długo.

Robol

Wiem, ze nie placa podwykonawca na zagranicznych kontraktach. W Szwecji pozatrudniali ludzi na dzialalnosciach. Zaplacili za pierwszy moesiac a potem ludzie juz czekaja na kase.

Wielu osobom szukającym pracy pilnie potrzebne są informacje na temat firmy Baumat Sp. z o.o.. Możesz pomóc. Dodaj komentarz na forum.

Zostaw opinię o Baumat Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baumat Sp. z o.o.