Opinie o LUKLOG w Magdeburg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy LUKLOG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LUKLOG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUKLOG w Magdeburg

pako78

jedze ktos w niedzele do gorlic na proby? ze slaska z katowic?

pako78

wyboeram sie na proby do gorlic...z firmy lukolog ..o co chodzi z ta firma ? piszecie prawde czy sciema bo czytajac forum to mi sie odechciewa jechac...ktos cos moze wie o tej firmie ale biezace informacje...niech sie podzieli wiedza!

Lakiernik

Witam. Wybieram się na próbę do Bombardiera przez WBD. Jedzie ktoś też?

nordianin

panowie witam właśnie wybieram się w poniedziałek do Niemiec do pani Agnieszki podpisać umowę praca na mostach jako spawacz może ktoś podrzucić czy wszystko jest oki w poprzedniej firmie pracowałem przez 8 lat ale byłem w delegacji miałem 37.00 zł. na godzinę brutto zarabiałem przy 200 godzinach 6 tysi z groszem bo za nadgodziny dopłacali ale przez osiem lat stawka się nie zmieniła polskie warunki czy tu są w 100% niemieckie warunki i czy umowa jest po Polsku bać się czy jechać śmiało jadę własnym autem na spawacza

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie LUKLOG? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko operator suwnic - Magdeburg
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
szymek

tak, firma wbd oplaca kwatere w calosci w kazdym przypadku. nie musisz sie o nic martwic, ani placic. diete dostaje na wyzywienie w wysokosci 18,00 euro na dzien oraz dodatek do paliwa. czyli moje wynagrodzenie w wysokosci ok. 2300 euro miesiecznie sklada sie ze stawki netto na godz. plus dieta plus dodatek do paliwa. chcialbym tez podkreslic, ze na wagonach dobrze sie zarabia, ale malo godzin jest, czyli 8 godz. na dzien i w soboty mozesz pracowac co 3 tydzien po 6 godz. koledzy z swidnicy, ktorzy w firmie wbd zaczeli prace w 2011 roku, wychodza na okolo 9,50 - 11,00 euro netto w innych miejscach pracy, ale za to maja mozliwosc nadgodzin. kolega, ktory pracuje w bremen na stoczni, wychodzi na ok. 2200 euro netto przy 210 godz. ale sa tez miejsca pracy jak kolo magdeburga na wiatrakach, gdzie masz ok. 10,00 euro netto i pracujesz ok. 180 godz. na miesiac, wiec zarobisz mniej wiecej 1800 euro netto.

szymek

jest dobrze, pracuje od ponad roku dla wbd, rekrutacja przez luklog. teraz pracuje od 11 miesiecy w salzgitter na wagonach, zarabiam sporo, bo wychodze na ok. 2300 euro netto miesiecznie za 164 godz. kwatere oplaca mi firma wbd, to jest pokoj jednoosobowy, wiec wynagrodzenie jest na czysto, tylko dochodza dojazdy do firmy z kwatery oraz wyzywienie. diety na kwatere nie dostaje, bo mi firma oplaca kwatere, wiec nie wiem co wypisuje nick "erfurt" powyzej, chyba nie ma pojecia, ze sie diety nie dostaje na pokoj, jezeli firma ci pokoj oplaca. mysle, ze duzo pisza tu na tym portalu firmy konkurecyjne, aby wystraszyc przed firma luklog, iz firma ma naprawde przez caly rok sporo ogloszen o prace. a my wiemy sami, jacy my polacy jestesmy: zazdrosni

dzik
@szymek

siema to masz sie (usunięte przez administratora) pomozesz dostac sie do tej firmy?

jk

Ja tez nic zlego nie moge powiedziec o tej firmie. Firma jest jak najbardziej wyplacalna. Jak juz ktos pisal na forum do stawki podstawowej wyplacane sa dosyc wysokie dodatki, od ktorych nie placisz podatku . Zaleta jest rowniez to, ze nie wymagaja nie wiadomo jakiej znajomosci niemieckiego. Kwatera tez jest oplacana, moze nie zawsze sa to super luksusowe warunki, ale zawsze cos.......Pozdrawiam!!!!

piotrus

O wynagrodzenie sie nie martw, firma jest w 100% wyplacalna, nie mialem zadnego problemu z wyplata oraz terminem platnosci. Jezeli zadowoli ciebie okolo 10 euro netto, kwatera placone przez firme oraz praca na niemieckich warunkach, to polecam. Mozesz tez trafic, tak jak to jest teraz u mnie, ze zgodzisz sie na 11,50 euro netto przez polska firme i stwierdzisz po miesiacach, ze kwatere oplacaja tylko przez pierwsze 3 miesiace. I sie robi balagan, bo po zaplacie kwatery mi zostaje okolo 9,25 euro na czysto. Pozdrawiam wszystkich spawaczy.

mirek
@piotrus

Witam czy moze mi ktos podac m eja do firmy WBD al bo LUKLOG moj mejl to chce zlozyc Papiery miroslaw987654321@gmail.com

leon

to jak to w koncu jest placa czy nie placa zgadzam sie z kolega ,mam kumpla co nigdy mu nic nie pasuje pseudospawacze i tyle

Garbus

Ja w tym wbd (przez luklog) pracowalem w zeszlym roku przez ponad 8 miesiecy no i po pierwszej wyplacie faktycznie bylem delikatnie zdziwiony, bylo o ok 1 EUR mniej niz mi obiecali. Ale pozniej jak juz bylem w tej klasie podatkowej 3 i przepracowalem pelne miesiace bylo juz w miare ok. Nie zawsze sie idealnie zgadzalo ale pod 10 wychodzilo. Przynajmniej nigdy nie bylo problemu z wyplata.

spawacz

Popros tego pana z Lukfog,aby podal numer do koordynatorki z Goerlitz, a tam zapytaj sie ile naprawde dostaniesz,ona zadzwoni do Dessau i sie dowie.Jednak,aby nie bylo tak,ze pojedziesz do Dessau a tam Ci zaproponuja 8.90 brutto. Pozniej wysla Cie w inne miejsce gdzie mozesz zarabiac mniej np.ww 8.90. Musisz im sie oplacac,najlepiej wlasne auto i trochę gadac po niemiecku. Płaca malo ale sa wyplacalni. Sprobowac mozesz.Pozdrawiam

żółwik

powiedzcie mi co mam zrobić bo mam w poniedziałek jechać do wbd do gerlitz na szkolenie a we wtorek na próbki do firmy do salzgiter luk log powiedział że na początek 12euro netto po okresie próbnym 13,50 prosze napiszcie coś

SPAWACZ

WLASNIE TU ZACZOLEM I SPAWAMY ZBIORNIKI FAKT MAM 8.1 EURO BRUTTO LIPA W (usunięte przez administratora)ALE MAM POWOD ZEBY TU ZOSTAC CHOC 2 MIESIACE PRACUJE Z BARDZO DOSWIADCZONYM SPAWACZEM DUZO SIE OD NIEGO UCZE A POTEM DALEJ JEST DUZO LEPSZYCH OFERT TEN LUKFOL CZY JAK TAM PISAL CWANIAKI Z CZERWONYCH NIEMIEC 8.1 BRUTTO (usunięte przez administratora)

jas fasola

Firma dno zatrudnienie za 8 e brutto! Kase lepiej sobie wydrukuj bo inaczej ......... .Praca tydzień i chalpa .nie polecam .

spawacz

Luklog to zwyczajny naganiacz z resztą dla kiepskiej firmy WeldingService która spawaczom 141/monterom z jezykiem niemieckim lub bez, placi 8.93 brutto, z dodatkami wychodzi 8,93 netto +przejazdy zawsze na Twojej głowie( z domu do pracy i z miejsca zamieszkania do pracy)Obiecuje różne dodatki,ale z doświadczenia wiem,że niema na co liczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o LUKLOG - Magdeburg

• Jak się pracuje w LUKLOG?

Zobacz opinie na temat firmy LUKLOG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKLOG?

LUKLOG