DEBIUT Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o DEBIUT Sp. z o.o.

Iza

Na stronie internetowej firmy DEBIUT funkcjonuje odpowiedni formularz przystosowany do aplikowania. Czy ktoś z niego korzystał? Jak dokładniej jest skonsultowany - czy zawsze aplikuje się na konkretne stanowisko?

zuza
@Iza 14.11.2017 17:35

tak , konkretnie tam trafia

Iza

@okoko wiesz może w takim razie, czy istnieje szansa odzyskania zwrotu za koszt amortyzacji i eksploatacji samochodu? Jeżeli prywatny samochód jest wykorzystywany do celów służbowych, to niektóre firmy właśnie uruchamiają zwroty.

okoko

No niby tak @pies, ale samochód się zużywa, więc średnio to korzystne

mikimax

Jeśli kapitan wąsik robisz ten research i wszystkie informacje są Ci niezbędę, to mogę powiedzieć zę Firma debiut z poznania specjalizuje się w sprzedaży czyściw przemysłowych, artykułów higienicznych, past BHP. Oczywiście mają chemię do kuchni, chęmię przmysłową, różne dozowniki i ręczniki a także suszarki

kapitan wąsik

ja również robię research i zbieram wszelkie info na temat Debiut i teraz chciałbym wiedzieć czy nie szukają przypadkiem pilnie jakichś nowych pracowników? byłoby super bo tak się składa że ja pilnie szukam nowego pracodawcy. ja akurat mam półroczne doświadczenie w zawodzie więc czy mnie przyjmą do siebie?

wolo

Super firma, super zarobki.

kolo

anonim - 2013-05-19 15:26:02 loko a mógłbyś napisać coś więcej an temat pracy w firmie DEBIUT? Jaki rodzaj umowy proponują na star nowemu pracownikowi? Ile można wyciągnąć na miesiąc i czy jest to podstawa czy podstawa + premia? Jak są nadgodziny to jakoś ekstra płatne? Pracodawca gwarantuje jakiś pakiet socjalny? Z góry dzięki za odpowiedź ;)Żadnych premi, żadnych nadgodzin, pracujesz MINIMUM 8 H za to masz płacone, robisz nadgodziny ( od cholery) za free ! !! !!! !!!! Nikomu nie polecam.

kolega

Praca tam to jak RAK {powoli,powoli,dobija}

loko

jestem wieloletnim pracownikiem, ciągle muszę być na ich zawoołanie, ale coś za coś . mam pracę może nie moich marzeń, ale muszę wytrzymać, uff. czasami mam dość

Tak zgadzam sie ,tam sa durze rotacje pracownikow ,przychodza ,odchodza,nobo jak tam wytrzymac........

dobry doradca dila pracownikow

Przestrzegam wszystkich chcacych tam pracowac,przedewszystkim kierowcow na busa,szefostwo mysli ze jak pracy nie ma to morzna pracownika dojic na maxa,

kolega22

Kolego jak ty morzesz pisac o rodzinnej atmosferze jak ty rodziny nie masz i prosze nie wybielac tej firmy bo tam pracownicy pracuja (normalni) po kilka miesiecy ,a kapusie(lizusie) udaja ze pracuja .A opinie (kolega) musieli wpiac wlasciciele firmy,bo ile morzna przyjmowac krytycznych opini.

Kolega

Jeśli jesteś ze wszystkiego nie zadowolony to nigdy nie znajdziesz porządnej pracy w wiarygodnej firmie. Nie zgadzam się twoją opinią ja pracuje od wielu lat w tej firmie i wiem, że odchodzą osoby, które nie chcą się pracować i szukają spadochronu na kilka miesięcy. Ta firma zapewnia stabilne zatrudnienie, a atmosfera jest rodzinna.

JK

( usunięte przez administratora )Ciągle zmieniają się pracownicy( usunięte przez administratora )Kiepskie zarobki.

Zostaw opinię o DEBIUT Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DEBIUT Sp. z o.o.