Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

Viola

Co tam kotły wywalczyły?, czy dalej strajk?

kotły
@Viola

Na kotłach po 3 dniach strajku dyrekcja wycofała się z wszystkich zmian podniesionej normy. Jak pracownicy montażu też tak zrobią to też coś wywalczycie. Zwróćcie się do związków oni nam to pomogli zorganizować.

Montaz
@kotły

Zeby to zrobić potrzeba odważnych ludzi na montażu a niestety wielu tam nie ma. Boją się o to ze straca robote. Jeszcze kilka miesięcy temu można by się zgodzić ale teraz 2800 brutto zarobi każdy. Informacja dla tych co myślą ze to jest kwota podana w netto niestety muszę was wyprowadzić z błędu. Zarobki podane w symulacji odnoszą się do wynagrodzeń brutto. 2800 - 2062zl do ręki 3002- 2204zl do reki 3337- 2440zl do ręki. Jeżeli chcecie zniszczyc do końca swoje zdrowie to robcie tak żeby zarabiać 2440zl do ręki. Jeżeli boicie się stracić taka robote za taką stawkę to mi was szkoda bo ja mam większe ambicje niż to co oni proponują

Lam~
@kotły

Na montażu najbardziej są niektóre, 'baby' chyba (usunięte przez administratora) cała zmianę, a na koniec ooo nima normy a ręki bolą.

@Montaz

Na montażu są ludzie (nie wszyscy) że myślą że pass to jedyna praca i dają się robić w balona

Czy wy też macie stres idąc do tej firmy nie wiedząc co cie spotka?

Wujek
@Ania

Przypuszczam, że tak ma znaczna część załogi.

Spoko
@Ania

Nie przejmuj się, ja tak miałam tylko przez powrwsze 4 lata potem już z górki i na luzie...

Asia
@Ania

Też mamy stres aż się nie chce iść do pracy co będzie jak przyjdziemy brzuch boli z nerwów masakra

@Ania

Tam zawsze był stres, niektórzy włodarze tego(usunięte przez administratora)którzy są na emeryturze chyba boją się po Sanoku chodzić??

Anka
@Asia

Od nowego roku na takie coś lekarz rodzinny będzie mógł dawać l4, tzw. wypalenie zawodowe, jak ludzie zaczną z tego korzystać nie bezpodstawnie to powodzenia panie pasie.

Aldona

A jak tam w pracy były jakie zwolnienia osób z umową na stałe bo to koniec miesiąca

The polish monter

flexibility to advance za 440 € za miesiąc, tyle to zasiłek dla bezrobotnych w niemczech . troszke nie bardzo jak na lidera w branży wymagać jakości i ilości płacąc najniższą ... Rozumiem że jest kryzys w branży ale to troche przesada ...

RKR

(usunięte przez administratora) pseudo urlopami różnej maści! Przyszła kontrola, papiery i nagle można produkować z nawiązką. Przeliczyli się jak w "pandemicznym roku". Nas upodlają ale Polacy, nie właściciele. Kto Was goni z robotą? Właściciel czy ci którzy chcą zbierać punkty u właściciela i by słupki ciągle rosły? No, odpowiedź jest oczywista. Gdyby właściciel wiedział co się dzieje, to by tych "wodzów" pogonił z hukiem, że dźwięk by był przez rok, jak nie dłużej. Przyglądnijcie się działaniom na poszczególnych halach. Szczególnie na jednej, która "niby wyrosła" na rolę tzw. "przyszłościowej". Tu trzeba mieć reklamówkę nerVosolu, całą rolkę papieru toaletowego i można pracować na I zmianie... Niestety tak to wygląda.

Wója
@The polish monter

I to jest ta elastyczność raz zarobisz, 3 tys a za miesiąc dadzą Ci najniższa krajowa

Bkr
@The polish monter

Może właśnie nie taki z niego lider w branży.....

A tak było...

Niektórym się już polepszyło i władza bije do głowy kto robi za intermarche ten wie

xyz

Czy to prawda że kolejny (usunięte przez administratora) pożegnał się z naszą wspaniałą firmą? xD

Pityk
@xyz

Witam
@Pityk

Z której hali?

Pityk
@Witam

Jak z której ? Dyrektor !

Mlotek

Prawda to, ze pracodawca bedzie sprawdzac, czy osoby sa zaszczepione i bedzie mogl wyciagac konsekwencje od tych, ktorzy sie nie szczepili?

Tru
@Mlotek

Jak pozwolimy! Jak rząd przepchnie ustawę która pozwoli pracodawcy na kontrolę pracownika to tak. Ale spokojnie kosiniak chce dać wam po 600zl za szpryce więc już kolejki będą się ustawiać do punktów eutanazji.

Rig

Jak tam nowy dyrektor ?

@Rig

Dzisiaj ma latac z Prezeska po halach.

Fan

Jaki nowy dyrektor???

@Fan

Raczej bez roznicy, lepiej nie bedzie. Kazdy jest po to, zeby cisnac produkcje jak najmniejszym kosztem.

Nomito

Prawda to że jeszcze w tym miesiącu mają zwolnić 29 osób,a docelowo ile ?

Luger
@Nomito

No nie wiem niektórzy mówią że ,większyły się zamówienia produkcja się rozkręca a między świętami i po nowym roku to co miało być wolne to będziemy pracować

Nick2
@Nomito

to prawda, że ZZ szukają chętnych na odejscie żeby zrobić miejsca bo po kontroli będą musieli z ADR wczesniej wrocic do Pass?

@Nomito

Tak, kilkanascie osob z umowami na czas nieokreslony i kilka osob z umowami na stale. Jak ktos chce sie zwolnic i dostac odprawe, to p.Majcher zaprasza do siebie, zeby sie dogadac.

Nic

Każdy mądry tylko w pysku

kandydat na dyrektora
@Nic

możecie mi wyjaśnić jakim cudem ŁL został dyrektorem produkcji w tej firmie? Pamiętam go jak chodził na mecze stali sanok a teraz jest podobno dyrektorem?

Pic
@Nic

Tak samo ja i ty

@Pic

Coś jeszcze masz mądrego do powiedzenia to dawaj chętnie sobie poczytam nie wstydź się tak jak przed kierownikiem no lecimy ..Ja pic nie mam nic do powiedzenia i dokończ sobie sam

Tol
@kandydat na dyrektora

Jesteś mocno nie na bieżąco

Dyrektor

pracował , Uczył się , ta metoda sprawdza się wszędzie

@kandydat na dyrektora

Tak się tworzą płotki a jak go znasz to się zapytaj

kanditate
@Tol

zwolnili go?

Dnopass

Firma ta była dobrą firmą dla lokalnej społeczności, teraz to dobra firma dla kierowników i dyrektorów.

Tom
@Dnopass

Ale to jest tradycją że pracownicy skakali sobie wzajemnie do oczu a nie potrafili postawić się szefostwu. Tak było, jest i będzie. Jęczenie na forum oj waj ale żeby jakiś strajk to nie.

The polish monter
@Dnopass

To że kierownicy czy dyrektorzy są potrzebni jest rzeczą bezdyskusyjną ale Nie rozumiem tego ze Tylko jedna grupa pracowników(fizyczni akordowi) ma pokrywać koszty obecnego kryzysu i zgadzać się na wszystko nawet podwyższanie o 90% norm nie zwiększając jednocześnie pieniędzy za wykonanie tego co bardzo demotywuje do dalszej pracy i wysokiej wydajności niestety. Chociaż stanowiska dniówkowe powinny być z tego zadowolone . Życzę wzrostu zamówień....

Joi
@The polish monter

Kierownicy, dyrektorzy potrzebni chyba samym sobie ha ha ha ha ha ha????

Oik
@The polish monter

Na co komu kierownicy i dyrektorzy ??

Senator
@Oik

A w kadrach po co tyle ludzi??? Czy tylko my mamy nosić na barkach ten kryzys?

er
@Dnopass

właśnie jest już nowy dyrektor, po kilku miesiącach od poprzedniego :)

Postoj

W kazdej 'normalnej' firmie bylby postoj ale.... Szkoda pisac

Lol
@Postoj

Podczas kryzysu w 2008 było postojowe,no ale wtedy był inny zarząd

Lo
@Lol

Ho, ho świat też był inny. Nie gadajcie byle czego

Der
@Lol

Jakie było postojowe tylko zamiast 3 zmian było 2

Lol
@Der

W piątki było postojowe

Skopiowane z fb zz

Otrzymaliśmy odpowiedź, a raczej jej brak, na nasze pytania i wątpliwości wskazane w piśmie do Zarządu z dnia 12.11.2021r. Komentarz z naszej strony będzie krótki – lekceważenie, ignorowanie i przedmiotowe traktowanie pracowników przez Zarząd Pass Polska. Zarząd nie odpowiedział na żadne z naszych pytań ponieważ został nimi „zmiażdżony”! Zarząd nie ma żadnego merytorycznego argumentu żeby, BEZ ZGODY pracownika, oddelegować go do pracy w firmie zewnętrznej. Informujemy, że na podstawie przytoczonych w odpowiedzi przepisów pracodawca może oddelegować pracownika bez jego zgody tylko i wyłącznie do pracy w swoim oddziale lub filii. Miejsce pracy, którym nasz pracodawca (usunięte przez administratora)i w innym mieście nie jest miejscem, do którego można oddelegować pracownika zatrudnionego w Sanoku w Spółce Pass Polska bez jego zgody !!!

Skopiowane z fb zz

Informujemy pracowników, którzy wypisali lub zamierzają wypisać wniosek na urlop bezpłatny, że w sytuacji konieczności korzystania ze zwolnienia lekarskiego w czasie urlopu bezpłatnego, wynagrodzenie i zasiłek chorobowy za te dni nie przysługuje ! Nie ma tu znaczenia czy zwolnienie lekarskie powstało przed rozpoczęciem UB czy w trakcie jego trwania. Przykład: Pracownik wypisał wniosek na urlop bezpłatny od 22 do 31 grudnia, ze zwolnienia lekarskiego korzysta np. od 01 do 31 grudnia to w takiej sytuacji wynagrodzenie lub zasiłek chorobowy przysługuje tyko za dni od 01 do 21 grudnia. Za pozostałe dni, czyli od 22 do 31 grudnia kasa nie przysługuje. W czasie zwolnienia lekarskiego pracodawca MOŻE, na wniosek pracownika, "cofnąć" udzielony urlop bezpłatny, jednak nie ma takiego obowiązku. Znając naszego pracodawcę raczej nie będzie chciał tego zrobić. Ps. Powyższa informacja dotyczy świadczenia z tytułu ubezpieczenia chorobowego, natomiast świadczenia z tytułu ubezpieczenia zdrowotnego (darmowa opieka zdrowotna) jest aktywna i pracownik może z niej korzystać do 30 dni trwania urlopu bezpłatnego. Ponadto informujemy, że pracodawca za dni urlopu bezpłatnego obniża proporcjonalnie dodatek stażowy i dodatek tzw. 300. W związku z powyższym Zarząd Związków Zawodowych sugeruje nie wypisywać wniosków na urlop bezpłatny. W przypadku zastraszania czy zmuszania pracowników do takich czynności prosimy o zgłaszanie tego do naszej organizacji związkowej. Oświadczamy, że nikt z pracowników z tytułu odmowy wypisania wniosku na urlop bezpłatny nie poniesie żadnych negatywnych konsekwencji !!!

Mao

Czy to prawda że na A-8 wzrosły niesamowicie zamówienia,tak że mają pracować w sobotę i wypożyczają ludzi z innych wydziałów ?

Stasiek
@Mao

Tak, to prawda, idziemy na szparaga

Tru
@Mao

Zamówienia idą w górę jak kurs dolara ????

Juh
@Mao

Na divisioneleven w najlepsze idzie produkcion do bmw, landrowera,mercedessa. Tak się gromadzi zapasy na niby "przestój" grudniowo-styczniowy, za wasze ub. Dzięki temu wypoczniecie i będzie tyle arbajtu od nowego year że tygodnia braknie. Oczywiście wszystko dobrowolnie...

Hello
@Juh

Ciekawe czy od stycznia ruszy robotu?

Luisa
@Juh

Chyba nie do końca to tak będzie. Poczytaj trochę co się w Niemczech dzieje i wyciągnij wnioski. Różowo nie będzie.

Emil
@Mao

Tak już jedzie spevjalny pociąg z (usunięte przez administratora) i nie tylko.Pilnujcie się bo jeszcze z (usunięte przez administratora)ma przyjechać.

PIP

Dziś jest kontrola z inspekcji

PIP
@PIP

To super, czekamy na wyniki i decyzję zarządu o wycofaniu wszystkich przymusowych wniosków urlopowych

abc

Czy to prawda że po firmie chodzi inspekcja pracy?

Zawiedziony

Jak zwykle wczoraj przyszli z lista, zeby wypisywac urloby bezplatne i co? Najpierw sie drzecie, ze nie bedziecie podpisywac, ze nie ma jednosci, a pozniej jak pare osob nie podpisalo to wy i tak sie wpisaliscie na urlopy bezplatne. Zarzad da decyzje co dalej 18 listopada. Dlaczego wtedy? A no dlatego, ze wplyna wasze wnioski o urlopy bezplatne, wiec zarzad widzi, ze barany sie zgadzaja na takie traktowanie. Sami dajecie sie ponizac, zero godnosci. Mowicie jedno a robicie drugie. Zal mi was.

H
@Zawiedziony

Ja nie wypisałem i nie wypisze. Też to wczoraj zauważyłem i się przerazilem jak potulni są ludzie. Zresztą widać po tym, że Twoja wypowiedź została wyminusowana. Ciekawe przez kogo?

Biały węgorz

Ooooohohoho jaki filozof

Ча

Dfoka
@Ча

Tak to prawda

Zawiedziony
@H

Ja tak samo jako jedyny nie podpisalem. Najpierw wszyscy krzyczeli ze nic nie beda pisac a teraz bez mrugniecia okiem sami prosza o wnioski bo sa (usunięte przez administratora)i twierdza, ze to i tak nic nie zmieni. Zawsze tak jest najpierw sie dra a jak przychodzi co do czego to wchodza w (usunięte przez administratora)bez wazeliny.

Twój stary pijany

W sanoku tylko Stomil

Maniek
@Twój stary pijany

A są przyjęcia?

Niechczesz nie podpisuj

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 640.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 560, z czego 89 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 387 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.