Bogmar klimatyzacja chłodnictwo wentylacja ogrzewanie

Gdańsk

Opinie o Bogmar klimatyzacja chłodnictwo wentylacja ogrzewanie

Agnieszka

Czy ktoś może odnieść się do informacji na temat likwidacji Bogmar klimatyzacja chłodnictwo wentylacja ogrzewanie? Rok temu pojawiały się na ten temat informacje, a teraz jest na ten temat cisza. Czy dla wiadomości klientów i potencjalnych pracowników, ktoś mógłby to wytłumaczyć?

inzynier

tak to się kończy, jak uwiedzie Cie jakaś Wiola..

2w3er

no to ja już nic z tego nie rozumiem piszesz ze w likwidacji a tutaj zaraz ktoś pisze na temat zatrudniniea to w takim razie wobec tego nic by się nie poakzywalo gdyby tak było bo to sprzeczne jest ..

Tr

3e4r pewnie tak uwaza bo firma jest w upadlosci likwidacujnej, nie placi wlasnym pracownikom a jej dlug u firm zewnetrznych to hohoho:) z tego co slyszalam to zatrudniaja juz tylko ze 3-4 osoby biurowe. Zadnych monterow.

PAN T

tak było bo już upadek

PAN T

a szkoda

Rysiek Wrona

porażka a nie poraszka "snajper" a Ty już nie "pracujący" ha... odprawa poszła w p....du, zresztą i tak byś nie dostał...

pracujący

Firma totalne dno poprostu jedna wielka poraszka

Dy

Pani Wioleta nie pracuje w Bogmarze już od ponad roku miała dosyć jak inni i tak dużo wytrzymała, zrobiła dużo dobrego, działa w HVAC i to b. dobrze

KLIMAEKSTREM

BOGMAR byłem ich podwykonawcą na inwestycji na śląsku pracownicy byli w porządku ale firma to jakiś wielki przekręt mój dłużnik biedacy są nie wypłacalni nie słowni nie posiadają odpowiedniego sprzętu nawet dla pracowników zalegają mi z płatnością serdecznie odradzam prace dla nich i z nimi

hihi

krzywdy to raczej nie robi :p

nowak

problem w tej firmie to pani Wioleta i brak zaufania do ludzi ale jak to sobie samemu nie ufa to..

inzynier

Chodzą słuchy ze podobno Wiolka już nie pracuje? ktos wie co się z nią dzieje? dziala jeszcze w HVAC?

jaworzno galena

Powiem tak nie polecam tej firmy i odradzam jakiekolwiek współpracę z tą firma więc lepiej tą firmę z daleka omijać

Kargo

Nie sądzę żebyś był zadowolony... i nie licz na dobrą kasę. Kierownicy się między sobą kłócą, nie wiadomo kto rządzi, kogo słuchać, a i tak winny jest ten najniżej. Mój znajomy pracował chwilę, nie da się tego wytrzymać. Mówię wam nic się nie zmieniło.

zyga

Diego jest umowa o pracę z kpl. świadczeń, jest kasa na czas, jest full delegacji po całej Polsce... Jak chcesz pracować i nie ściemniać to dawaj jest dobrze a gwarantuje Tobie, że będzie jeszcze LEPIEJ...

Jan

są umowy / jest kasa / jest praca / na czas i dlegacja

waldemar

witam! jestem monterem wentylacji,chciałbym nawiązać współpracę z firmą -Bogmar ze Straszyna,jednak po przeczytaniu opinii oraz zapoznaniu sie ze wzorem umowy mam poważne wątpliwości! Proszę osoby,które w tej firmie pracowały o kontakt,wystarczy sms,ja chętnie oddzwonię,mój nr tel.( usunięte przez administratora )

plusk

jedyny plus to pensja na czas średnia pracy w tej firmie to rzeczywiscie okolo roku nie mozna robic z pracownika nieolnika a pozniej konsternacja jaka placa taka praca od inzyniera

M.

niesamowita opinia, ale calkowita prawda. mysle ze taki szef firmy, który obiecuje i ustala warunki z kandydatem do pracy podczas rozmowy kwalifikacyjnej a pozniej kiedy przychodzi moment podpisywania samej umowy i wtedy wycofuje sie z nich, świadczy wylacznie o jego braku kompetencji. Jako prezesa firmy i czlowieka. Chciałabym dodac, że zw moim przypadku bylo podobnie, firma jest bardzo mało powazna. Przyczepili sobie metke, ktora zostanie na przyszlosc. Takie zachowania byly praktykowane powszechnie jeszcze za komuny, no ale w firmach rodzinnych to niestety nigdy nie ulegnie zmianie. Nie zycze tej firmie niczego dobrego i najlepiej chcialabym o niej jak najszybciej zapomniec.

PM

Kolega alle podsumowal doskonale. Nic dodac nic ujac........... Żal.pl

Alle

Przyszedłem do tej firmy rezygnując z umowy o prace na czas nie określony z innej firmy branżowej pod warunkiem ze zgodzę się tutaj na okres 3 miesięczny próbny i obniżkę dotychczasowej pensji. Po wymienionym okresie miałem otrzymać obiecaną umowę o prace na czas nie określony i powrót do dotychczasowej pensji lub nawet wyższą kwotę - jak się sprawdzę. W pierwszym moim dniu pracy w komentowanej firmie nie było nawet krzesła dla mnie. Zostałem poproszony o poczekanie na Pania Dyrektor Zarządzająca do sali konferencyjnej (~6m2). Po 2ch godzinach zaprowadzono mnie do ławki szkolnej, przy której siedziała juz inna osoba. Komputer i monitor (rubinowy), który otrzymałem zakupiony był min. 10 lat temu. Niesamowite przeżycia jak na 1 szy dzień pracy, ale dalej. Okazało się, że nie ma lekarza i że Firma może podpisać ze mną umowę jedynie \"o dzieło\" na 15 dni - szoook normalnie! Co jeszcze okazało się, że nie ma dla mnie pracy. W umowie na papierze mój zakres obowiązków (uzgodniony w rozmowie o pracę i potwierdzany jeszcze 2 krotnie telefonicznie z Panią Dyrektor) został rozszerzony prawie na wszystkie stanowiska!! (niższej kadry kierowniczej) - znowu szok! Ale po krótce, umowy na czas nie określony, ani powrotu do wartości ostatniej pensji w poprzednim biurze także. Zamiast tego masz tu umowe na rok określona z okresem wypowiedzenia 2 tyg. Każdy z pozostałych pracowników opowiadał podobne oszustwa. Oprócz tego zakwestionowane zostało mój staż pracy urlopowy, wykształcenie, itp. pomimo dostarczenia odpowiednich kserokopii wraz z oryginałami. Warunki fatalne, lapiej omijać! Oczywiście firma rozstała się ze mną jako 1 sza po przepracowaniu tam 6 miesięcy w sam raz na okres zimowy, czyli koniec sezonu budowlanego. Można by pisać jeszcze i 100x więcej. Firma wydmuszka, krętaczy i cwaniaków. Jak ktoś z rodziny tylko obiecuje i mówi, to znaczy tylko mówi, tyle. pozdro Alle

yo
@Alle 24.04.2012 21:22

Jak to mawiał kiedyś mój szef "róbta, róbta a ja wam nie bójta się"

Maurycy

zapomniales dodac o szerokiej rotacji, obecnie nie orientuje sie ale tam tak jest od zawsze:)

Ta firma to jakaś pomyłka, dla niej czas zatrzymał się 20 lat temu. Atmosfera pracy fatalna, stresowa, codzienne narzekanie gorzej niz emeryci pod przychodnią. Wszystkto Dzięki Pani Zarządzającej, z niej to dopiero kłamczuszek.(usunięte przez administratora) Ogólnie wiadoma opinia na Wybrzeżu wsrod branżystów, a dla tych Nowych - Uwaga! jak najdalej!

Zostaw opinię o Bogmar klimatyzacja chłodnictwo wentylacja ogrzewanie - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bogmar klimatyzacja chłodnictwo wentylacja ogrzewanie