Opinie o LUKLOG w Magdeburg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy LUKLOG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LUKLOG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUKLOG w Magdeburg

wladek

Witam serdecznie apropo pracy na warunkach niemieckich to co wiem od firmy niemieckiej to tak to wyglonda np.11euro a od togo trzeba odliczyc 30% podatku + 40 euro diety lub 49 euro.Wiec jak piszom firmy ze dajom tyle na reke to klamstwo i oszusci .

zima

wiecej niz 0,50 euro dali, iz minimalna stawka jest 8,50 euro brutto, a oni daja 9,00 euro netto, wiec kolosalna roznica!

romek17

a jak z językiem na tych wiatrakach , musi byc niemiecki czy nie

luzak

ja jade w poniedziałek na produkcje wiatrakow na niemcy moj szwagier pracuje tam i mnie zwerbowal przez luklog jest spoko luklog zajmuje sie rekrutacja polskich pracownikow dla niemieckich firm zatrudniony jestem w niemieckiej firmie nie w luklog co jest dla mnie plusem

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie LUKLOG? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko operator suwnic - Magdeburg
jarek

Witam jest dobra oferta od lukloga do czech za 2300 euro miesiecznie 10 euro netto h mam zamiar sie wybrac znacie firme prosze o radę jaka mam podjac decyzje po wpisach mam mieszane uczucia

spawacz22

Firma w ktorej zostaniesz zatrudniona jest niemiecka a nie jakas polska.

pawelek

aluman mozesz cos powiedziec o warunkach mieszkaniowych i ile sie za nie by placilo? chodzi o oferte w zgorzelcu

aluman

pracuje na wagonach w zgorzelcu po niemieckiej stronie od stycznia jako spawacz mig alu. wysokie zarobki oraz fajna atmosfera w pracy. luklog przedstawil mnie niemieckiej firmie, ktora mnie zatrudnila. ja tez polecam firme. maja jeszcze wolne miejsca, tylko niemiecki dosyc dobrze musicie znac.

Czesc Renata. Jak moze ktos z twojej wyplaty zabrac dla siebie, jak nie jest twoim pracodawca, tylko uslugodawca dla niemieckich firm, ktore zlecaja rekrutacje np. spawacza takiej firmie jak np. Luklog. Wiec zatrudniona jestes w niemieckiej firmie a nie w firmie Luklog. Poczytaj na googlu jaka jest roznica miedzy: 1. agencją prowadzącą pośrednictwo do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich a 2. agencją pracy tymczasowej. Powiem tobie: Nr. 1 rekrutuje pracownikow dla innych firm a Nr. 2 zatrudnia pracownikow u siebie i wysyla ich do innych firm!

Nicke

Renata - W każdej Agencji pracy pośrednictwo jest darmowe. Utrzymują się z tego że np: dadzą Ci stawkę 10 Euro brutto a sami biorą od Kontrachenta od 28 do 39 Euro za godzinę od głowy. Takie są realia.

maciek

poznalem pracownikow z luklog jako ludzi, ktorzy maja duzo pojecia o spawalnictwie. pierwszy raz sie styknelem z agencja posrednictwa, ktora zna sie na fachu. mysle, ze z tego powodu luklog dobrze potrafi dopasowac kandydata spawacza do wolnego miejsca pracy. dostalem oferte pracy w niemieckiej firmie przez luklog. praca mi pasuje. za posrednictwo nic nie placilem, jest darmowe. polecam luklog

@maciek

Maciek chyba jeszcze nigdy nie byłeś i nie pracowałeś w Niemczech. Przecież każda inna firma szuka nowej pracy jak nie wyjdzie Ci praca w jakiejś firmie bo po prostu nie nadajesz się do danej pracy i firma nie chce Ciebie u siebie w firmie lub praca skończy się w danej firmie to szukają nowej pracy dla Ciebie. Wszystkie firmy tak robią nie tylko LUKLOG. W każdej Agencji pracy pośrednictwo jest darmowe.

polonia

nie oszukujmy sie. duzo zalezy od nas. juz nie raz bylem na kontrakcie przez polska renomowana firme. zachowujemy sie na hotelu po pracy jak ostatnie dno. w holandi bylo picie, palenie i rozruby, bijatyki, rozwalanie dzwi, okien itd., w pracy na kacu i sie dziwimy ze firmy kaze nam zjechac do domu na nasz koszt. w domu frustracja, opowiadamy zonie jaka to zla firma i opisujemy negatywnie w internetcie. swojego zachowania nie widzimy. dla mnie najlepiej jak trafie do firmy gdzie jestem sam z niemcami. tak trafilem teraz przez luklog do malej firmy w deggendorf jako spawacz. polecam firme luklog w moim przypadku jako rzetelnego posrednika

spawacz

jezeli normalnie zlozyles wypowiedzenie z zachowaniem terminu to nie ma zadnych kar. jezeli wyjedziesz z jednego na drugi dzien bez poinformowania pracodawcy, to sie nie dziwie, ze sa jakies kary. pracodawca oplaca np za ciebie kwatere z gory, swieci oczami przed kontrahentem gdzie jestes, placi kary umowne itd. jak sie zachowujesz jak normalny czlowiek i uwazasz na normalne zasady miedzy pracownikiem a pracodawca (ktore sa wszedzie), to bez obaw,ze bedziesz mial jakies konsekwencje

Forum

Te forum to wielka sciema, mozna wykupic pakiet zloty profil i jako firma manipulowac wpisami (kasowac, dopisywac itd.), wiec jak jakas firma chce, to moze miec same pozytywne wpisy, nad trzym trzeba sie zastanowic, jak firma ma WYLACZNIE pozytywne wpisy! Cytat z regulaminu.: Poza narzędziem subskrybowania wpisów, które jest darmowe, oferujemy Państwu jeszcze jedną, płatną opcję - Złoty profil pracodawcy. Złoty profil pracodawcy to złożona usługa, której częścią jest m.in. możliwość samodzielnego archiwizowania wpisów niezgodnych z regulaminem, bez potrzeby kontaktu z naszym konsultantem czy wymogu czekania maksymalnie 21 dni na zarchiwizowanie opinii.

monter

pracuje jako monter rur w niemieckiej firmie. firma luklog zaoferowała mi pracę w grudniu. jest oki. tez myśle, że konkurencja jest zazdrosna i nawet podaje swój adres mailowy, jakaś smieszna forma reklamy internetowej. pozdrawiam wszystkich.

bezp.

Konkurencja werbuje na forum? Pierwszy raz takie cos widze. Nie pracowales u nich a piszesz, ze sa wyplacalni i daja jakies kary za zerwanie kontraktu? Skad to mozesz wiedziec, plotki? Nie rozumiem, jakis absurd! Po drugie firma Luklog jest posrednikiem, czyli szuka dla niemieckich firm pracownikow, np elektrykow do siemensa w monachium, tam sie zalapalem. Jak nie masz pojecia, to nie pisz,chyba ze jestes z konkurencji i chcesz firmie zaszkodzic.

interia

luklog nawiazuje kontakty z niemieckimi firmami. pozytywne jest to, ze jak ci nie wyjdzie praca w jednej firmie lub skanczy sie, to szukaja tobie innej pracy, bo maja duzo ofert. mi wyszukali chlopacy prace jako elektryk w duzej niemieckiej firmie i wszystko jest ok.

kapciu

Rowniez bylbym ciekawy opinii, podobno posrednicza do pracy w niejakim WBD, ktos ma jakieś pozytywne opinie na temat wspolpracy? jak wiadomo kazda oferta jest inna zatem bylbym wdzieczny za wszelkie informacje

aniol

Wyjechalem w marcu 2014 do pracy przez luklog. Do tej pory bez zadnych wiekszych problemow. Pracuje w firmie wbd, czyli na niemieckich warunkach. Podpisywalem przy zatrudnieniu umowe dwujezyczna (po polsku oraz niemiecku). Wyplate dostaje na polski rachunek zawsze w terminie, nawet pare dni przed. To juz jest druga praca ktora zalatwila mi firma luklog. Jestem zadowolony i polecam.

seba
@aniol

witam panowie godna polecenia ta firma luklog chce tam dzwonic o prace do nich warto zeba bydgosacz

Zostaw merytoryczną opinię o LUKLOG - Magdeburg

• Jak się pracuje w LUKLOG?

Zobacz opinie na temat firmy LUKLOG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKLOG?

LUKLOG