„PROZAMET” Sp.z.o.o.

Radom

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 9 ocen.

Opinie o „PROZAMET” Sp.z.o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „PROZAMET” Sp.z.o.o.

Wojtek
użytkownik zarejestrowany

Witam, mam pytanie jak obecnie wygląda sytuacja w firmie „PROZAMET” Sp.z.o.o., znajomy pracował tam z rok temu i raczej nie narzekał, jednak nie wiem jak jest obecnie.

opinia

Kiedys prezes powiedzial mi ze jestem jakis psychiczy bo chce umowe o prace a problem byl z uzyskaniem umowy zlecenie widocznie chcial zenym robil na czarno.

Były pracownik

Zgadzam sie z wami, brak perspektyw w tej firmie, najgorsza jest praca na Hartowni, gdzie panuje bałagan, smród i syf, kierownik nieodpowiedzialny i donosiciel, pensja minimum, do tego smieszne premie które dają jak chcą, nie polecam nikomu. Praca cieżka, niebezpieczna (piece, kwasy) Brak BHP i warunków sanitarnych zaplecza i toalet.

Pracownik

Nie polecam, pracodawca zakłamany, praca za minimum, duże wymagania, brudno, głośno, niski komfort zaplecza (szatnie, stołówka), ludzie pracuja tam z zasiedzenia, żadnych szans na rozwój oprócz pupili syna szefa, na szczególna uwage zasługuje szefowa i księgową, które robią co im do głowy przyjdzie nie zgodnie z jakimikolwiek przepisami. Strata czasu...

były pracownik
@Pracownik 19.08.2014, 22:24
Nie polecam, pracodawca zakłamany, praca za minimum, duże wymagania, brudno, głośno, niski komfort zaplecza (szatnie, stołówka)...

To cała prawda .Wynagrodzenie liczą jak chcą.Pracownik boi się upomnieć o swoje bo od razu za bramę.jednym słowem oszukują na wynagrodzeniach .A księgowa mówi że się inaczej liczy.kłamią w żywe oczy.

pracownik

Praca na zlecenie za 1000zł.Umowa na telefon.Szef przegrał sprawę w sądzie z byłym pracownikiem.Stażyści po szkole robią za 800złotych przez 3 mies.następnie dostają 1000zl. brak perspektyw na dłuższą metę ostatnio zwolnił 4 osoby.Staży fachowcy się nie liczą tylko zysk z młodych.Stanowczo odradzam pracę w tej firmie ponieważ szef jest osobą nie słowna i nie uczciwą.Monitoring i ciągła obserwacja.

anonim

Nie polecam pracy w tej firmie.Pracodawca nie jest rzetelny ani uczciwy. niskie płace od 800-1200zł netto.Umowa zlecenie i poza tym nic innego.Praca tylko na krótko i dorywczo.

Zostaw opinię o „PROZAMET” Sp.z.o.o. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „PROZAMET” Sp.z.o.o.