Baumat Sp. z o.o.

Opinie o Baumat Sp. z o.o.

Lucyfer

W Obornikach nie ma firmy BAUMAT od przeszło 10 lat ...

PAT

Jak najdalej od tej firmy, zalegają miesiącami z zapłatą swoim podwykonawcom. Praca na produkcji ciężka. Właściciel buja w chmurach i nic nie robi rozsądnego. Brakuje wszystkiego do produkcji bo nie płacą dostawcom. Musimy robić to co nam każą ale nikogo nie interesuje że nie ma z czego tego zrobić. Cyrk na kółkach....

Agnieszka
@PAT 23.10.2018 15:06

Rozumiem, że pracodawca nie zapewnia niezbędnych do pracy narzędzi, a czy pracownicy próbowali to wyjaśnić? Może to przejściowa sytuacja. Wspominasz, że praca w dziale produkcji jest ciężka, czy opowiesz, na czym ona polega? Wymieniłeś wiele negatywów zatrudnienia w Baumat, dostrzegasz również jakieś dobre strony?

Kazimierz

@MOSKITO, możesz nie zgadzać się z niektórymi opiniami, pamiętaj jednak, że każdy ma prawo do przedstawienia swojego zdania. Widzę, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą. Za co najbardziej cenisz tego pracodawcę? Czy dba on o rozwój pracowników poprzez organizowanie szkoleń?

Czy Twoim zdaniem w firmie Baumat Sp. z o.o. panuje dobra organizacja pracy? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Serafin
@admin 16.08.2015 10:25

Śmieszne zarobki,oszukuja ludzi na każdym kroku, masakra

MOSKITO
@Serafin 04.01.2017 08:09

Serafin - a Ty to z nieba się urwałeś ? Nie - Ty trafisz do piekła za te oszczerstwa. Firma Baumat jest firmą OK. Nie oszukują - kwestia rozumienia, ale do tego trzeba ruszać mózgiem, który najpierw trzeba mieć.

Czy warto zainteresować się przedsiębiorstwem Baumat Sp. z o.o. jako pracodawcą?

Klaudia

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Obiecuja wysokie zarobki i na obiecywaniu się kończy. Ludzie wykonuja rzetelnie swoja prace, a firma nie płaci tlumaczac, ze mają problemy. Potrafią zamydlic czlowiekowi oczy, ale nie nabierajcie sie na to. Glownie ostrzegam osoby, którym firma Baumat zleca pracę na terenie Szwecji.

J. G

Hi hi hi Elektryk powinien zarabiać 15zł/godz na rękę +50 i 100-tki A 1800zł na m-c to zarabia obecnie sprzątacz W takim zakładzie pracy to się nie pracuje Hi hi hi...

Robol1235

Baumat Bydgoszcz i Toruń to jedna firma. Wszędzie tak samo. 1800zl maks 1900 dla fachowcow. Praca w nadgodzinach lub sobotach bez 50% i 100%. Robota raz jest raz nie ma. Współpracownicy i majstrowie na plus. Umowa o pracę na plus. Zarzad i wsparcie pracownikow w tej firmie tragedia. Żadnych dodatków ewentualnie 100-200zl premii. Praca w przemyśle głównie klient zagraniczny a zarobki żenujące. Firma ratuje się pracownikami ze Wschodu.

Robol1235
@Robol1235 20.06.2017 08:22

Wszystkiego brakuje, faktury niezaplacone brak przygotowania produkcji.

Serafin

Zarobki do 1800zl, a premie są takie, ze trzeba robić nadgodziny, które są wpisane jako premia.Pseudo kierownik wciąż gra w jakieś gry, a dopiero potem wychodzi do ludzi. Jego przypadek jest szczególny, gdyż jego wykształcenie nie idzie w parze z rozumem. Każdy nowy , który się przyjmuje musi sam zapłacic za badania( oni nie zwracają) , a do nich to należy.Pobierają kaucję bezzwrotną za kaski.Omijajcie tę firmę szerokim łukiem, bo to oszuści!!!!!!!!!

Asik

Mam pytanie jak wyglądają zarobki w firmie Bauman. Ile zarabia pracownik produkcji i ile majster produkcji? Jak pracuje się w tej firmie?

Zostaw opinię o Baumat Sp. z o.o. - Oborniki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baumat Sp. z o.o.