Opinie o Hotel SOLARIS w Łazy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hotel SOLARIS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hotel SOLARIS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel SOLARIS w Łazy

Natek Nowy wpis

Moim zdaniem sytuacja wygląda bardzo dobrze, nie wydaje mi się, aby były jakieś wewnętrzne i wielkie problemy, chyba nie ma nic takiego u nich, dobra i normalna firma, bardzo polecam od już, od dzisiaj

Ben Nowy wpis

a jak sytuacja wygląda teraz? lepiej?

ja Nowy wpis

nie ma takiej opcji. tak jak pisałam. kazdy będzie lepszy od poprzedniego. jakbys tam pracował za czasów człowieka co nie znał słowa "szacunek" to byś wiedział o czym mowa. a tak to Ty tylko możesz sobie pogadać a ja mogę powiedzieć :)

z tego co wiem to jest tam "nowy" kierownik. za "moich czasów" było niestety bardzo źle. ale ale skoro kierownik został wymieniony to musi być lepiej. każdy będzie lepszy od poprzedniego....

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Hotel SOLARIS? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
mirek

też niestety nie wiem co się dzieje obecnie w hotelu, a chyba widziałam ofertę pracy od nich bo szukam właśnie takiej w hotelu i wolę się upewnić, że wszystko w porządku jest w firmie , a nie są jakieś kłopoty u nich, macie nowe informacje na ten temat, bo nie wiem czy mam się kierować tymi starymi co są?

no to ja

radek - 2013-08-22 11:19:13 Ja do tej pory spotykałem się z tym że jak była umowa na pół roku umowa zlecenie to zawsze była przedłużana i ze swoim pracodawcą wszyscy byli tak dogadani że mieli i płatny urlop i chorobowe i tak jak przy umowie o pracę wszystkonie wiem jak to robił Twój pracodawca i czy było to zgodne z kodeksem pracy. Nie wiem jak on się później rozliczał z tego. Nie znam się :) Ale uwierz mi - w tej firmie tak nie będziesz miał. Dziewczyny (np.kelnerki czy kuchnia) pracują przez 7 dni w tyg.w sezonie i 0 wolnego. Poza tym "Radku" - napisz szczerze...o co Tobie chodzi, że wypytujesz o tę firmę? Toć to już prawie po sezonie więc raczej nikt Cię tam nie zatrudni bo nie będziesz po prostu potrzebny ;)

no to ja

radek - 2013-08-15 11:55:21 Tutaj zgodzę się z Tobą. Chciałem powiedzieć że umowa zlecenie jest dobra tylko wtedy kiedy jest na pół roku i dłużej bo jak dla mnie to na miesiąc to nie masz żadnej stabilności że tak powiem. Teraz mało firm chce dawać umowy o pracę niestety"Radku" dziwi mnie fakt, że firmy nie chcą dawać umowy o pracę. To karygodne. Powinno się z tym walczyć. Właściciel powinien wiedzieć, że dobry pracownik, który jest profesjonalistą nei zgodzi się na umowę zlecenie i tak małe płace. Przecież przyszłość firmy jak i jej dochody (czyt.portfel właściciela) zależą tylko i wyłącznie od dobrego personelu. (usunięte przez administratora). Że też tak trudno to zrozumieć niektórym. Szkoda bo ośrodek z potencjałem ale z personelem do wymiany. Co do umowy zlecenie to dobra jest na pół roku?? a gdzie przysługujący urlop?? a jak złamiesz nogę gdzie chorobowe?? przecież to nie daje w ogóle poczucia bezpieczeństwa. To, że masz umowę zlecenie z góry na pół roku tez nie gwarantuje Ci że będziesz tam tyle pracował. Jak pisałam - dla studentów to może i dobre. Ale nie dla ludzi z doświadczeniem zawodowym.

to ja

radek - 2013-08-14 09:44:55 Zlecenie jest dobre ale nie na stałe albo w przypadku kiedy jest umowa zlecenie na miesiąc i przedłużana jest co miesiąc. Nie ma tam tak?"Radku" odnoszę wrażenie, że nie jesteś osobą z zewnątrz i tak naprawdę to chyba nie szukasz tam pracy ale z jakiegos powodu temat Cie zainteresował i w ten sposób chcesz dowiedzieć się "prawdy" o tym obiekcie. Ja od siebie napisze, że zlecenie nie jest dobre w ogóle. Chyba że się ma 20 lat to może i okej. Są one przedłużane co miesiąc. nie ma sytuacji, ze dostaniesz na kilka miesięcy umowę zlecenie. umowe na stałe ma kilka osób. ale czy to ma być powód do radości?? toć umowa o pracę powinna być obowiązkiem pracodawcy a nie bonusem!

Spokojna przystań

niestety śmieciówka- zlecenie.

wiecie kto

do "arek" mnie nigdy nie doceniono. nigdy nie uslyszałam słowa dziękuje. wręcz przeciwnie. co zrobi zle ten czlowiek spadnie na pracownikow i to za ich plecami. konfrontacji pracownik - właściciel - menago, nie było nigdy. doceni Cie jak zabawisz się w donosiciela i bedziesz chodził z nim na piwo. jednym słowem - jak staniesz się takim samym(usunięte przez administratora) :/

agata

" w sezonie bedzie animatorka..." skad wiesz? to jest portal dla pracownikow a nie potencjalnych Klientow, nie wklejaj wszedzie tego samego tekstu dziewczyno (usunięte przez administratora)! Nie pisz bzdur bo doskonale wiesz jakie żałosne warunki tam panują, sama tez pomiatałaś tam ludźmi ( kto z kim przystaje taki się staje ) i jaka jest rotacja ludzi którzy znają swoją wartość- po prostu odchodzą :)

zorientowana

arek - 2013-07-23 10:10:17 Ja mam pytanie odnośnie tego jakie są zarobki miesięcznie w hotelu solaris ponieważ tutaj chyba nikt nie pisałsłabe. licząc, że wydasz kasę na dojazdy to wyjdzie Ci trochę ciut więcej jak najniższa krajowa.

to ja

w pensjonat 4* powinna być możliwość zamówienia przez całą dobę posiłku do pokoju - brak, powinny być dostępne kart menu w "restauracji " - te sa tworzone fikcyjnie tylko na czas przyjazdu kontroli, więc sami sobie odpowiedzcie jak ta kategoryzacja jest przyznawana....

żyrafa

(usunięte przez administratora)negatywne opinie sa prawdziwe- niestety. Potencjał tego miejsca jest zmarnowany (usunięte przez administratora)

of

anonim - 2013-06-23 23:13:55 @of Oczywiście że cos tu napiszę, pytanie tyko czy czy będzie lekko i przyjemnie czy objazd po pracodawcy.nie tyle po pracodawcy co po kimś kto tam "próbuje" rządzić ;p

of

anonim - 2013-06-22 02:24:08 @of W sumie to sama prawda co piszesz. Ale chyba zdecyduję się mimo wszystko sprawdzić na własnej skórze jak jest w solaris.oczywiście, że sprawdź. Życzę powodzenia :) napisz za jakiś czas jak Ci było :) lub jak Ci jest jeśli wytrwasz...

of

anonim - 2013-06-14 14:59:49 Może znajdzie się ktoś najlepiej z Łaz k. Mielna, kto powie coś więcej o warunkach pracy w Hotelu Solaris?dlaczego oczekujesz opinii tylko od kogoś z Łaz? zapewniam, że ciężko Ci będzie kogoś takiego znaleźć....

adam

jakiś czas temu zmieniła się obsługa kuchni, obecni kucharze przygotowywali nam wesele(nie odbyło się ono w Solarisie), więc śmiało mogę powiedzieć, że jedzenie robią dobre. Co do samego ośrodka, to ładnie wygląda, blisko plaży, ale na temat pozostałych pracowników i atmosfery, nic nie wiem. pozdrawiam

znajomy

hehe pani barmanka wkleja ten sam tekst gdzie popadnie;), za dużo spedza czasu z nieudacznikem pseudo kierownikiem;)

prawda o recepsjonistkach wiecej sobie serwuja sobie kawki i drinki za czyje tylko kasy moje oder jeden gast t caly czas po fruktis sa za recepcjr bo jedza to zaco ja place ale to skandal polak z niemcuw

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel SOLARIS - Łazy

Hotel SOLARIS
2.7/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Przedzamcze 6
    87-100 Łazy