Opinie o Bogmar klimatyzacja chłodnictwo wentylacja ogrzewanie w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bogmar klimatyzacja chłodnictwo wentylacja ogrzewanie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bogmar klimatyzacja chłodnictwo wentylacja ogrzewanie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bogmar klimatyzacja chłodnictwo wentylacja ogrzewanie w Gdańsk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak wygląda ścieżka kariery w Bogmar klimatyzacja chłodnictwo wentylacja ogrzewanie? Czy trudno jest zdobyć awans?

Administrator Nowy wpis

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Bogmar klimatyzacja chłodnictwo wentylacja ogrzewanie?

Adrian Nowy wpis

Iza Nowy wpis

Nic nie ma w temacie likwidacji firmy. Myślę, że konkurencja chciała sporo namieszać!!!

Agnieszka

Czy ktoś może odnieść się do informacji na temat likwidacji Bogmar klimatyzacja chłodnictwo wentylacja ogrzewanie? Rok temu pojawiały się na ten temat informacje, a teraz jest na ten temat cisza. Czy dla wiadomości klientów i potencjalnych pracowników, ktoś mógłby to wytłumaczyć?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Bogmar klimatyzacja chłodnictwo wentylacja ogrzewanie spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
inzynier

tak to się kończy, jak uwiedzie Cie jakaś Wiola..

2w3er

no to ja już nic z tego nie rozumiem piszesz ze w likwidacji a tutaj zaraz ktoś pisze na temat zatrudniniea to w takim razie wobec tego nic by się nie poakzywalo gdyby tak było bo to sprzeczne jest ..

Tr

3e4r pewnie tak uwaza bo firma jest w upadlosci likwidacujnej, nie placi wlasnym pracownikom a jej dlug u firm zewnetrznych to hohoho:) z tego co slyszalam to zatrudniaja juz tylko ze 3-4 osoby biurowe. Zadnych monterow.

PAN T

tak było bo już upadek

PAN T

a szkoda

Rysiek Wrona

porażka a nie poraszka "snajper" a Ty już nie "pracujący" ha... odprawa poszła w p....du, zresztą i tak byś nie dostał...

pracujący

Firma totalne dno poprostu jedna wielka poraszka

Dy

Pani Wioleta nie pracuje w Bogmarze już od ponad roku miała dosyć jak inni i tak dużo wytrzymała, zrobiła dużo dobrego, działa w HVAC i to b. dobrze

KLIMAEKSTREM

BOGMAR byłem ich podwykonawcą na inwestycji na śląsku pracownicy byli w porządku ale firma to jakiś wielki przekręt mój dłużnik biedacy są nie wypłacalni nie słowni nie posiadają odpowiedniego sprzętu nawet dla pracowników zalegają mi z płatnością serdecznie odradzam prace dla nich i z nimi

hihi

krzywdy to raczej nie robi :p

nowak

problem w tej firmie to pani Wioleta i brak zaufania do ludzi ale jak to sobie samemu nie ufa to..

inzynier

Chodzą słuchy ze podobno Wiolka już nie pracuje? ktos wie co się z nią dzieje? dziala jeszcze w HVAC?

jaworzno galena

Powiem tak nie polecam tej firmy i odradzam jakiekolwiek współpracę z tą firma więc lepiej tą firmę z daleka omijać

Kargo

Nie sądzę żebyś był zadowolony... i nie licz na dobrą kasę. Kierownicy się między sobą kłócą, nie wiadomo kto rządzi, kogo słuchać, a i tak winny jest ten najniżej. Mój znajomy pracował chwilę, nie da się tego wytrzymać. Mówię wam nic się nie zmieniło.

zyga

Diego jest umowa o pracę z kpl. świadczeń, jest kasa na czas, jest full delegacji po całej Polsce... Jak chcesz pracować i nie ściemniać to dawaj jest dobrze a gwarantuje Tobie, że będzie jeszcze LEPIEJ...

Jan

są umowy / jest kasa / jest praca / na czas i dlegacja

waldemar

witam! jestem monterem wentylacji,chciałbym nawiązać współpracę z firmą -Bogmar ze Straszyna,jednak po przeczytaniu opinii oraz zapoznaniu sie ze wzorem umowy mam poważne wątpliwości! Proszę osoby,które w tej firmie pracowały o kontakt,wystarczy sms,ja chętnie oddzwonię,mój nr tel.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Bogmar klimatyzacja chłodnictwo wentylacja ogrzewanie - Gdańsk

Bogmar klimatyzacja chłodnictwo wentylacja ogrzewanie
2.1/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Kasztanowa 9
    86-070 Gdańsk