Opinie o Hotel SOLARIS w Łazy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hotel SOLARIS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hotel SOLARIS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel SOLARIS w Łazy

Sam

My byliśmy na początku lipca w Ośrodku. Większość miejsc było zajętych, ludzie z rozmów wynikało, że są zadowoleni. Moja opinia również jest taka. Dlaczego ludziom ciężko napisać coś pozytywnego???

zawiedziony

Trochę się mylisz, ponieważ miałem okazję być w tym ośrodku w zeszłym jak i obecnym roku. Będąc poprzednio byłem zachwycony i nie omieszkałem wypowiedzieć się na ten temat na jednym z serwisów. Nie kryję, że właśnie przez udany pobyt w zeszłym roku postanowiliśmy przyjechać ponownie. I. I więcej tu nie przyjadę.

Pasjonat

Jestem w Solarisie od kilku lat, czytam te śmieszne opinie i zastanawiam się kto wypisuje te bzdury.Obiekt pełen gości mimo, że w zeszłym roku też pisano podobne rzeczy.Solaris to jedyny tak ładny obiekt w Łazach, nie mam zastrzeżen do pobytu, drobne wpadki wszędzie się zdarzają.Generalnie będe tam wracał.Z kierownictwem też miałem okazję rozmawiać, Pani dyrektor jest dostępna od rana do nocy, ktoś chyba jej bardzo nie lubi, że wypisuje te bzdury.Polecam obiekt, tylko, że na takich forach nikt dobrze nie pisze, bo jak jest dobrze to po co pisać.

Gizmo

Fakt, zgodzę się z przedmówcą, przyjezdżam co rok do Solarisa, ciagle inny personel, nikt znajomy nie wita gościa, tak jak to często bywa w innych miejscach, w zeszłym roku to chociaż personel był miły i otwarty do wczasowiczów, ... gdzie jest(usunięte przez administratora), gdzie reszta personelu ? !!! Myślałem, że w tym roku też będę traktowany tak jak w zeszłym - podmiotowo a nie przedmiotowo. Zgroza!!! Jedyna znajoma twarz to p. Karolina i konserwatorzy. Kuchnia fatalna, małe porcje i nie smaczne Nic nie idzie w Solarisie ku lepszemu. Więcej juz tu nie przyjadę.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Hotel SOLARIS? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Od razu widać że jesteś pracownikiem Solarisa. Dlaczego piszesz o Fali czy Bryzie? Tak dokładnie znasz te ośrodki? Wątpię! A jeśli chodzi o wolne miejsca to zawsze będą w Solarisie. Tam nigdy nie ma 100 % obłożenia. NIGDY!!! Nie wypisuj chociaż głupot.

z

Skąd wiesz, że zabraknie wolnych miejsc. A może pracujesz w Solarisie na recepcji i jesteś tak dobrze zorientowana.

Kaska

w tym roku mialam okazje spedzic wakacje w Solarisie. Nie wiem, moze jedzenie nie bylo jak w Sheratonie, ale za to wyglad i obsluga byly na odpowiednim poziomie. Otrzymywalam odpowiedzi na zadawane pytanie, jak czegos zabraklo odrazu bylo uzupelniane, wiec nie rozumiem opinii wyzej, ze tragedia.Byly animacje dla dzieci, basen, boiska. Jesli chodzi o mnie za rok znow tam pojade, bo ceny jak na taki Pensjonat bardzo konkurencyjne. A innym jak sie nie podoba zapraszam do Fali lub Bryzy - tylko, jak przyjdziecie po jednym dniu pobytu w wyzej wymienionych osrodkach do Solarisia w sprawie wolnych miejsc, to mozecie sie rozczarowac, poniewaz ludzi tam przyjezdzaja i beda przyjezdzac i wolnych miejsc nie zastaniecie. Milego pobytu w Łazach!

zawiedziony

Jestem bardzo bardzo zawiedziony pobytem w tym ośrodku. Jedzenie fatalne, a kierownictwo to chyba jakiś żart. Kobieta jest wogóle niedostepna dla wczasowiczów. A to chyba dzięki takim ludziom jak ja ona ma pensję. Odradzam

Czytam te wszystkie opinie i muszę przyznać że sporo w tym wszystkim prawdy. Zastanawiam się czym kieruje się właściciel tego ośrodka zatrudniając osoby do zarządzania... Paranoja! Jeśli chodzi o personel recepcji to gratuluję głupoty... Są to osoby niekompetentne, niedouczone... Eh... Nigdy więcej wczasów w Solarisie!

Sabina

Skoro było tak super dlaczego piszesz jako anonim? Nie oszukujmy się, ten ośrodek idzie na dno. Zastanawiam się dlaczego właściciel nic nie robi w tej sprawie. Zatrudnia beznadziejnych ludzi do zarządzania. Wystarczy spojrzeć na pracujących teraz tam ludzi. Kelnerki straszą, recepcja nigdy nic nie wie, prostych rzeczy nie potrafią zrobić a pani dyrektor chodzi i głupio się uśmiecha. I to jest profesjonalna obsługa gości. Śmiechu warte!

Mirek

Pani dyrektor musi się jakoś bronić. Więc wypisuje jak to jest dobrze. Sylwester? PARANOJA!!! Ciasno że szok i do tego beznadziejna orkiestra. Walentynki? Nie miałem zamiaru skorzystać, ale z opowiadań wiem że gorszej tandety nie było w okolicy. Przemiła Pani Dyrektor? Pewnie sama o sobie tak pisze. Zgodzę się z poprzednikiem, że wygląda jak wygląda...

zzzzzzzzzz

To chyba pisała sama Pani Dyrektor. Pozdrawiam.

miejscowy

Walentynki, nie kompromitujcie się. Ilu było gości - 10 par? Ciekawe czy się opłacało. Chyba macie prawdziwego fachowca od kalkulacji.

Byłam niedawno na imprezie integracyjnej ośrodek super, jedzenie świetne, przemiła Pani Dyrektor od rana do wieczora pilnowała, żebyśmy wyjechali zadowoleni, nie rozumiem skąd takie złosliwe komentarze ja polecam, nie miałam żadnych zastrzeżen i na pewno tam wrócę jako klient indywidualny.

Dziękujemy!

Świetne opinie, szkoda, że w Solaris był Sylwester, Walentynki, Majówki, są konferencje firmowe. Ludzie z tych imprez zamawiają wakacje... Dziwne prawda? Przecież jakby było tak źle, to kto by rodzinę na wakacje tu ciągnął??? Szanownej konkurencji dziękujemy!!! My pracujemy cały rok, a Wy tylko 3 miesiące. Niech to będzie opinia dla turysty i pracownika...

kkkkkkkkkkkkkk

To wszystko prawda, co złe! Pracowałam tam i coś wiem na ten temat. Miałam przyjemność poznać nową panią dyrektor, starą, brzydką, która nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu. Kieruje nią jakiś tam niby chłoptaś od marketingu. Udaje wielkiego zarządzającego. Szkoda mi tylko tych ludzi którzy tam pracują albo będą pracować. Zarobki? Najpierw dużo obiecują a potem wypinaja się na wszystkich. Pracownik to śmieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel SOLARIS - Łazy

Hotel SOLARIS
2.7/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Przedzamcze 6
    87-100 Łazy