Kamal

Bydgoszcz

Opinie o Kamal

Jadzia

Witam, Co Pan rozumie przez,,wynagrodzenie może nie jest kolosalne"? Tzn ile można zarobić ???0111111

bambuko

zalezy gdzie i z kim sie pracuje,zwłaszcza ze wskazaniem na"z kim" impry firmowe jak najbardziej ,wynagrodzenie jak na branże bez szału, o konszachtach nie wspominam......

Lech Jerzy

Doskonała Firma, pracowałem w spółce-córce i miałem dużo kontaktów z Firma Macierzystą. Śiwetna atmosfera, sympatyczni ludzie, znakomite imprezy firmowe (choćby zawody wędkarskie). Jeżeli ktoś myśli o praca w KAMAL gorąco polecam.

Zostaw opinię o Kamal - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamal