Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

Praca

Czy coś ruszyło? Bo taka lipa z robota w Sanoku to jedna wielka porazka a do stomilu za najnizsza i to na 3 zmiany to lepiej siedziex w domu

Pracownica
@Praca

Ruszyło. Pass wrócił do normalności. Dużo pracy.

AB
@Pracownica

Masz na mysli zamówienia? Na wszystkich wydziałach?

ziomek

Coś wiecie o tym, że ma być zlikwidowany fundusz socjalny i nagrody jubileuszowe ? Czy to prawda ?

@ziomek

Ponoć prawda. I premie świąteczne mają zabrać

koles
@ziomek

Co ty (usunięte przez administratora)pieprzysz ! rozmawiałem dziś z Majchrem i mówił, że załatwili po 300-330 zł z funduszu socjalnego dla każdego... płatne będzie zaraz po poborach za czerwiec. paczki dla dzieci i kasa na święta też będzie. Nawet dofinansowanie na Zakopane będzie ! Nagrody jubileuszowe też będą !

XYZ
@koles

Może związki same się wypowiedzą jak jest naprawdę?

@XYZ

Ostatnio mówił co innego, że tego nie będzie

ffg
@ziomek

kasa jest Była kasa! Cała A11 przez najbliższe 2, 3 miesiące praca w sobote na 3 zmiany! Nie wierzcie tym którzy się przymilają byście chodzili i pieknie pracowali a oni się odwdzięczą! Nigdy ta firma nie odwdzięczyła się pracownikowi. I nie mówię o finansach, tylko o zwykłym przyzwoitym traktowaniu. Pracować, rzetelnie i uczciwie należy. Norma i ani sztuki więcej. Pamiętajcie, NIE DAJCIE SIĘ WYKORZYSTAĆ JAK k.wy. Miejcie swoją godność! Jak trzeba to się należy postawić dla własnego szacunku!

Bob
@ffg

Praca w sobotę na 3 zmiany? ze tyle zamówien jest?!

Wolna
@Bob

Zamówienia są, ale chyba po to by zapchać Niemcom magazyny a potem będą przymusowe urlopy albo zwolnienia

Orzeł
@ziomek

Tak pan myrcer podpisał porozumienie jak duda, sprzedał pracowników kosztem uzyskania przychodów dla biura podróży.

Bob
@Orzeł

Jak masz coś do powiedzenia, to pisz z sensem

15%
@Orzeł

Jak jeszcze nie wyleciales z tej firmy to już niedługo wylecisz na zbity pysk

Socjal
@ziomek

Co ty bredzisz przecież za kilka dni będzie wypłacone po 330 zł z socjalnego i chyba logiczne jest, że nie będzie zlikwidowany.

Orzelek
@Orzeł

Za takie teksty to ty gościu uważaj bo możesz ostro beknąć ....(usunięte przez administratora)córka jest prokuratorem w Krośnie

Cbuś
@Orzelek

Nie strasz bo się po...srasz jeden prkurator już ostatnio był w Sanoku basta

Praca

co się ruszyło? Bo z praca w Sanoku ciezko jest a za najnizsza krajowa to tak kiepsko

Myjcer

Załatwi, tylko trzeba zwolnić 400 łudzi, a w barzanewce tylko ni ma.

galix pałpał

jakk z robota na A3 sa zamowienia ? bo dzwonili do kolegi czy jest chetny na powrót do pracy (kotły) na A3 ... ale odmówił.

Sanok
@galix pałpał

I bardzo dobrze zrobił, oni się wystawili na ludzi a teraz proszą o ich powrót, dobrze że kolega ma swój honor, cwaniactwo w tej firmie coraz większe, nie ma czego żałować

A10

Haha w soboty na 3 zmiany robotę zrobicie zamówienia spadną A Wam po 15% zapłacą tak jak w marcu i co im zrobicie.Te wszystkie zagrywki to dobrze przemyślana strategia.Zdrowia do pracy i ludzi życzę wszystkim pracownikom.

15%
@A10

Tak masz rację !!! zapłacą po 15% premii, bo od lipca wchodzi w życie zmiana z 30% na 15%, a reszta w zasadnicze idzie.

Kleopatra

@Tim Tak tylko gdyby cię nie zwolnili to byś do tej pory siedział na tych gwoździach

Tim

Pass (usunięte przez administratora)!!!! Lata modlitwy i Bóg mnie wysłuchał. Zaorać i posadzić śrubokręty.

pasowiec
@Tim

Oj chyba raczej cię opuścił bo twoje modlitwy nie zostały wysłuchane hahaha

realista

Jak pisze Pan Majcher, oczywiście w lipcu i sierpniu będziemy otrzymywać znowu pełne wynagrodzenie, tj tak jak było do marca lub lutego (w zależności od tego, ile wam zabrano premii). I to jest wielki plus i sukces związku. Wielkim minusem i porażką jest natomiast dla nas wszystkich, że w zamian za pełne płace - będą zwolnienia 500 osób do końca roku

XYZ
@realista

Skąd te informacje? Jeśli to Twoje domysły, to lepiej nie pisz

Cała prawda
@realista

Jaki sukces związków? Zamówienia skoczyly to i jest cały etat, ale oczywiście związki to załatwiły...

@realista

Sukces związku?A z resztą to nie ma sensu jesteście tak zaślepieni że szkoda pisać w wczoraj z znalazłem dychę na ulicy muszę podziękować zz to też napewno ich zasługa.

Zz
@Luk

Tak sobie siedzę i myślę czy za to ze jeszcze żyje też mam podziękować zz ?

gogus
@realista

Ty pierwszy pójdziesz ....

gogus
@Luk

Poproś też związki o załatwienie nauki poprawnej pisowni, bo to ci się lepiej przyda niż ta dycha ....

@Zz

Za wszystko!!!!! Czarodzieje i cudotwórcy z Reymonta nigdy się mylą,same dobre decyzję zrobiliśmy,załatwiliśmy zero pokory zero...ech szkoda gadać.

realista
@realista

Skąd to 500 osób. Do końca czerwca zostanie czy już prawie zostało zwolnionych 320 osób grupowo: "20 maja do PUP w Sanoku wpłynęło pismo z firmy Pass Polska Sp. zo. o. zawiadamiające o zamiarze przeprowadzenia zwolnienia grupowego 320 pracowników do 30 czerwca br.", za: https://www.korsosanockie.pl/wiadomosci/11472,sanok-nieznaczny-wzrost-bezrobocia-w-powiecie A potem każdego miesiąca po 29 osób do końca roku. 29 razy 6 = 174 Czyli łącznie 320 osób plus 174 osoby = 494 osoby (czyli mogę zaokrąglić do 500)

Hala
@realista

Mam inne informacje, na razie nie zwolnili połowy z tych 320 zgłoszonych do urzędu pracy

@Hala

I lepiej niech nie zwalniają.Czytałem że Niemiecki rząd chce uruchomić kredyty preferencyjne dla zakupu nowych samochodów,jak to wszystko ruszy,jak przyjdą zamówienia głupio będzie dzwonić do zwolnionych i prosić żeby wrócili do pracy,a większość i tak już na pewno nie wróci.Na Bośni obok fabryki Passa powstaje inną fabryka już tam nie ma kto robić, a Ci co tam pracują już strajkowali.Coś tą Bośnia nie wyszła?Wstyd się teraz przyznać że lepszych i tańszych pracowników jak POLACY po prostu nie ma w dzisiejszej Europie i TYLE w temacie.

Zz
@realista

w takim wypadku łącznie 500 osób? Coś się liczby nie zgadzają. Firma od końca kwietnia zwalnia a od połowy marca nieprzedluza umów. Najprawdopodobniej bo nie orientuje się w faktycznej liczbie prace straciło ok 800 osób

Hop
@Zz

Z wypowiedzi dyrektora PUP wynika ze bezrobocie wzrosło nieznacznie, więc chyba coś źle liczycie

Koniec
@Hop

Co ma piernik do wiatraka?Nie każdy zwolniony idzie się rejestrować do UP,większość znalazła nową pracę,sytuacja może na rynku pracy nie jest jakaś komfortowa ale kto chce to pracę znajdzie bez problemu,a po za tym ludzie siedzą na wypowiedzeniach po co mieliby się teraz rejestrować do PUP.

felek
@Cała prawda

Związki się nie zgodziły na 0,8 etatu i to jest ich zasługa, że takie pajace jak ty będą pracować za pełne wynagrodzenie !!! Gdyby się dalej zgodzili na 0,8 etatu to dalej byś za(usunięte przez administratora) za 1600 i guzik byś miał do powiedzenia ! Ewentualnie mógłbyś się zwolnić i nikt by za tobą nawet nie zatęsknił !!!

pajpaj
@realista

zwolnieni zostana ci co niechca wchodzic w d.(usunięte przez administratora)przelozonym A TEN CO WCHODZI W D(usunięte przez administratora)I WŁAZI POD BIURKO TO DALEJ BEDZIE ROBIŁ CHOCIAZ NIEWIE NIERAZ POCO PRZYCHODZI DO ROBOTY . JO MOM TYLO.

Gogo
@Luk

Rzeczywiście masz się czym szczycić ze tańszych robotników od Polaków ze świecą w biały dzień nie znajdzie.

ffg
@realista

gość łaskę robi, że przez 2 miesiące będziemy "normalnie pracować"? A wcześniej co? NIE NORMALNIE? A po 2 miesiącach co? Dalej zęby w ścianę i wapno jeść? Nie wierzcie tym nazwe to tak to światowemu, team liderom! Tak mówią, cytuję: "jadę na tym wózku co wy". A to g.no prawda! Hajs im się musi zgadzać i zgadza. Jesteście tylko pionkami do roboty i nikt się z wami nie liczy! A jak przyjdzie taka sytuacja jak teraz byłą, wywalą na zbity pysk bez dwóch zdań! Zwolnili ludzi, którym sie przytrafiło PRAWDZIWE chorobowe, np. szpitalne, a zostawili ludzi którzy np. pobierają świadczenia emerytalne. czyli takich którzy mają utrzymanie z innego źródła. Ale co tam, rodzina na stanowiskach to "nie do ruszenia". Hipokryci!

Porazka

Bo są ludzie rowni i równiejsi. Niestety taka wlasnie jest nasza społeczność

San

A może po prostu ktoś bardzo podobny do tej pani? Nie pomyliłeś się?

Koło

Ta pani w każdą środę zbiera tam pieniądze.

Do obserwatora ...Z tego co wiem, to Pani (usunięte przez administratora)z BMW jest na chorobowym ciążowym, a w tym przypadku spacer jest wskazany . A chorobowe ma ze względu na charakter i miejsce pracy.

Dzisiaj mi się kończyła umowa miałem dostać już na stałe na A 8 dwie dziewczyny dostali a ja nie musieli mieć jakieś plecy to som wszystko układy panie M(usunięte przez administratora) jest pan tylko fałszywym człowiekiem z bazanowki ja cała ta wioskab

Porazka

jakos mnie to wcale nie dziwi. Zostaną tylko ulubieńcy firmy. A na jakim stanowisku zostały przedłużone umowy?

Kaktus

Ktoś coś ci obiecał że jesteś taki rozczarowany?

Nnzn
@Porazka

Zapewne chodzi o montaż, tam najwięcej podlizywaczy

@Nnzn

o tak, takich tam na pewno nie brakuje Lizusuy zostały ci co mieli swoje zdanie to polecieli

Nnzn
@Porazka

Święta prawda.

doktor

a nie próbowałeś kiedykolwiek pisać po polsku?

profesor
@doktor

Na pewno próbował, ale mu nie wychodzi i dlatego go zwalniają. Wydaje mu się, że to za brak "pleców", a to za brak mózgu !

Emil
@doktor

Próbował tylko cenzura z (barzanowki) nie puściła oryginalnego tekstu.Profesur my her trzyma na wszystkim szpony, władca i pan.

@Emil

hahahahahaha Ludzi zwolnili, stracili źródło dochodów a oni wycieczki oferują Hahahaha No biuro podróży wróciło do gry

OPERATOR

panowie jaka jest sytuacja na wulkanizacji z praca ? dalej zwalniaja??? praca na ile zmian sie odbywa???

pappaj

PRAWDOPODOBNIE MAJA ZWOLNIC WSZYSTKICH UMYSŁOWYCH Z MISTRZÓWEK POCZAWSZY OD POMOCNIKÓW A KOŃCZAC NA KIEROWNIKACH TAK ABY NIE BYŁO SZLACHTY KTORA TRAKTUJE PRACOWNIKA JAK SMIECIA ( NIEPYSKUJ DO PRZEŁOZONEG ) BO POLECI PREMIA ;) ;) ;) ALE JAJA

ABC
@pappaj

Piszesz co ci w duszy gra, czy masz konkretne źródło informacji? Zarząd? Związki?

O co chodzi

co to za przedłużanie umów a innych wyrzucają. To w końcu jak jest naprawdę jest robota i ludzi potrzeba czy nie i się ich zwalnia

O co chodzi
@O co chodzi

widzę że ciezki temat jest. Dobrych pracowników się powyrzucalo a pozostawiali znajomi znajomych

ktos cos wie na temat sporej ilosci pracownikow na kwarantannie ????

Mjs_A11

Przepraszam ale fundusz socjalny zgodnie z kodeksem pracy itp. jest zatwierdzany na cały rok z góry. A więc do końca tego roku dostaniemy to co nam sie należy z tytułu świadczeń socjalnych np: kasa na święta Bożego Narodzenia.

kolo
@Mjs_A11

Nie masz racji bo ZFŚS pracodawca za zgodą związków zawodowych może w każdej chwili zlikwidować lub zmienić jego wysokość. Ustawa o ZFŚS Art.4.1.U pracodawców,o których mowa w art.3ust.1i1c, układ zbiorowy pracy może dowolnie kształtować wysokość odpisu na Fundusz; może również postanawiać, że Fundusz nie będzie tworzony . 2.U pracodawców o kreślonych w art. 3ust.1i1c, których pracownicy nie są objęci układem zbiorowym pracy,postanowienia w sprawach, o których mowa w ust.1, może zawierać regulamin wynagradzania.

@Mjs_A11

Mają likwidować passa, bendą przenosić na bośnie

Ja wiem kto

Czy to prawda ze (usunięte przez administratora)vel Niebieski odchodz z firmy?

Xxx
@Ja wiem kto

Ten(usunięte przez administratora) czyżby szedł na emeryturę? (usunięte przez administratora)

bolek
@Ja wiem kto

Noooo ! zadowolony ?

Trochę prawdy

Odnośnie kierownictwa w tej firmie to zgadzam się z wami, ta "hierarchia" uważa się za wyższych statusem ale to nie powód żeby pracownika z produkcji traktować jak najgorsza (usunięte przez administratora)i niedoukòw a tak niestety bywało. Nie zapomnę jak jeden z kierowników wypomniał mi że firma na mnie traci bo przez parę lat które przepracowałam dopłaciła do mnie 4 tys za chorobowe. Szczegół że te L4 było z powodu ciąży (30dni). Prawda jest taka że niektórzy "państwo" myślą że wszystko im wolno a pracownikowi można wszystko wmówić byle wzbudzić jakieś poczucie winy ( niczym nie uzasadnione )względem pracodawcy. Tylko nie daj Boże się postawić takiemu... "panu" bo potem kara. Tak jak napisał ktoś poniżej tego komentarza- myślę że karma prędzej czy później wróci..

@Trochę prawdy

I jeszcze jedno słowo do kierownika; twoje dwie koleżanki z montażu, które często Ci donoszą, tylko udają koleżanki bo za plecami nie raz Ci tyłek obrabiają... I na przyszłość życzę więcej empatii i zrozumienia dla pracowników. Pozycja kierownika i twoje złudne poczucie wyższości nad innymi nie jest dożywotnie. A ludzie będą już pamiętać twoje złośliwości

Sanok

A która to hala, i jakie koleżanki?

@Sanok

Myślę że odbiorca wie o kogo chodzi.

Cała prawda
@Trochę prawdy

Dziewczyno ty naprawdę nie masz wstydu ?!

@Cała prawda

Tak, nie mam. Bo nie mam się czego wstydzić. Pracowałam uczciwie. Niech wstydzą sie ci co powinni...

pajpaj
@Trochę prawdy

cala prawda ldzie pracujacy na produkcji niektorzy maja wieksze wyksztalcenie od tych pseldo funkcyjnych z mistrzowki po zawodowkach a potem taki ktos mysli ze stolek zrobi z niego pana

experienced worker
@pajpaj

Wybierający... oceniają doświadczenie potencjalnego pracownika, a w dalszej kolejności zwracają uwagę na jego kwalifikacje, tzn. wykształcenie. Kompetencje miękkie, takie jak: otwartość na wiedzę, odporność na stres czy umiejętność pracy w zespole, również mają znaczenie przy podejmowaniu decyzji o przyjęciu lub odrzuceniu kandydatury

Pan
@experienced worker

A i owszem, tylko ten kto to pisze to sam tych kompetencji miękkich nie ma, co pokazał przy wręczaniu wypowiedzeń, doświadczenie opierające się na jednym pracodawcy yh przykre

zloty
@experienced worker

to nieliczy sie doswiadczenie tylko znajomosci i kolesiostwo

Cala prawda
@Trochę prawdy

Samokrytyka na najwyższym poziomie !!! Gratulacje! Samo pisanie tych wypocin na "anonimowym" forum świadczy o twoim poziomie.

@Cala prawda

Akurat pokory jak i samokrytyki mi nie brakuje, tylko czasem trzeba się też postawić. A tobie tak naprawdę o co chodzi? Czyżby prawda zakuła w oczy?

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 636.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 556, z czego 88 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 384 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.