Przedsiębiorstwo Budowlane Izdebski

Toruń

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane Izdebski

olo

a co was obchodzi jego zycie prywatne, ludzie, zajmijscie sie swoim widze ze nie macie na prawde o czym spekulowac tylko siejecie takie plotki na każdej osoby temat. Nie wiem czy odpowie mi na jakies pytanie jakas konkretna osoba ktora uczestniczy na porum o zatrudnieniu jak kierownik robot am

lotek

Ja nie wiem jak można po czymś takim spokojnie chodzić po ulicach,stać w Kościele w pierwszych rzędach.Firme przepisał na dzieci,żona pracuje, lata po mieście obwieszona złotem śmieją się ludziom w twarz ze niby niewyplacalni.Wredni perfidni ludzie pozbawieni jakichkolwiek skrupułów.

Tolanka

Pan (usunięte przez administratora) nie zaplacił mojemu mężowi za wykonaną pracę - kilkadziesiąt tysięcy zlotych. Mimo wygranej sprawy w sądzie do dziś nic nie zaczął splacać a minęlo już kilka lat!!!!

olka

panie nex prosze o kontakt na maila moj maz tez tam pracuje chetnie pojde razem do tej telewizji trzeba walczyc o swoje ( usunięte przez administratora )

Stash

Wszyscy narzekacie ale on uratowal nie jednemu zycie ,wyciagnol z bagna gdzie was wyrzucano z innych firm on was przyjmowal i miejcie odwagie podpisywac sie z imienia i nazwiska

To niestety gorzka prawda, dlatego przestrzegam wszystkich, którzy mają lub będą mieli możliwość pracy ( usunięte przez administratora )

ares

firma od której trzeba trzymać się z daleka( usunięte przez administratora ) firmy nie bede,bo się nieda,w ocenach poniżej niema nic z minusem na przedzie.

marko

marko

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane Izdebski - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane Izdebski