a-z Convert

Mikołów

Opinie o a-z Convert

mix

bykm, z tego co widzę to nie potrzebowali pracowników już długi czas. Jakby zaczęli oferować przywileje socjalne mieli by większe branie

jaa

wiekszosc ludzi ktora tam pracuje tylko nazeka na zarobki ale nieruszy [usunięte przez moderatora] zeby znalesc lepsza robote,tam wcale zle zarobki niebyly.za darmo nikt nieda wam kokosow

jaa

nienazekajcie bo sa gorsi pracodawcy .cieszcie sie ze macie wyplaty na czas bo niepamietam zebym u artura 10tego niebylo wyplaty

thsh

pracujesz jak wół za grosze!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o a-z Convert - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie a-z Convert