Opinie o LUKLOG w Zbąszyń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LUKLOG. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w LUKLOG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUKLOG w Zbąszyń

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w LUKLOG? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi informacjami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

firma niedaje ubrania roboczeg Nowy wpis

firma nie zwraca kasy za mieszkanie w soboty i niedziele

Welder11 Nowy wpis

Witam, znam firme LUKLOG juz od chyba 8 lub 9 lat. Wyjezdzalem przez ta firme do Niemiec do pracy juz kilka razy, regularnie. Wszystko zawsze bylo ok. Teraz tez wlasnie mam przez LUKLOGa wyjechac do Niemiec do firmy w ktorej juz pracowalem. Nie mam do nich zastrzezen i moge polecic.

Aneta Nowy wpis
@Welder11

cześć, zastanawiam się dlaczego w takim razie ktoś kiedyś pisał o nie zwracaniu pieniędzy za mieszkanie za soboty, chyba że to normalne i wynika z umowy? to jak tu się z tymi mieszkaniami teraz ugaduje, ile kosztują i na jakie warunki można liczyć?

byly spawacz Nowy wpis

firma nie zwraca pieniedzy za mieszkanie za soboty i niedziele to daje cztery wykendy razy 40 euro to jest 160 euro s twojej kieszeni

Pitere

Nie polecam,jedziesz i nagle pracy nie ma,mają niedomówienia na zakładach WBD to samo,ściema a najgorsze jest to że oni tak kłamiæ że szok!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w LUKLOG spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. C+E
Legarto Sp. z o.o.
logo firmy ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU
Netto Sp. z o.o.
Robinus

Wyjechalem przez firme LUKLOG do Austrii w styczniu, do teraz wszystko ok, kasa sie zgadza, jest na czas, troche problem z ubraniami do roboty, ale ogolnie jest ok

Alternatywny

Luklog mi zalatwil prace w niemieckiej firmie. Umowe podpisywalem pare lat temu bezposrednio u niemca. Do dzisiaj wszystko o.k. Nie rozumie tej nienawiesci do tego posrednika. Do dzisiaj mam kontakt do firmy Luklog. Firma sama nie zatrudnia, tylko posredniczy miedzy polskim pracownikiem a niemiecka firma, wiec naprawde nie rozumiem tych negatywnych klamstw, ktore sa na portalu wypisywane. No, ale tacy juz jestesmy, wymagajaca hol... (przejezdzilem juz troszke swiat na kontaktach z naszymi rodakami, wiec wiem o czym mowie). Zachowujemy sie za granica jak dzieci z przedszkola. A tak na marginesie: Jak cos nam do konca nie dopasuje, to pakujemy sie i uciekamy z pracy, bez zachowywania jakis terminow co do wypowiedzenia i dziwimy sie, ze jakies kary nas obowiazuja. Gdyby firma tak postapila, to zaraz na gowork ktos by napisal negatyw o firmie. Szkoda, ze nie ma takiego portalu, w ktorym mozna ocenic pijacego, spiacego na nocnej zmianie itd. pracownika z polski!

Henry

Nie rozumie w takim razie dlaczego nie pytacie o podstawowe warunki pracy podczas uzgadniania. Teraz biadolenie a pewni wszystko było powiedziane?

szoszo

Luklog czy Wbd jedna banda nie płacą warunki ustalona na miejscu okazuje sie co innego cięzko odzyskać pieniądze mieszkanie ma być opłacone po czym na miejscu okazuje się że trzeba samemu płacić potrącają za nie wiadomo co ubranie robocze swoje porażka , ale wiem jedno już po kilku wyjazdach firma która nie daje ubrania roboczego to po prostu szajs omijajcie z daleka tego pracodawcę szkoda czasu i kasy na nich beznadzieja Moje sugestie dla LUKLOG: dno i faszyś..................... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: omijać jak najdalej

Luklo

Luklog werbuje do WBD. Wystarczy wejść na opinie tej firmy. (usunięte przez administratora)

Numer (usunięte przez administratora) praca malarz piaskarz, Niemcy, Magdeburg , Berlin to jedna wielka ściema. Przedstawiciel oferuje marne 8,50 netto, a w ogłoszeniu jest 10. Nie dajcie się nabrać. Drugi numer 696410986 uważajcie na Nich. Podszywają się pod LUKLOG. Pozdrawiam nie bądźcie naiwni.

welder
@Andrzej

uwaga!!!! praca w zakładzie który za 2 lata wygasa produkcja, już zaczynają się zwolnienia , ratują d..y by zdążyć zakończyć projekty. rodacy spawacze nie dajcie się wyje... niemiaszkom

jaca
@welder

możesz napisać o jaki zakład chodzi.pozdra

Zostaw merytoryczną opinię o LUKLOG - Zbąszyń

• Jak się pracuje w LUKLOG?

Zobacz opinie na temat firmy LUKLOG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

LUKLOG