Baumat Sp. z o.o.

Oborniki

Opinie o Baumat Sp. z o.o.

Robol1235

Baumat Bydgoszcz i Toruń to jedna firma. Wszędzie tak samo. 1800zl maks 1900 dla fachowcow. Praca w nadgodzinach lub sobotach bez 50% i 100%. Robota raz jest raz nie ma. Współpracownicy i majstrowie na plus. Umowa o pracę na plus. Zarzad i wsparcie pracownikow w tej firmie tragedia. Żadnych dodatków ewentualnie 100-200zl premii. Praca w przemyśle głównie klient zagraniczny a zarobki żenujące. Firma ratuje się pracownikami ze Wschodu.

Robol1235
@Robol1235 20.06.2017, 08:22

Wszystkiego brakuje, faktury niezaplacone brak przygotowania produkcji.

Serafin

Zarobki do 1800zl, a premie są takie, ze trzeba robić nadgodziny, które są wpisane jako premia.Pseudo kierownik wciąż gra w jakieś gry, a dopiero potem wychodzi do ludzi. Jego przypadek jest szczególny, gdyż jego wykształcenie nie idzie w parze z rozumem. Każdy nowy , który się przyjmuje musi sam zapłacic za badania( oni nie zwracają) , a do nich to należy.Pobierają kaucję bezzwrotną za kaski.Omijajcie tę firmę szerokim łukiem, bo to oszuści!!!!!!!!!

Asik

Mam pytanie jak wyglądają zarobki w firmie Bauman. Ile zarabia pracownik produkcji i ile majster produkcji? Jak pracuje się w tej firmie?

Serafin
@admin 16.08.2015, 10:25
Czy Twoim zdaniem w firmie Baumat Sp. z o.o. panuje dobra organizacja pracy? Zachęcamy do komentowania na naszym forum....

Śmieszne zarobki,oszukuja ludzi na każdym kroku, masakra

Zostaw opinię o Baumat Sp. z o.o. - Oborniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baumat Sp. z o.o.