GPRD-Zieleń Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe

Gdańsk

Opinie o GPRD-Zieleń Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe

Bogdan

tak, może zajść wysoko, aż na trzecie piętro z wnioskiem o urlop, a później na kopach go zniosą na parter i butem mordę zgniotą!!! no ale przez chwilę było się na szczytach! Awans to awans, nikt nie obiecywał że na zawsze.

Czy pracownik szeregowy może zajść wysoko w firmie GPRD-Zieleń Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o GPRD-Zieleń Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GPRD-Zieleń Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe