Opinie o LUKLOG w Magdeburg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy LUKLOG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LUKLOG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUKLOG w Magdeburg

kazik

firma LUKLOG werbuje ludzi do WBD a ta firma to poraszka

j

Jestem zainteresowany pracą jako kowal okrętowy do stoczni w Flensburg. Czy jes szansa na dłuższy kontrakt? pozdrawiam, j

trytka
@j

Trzymaj sie od tej firmy jak najdalej

XXX

Witam, wyczytałem w ogłoszeniu że firma LUKLOG rekrutuje do Berlina do firmy Viessmann jako spawacz MAG i TIG , jestem zainteresowany złożeniem aplikacji na to stanowisko. Może ktoś pracuje w tej firmie lub pracował lub ma jakieś informacje o firmie z góry dziękuję.

Skursynstwo

Polecam lekturę na spawalnictwo.com odnośnie firmy WBD do której werbuje Luklog. Zapewniam że nikt nie znajdą po tym desperata który by zaryzykowal. :)

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie LUKLOG? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko operator suwnic - Magdeburg
Agata

@Luklo nadal nie ma informacji za co chcesz się sądzić z firmą LUKLOG. W jaki sposób zostałeś oszukany przez firmę? Możesz tutaj to wytłumaczyć? A jak idzie sprawa? Możesz informować o krokach w sprawie?

@Agata

estrzegam przed tymi złodziejami i oszustami. Pojechałem na tiga za 11 euro netto. Zdałem próbki po czym okazało się że nie ma pracy, czekam w wbd, codziennie mnie zwodzą że praca będzie za 2,3 dni, ponosze koszta podróży i utrzymania, siedzę za darmo dwa tygodnie, po tym okrasie znajdują mi najgorsza robotę jaka można siebie wyobrazić, blacha 160 mm spawanie że zlobieniem, 2 rolki drutu za 8h i stawka 9euro a przypominam że pojechałem na tiga. Zapewniają że to tylko na chwilę aż znajdą coś w tigu, już ponoć maja ale trzeba czekać, dwa tygodnie. Po dwóch tygodniach okazuje się że miesiąc.... Ucieklem stamtąd, za dwa tygodnie pracy nie wypłacili mi nawet grosza chociaż, rozwiązałem umowę z powodu ciężkiego naruszenia praw pracownika. Nie miałem nawet umowy.... Uważajcie na tych oszustów, ja wróciłem z długami ale wnioslem już pozew do sądu w polsce. Czekam na P Schnaider na rozprawie który kłamał w wielu kwestiach. Myślą że znaleźli głupich polaczkow co jak już przyjadą to będą(usunięte przez administratora)za grosze. To nowe (usunięte przez administratora)pod przykrywką legalnej pracy.

Luklo

Luklog werbuje do WBD. Wystarczy wejść na opinie tej firmy. (usunięte przez administratora)

Luklo

Nie dajcie się tym oszustom, wnoscie pozwy do polskich sądów, adwokaci chętnie pomagają nieodpłatnie za takie oszustwa. Czas takich dorbkiewiczow się skończył

Karaoke1

Kłamczuchy ,szkoda czasu I kasy na podróż,to samo z panią Agnieszką z WBD to ona jest dobiero kłamczuch ,dajcie sobie luz z nimi.

Luklo

Straciłem przez tą firmę mnóstwo pieniędzy i czasu. Nie wyjezdzajcie z tej firmy. Banda oszustów

zwierzak

Nie polecam tej firmy !!!!! Kłamią kłamią kłamią aby tylko podpisać umowe. Paradox firmy Luklog ??? Kiedy mówią prawdę to też się okazuje że kłamią. Nie polecam !!!!!

@zwierzak

Rozwiniesz swoja wypowiedz? Bo mialem wyjechac w grudniu 2017 do Belgi ale wyjazd odwolano. Przymierzam sie do kolejnych ofert. Gdzie pracowales od nich ? Powiedz co jest nie tak ? Pozdrawiam

Agata

@Belkot czyli rozumiem, że poleciałabyś pracę w LUKLOG dla osób chcących pracować za granicą? Czy oprócz dobrej pensji są jakieś inne zalety pracy tam? Czy ktoś też tak dobrze wspomina swoją współpracę z ta firmą? Te informacje są przydatne w poszukiwaniu pracy.

Belkot

Zaczelem prace w rostocku na wiatrakach w kwietniu. Rekrutacja przez firme luklog. Nic zlego na chlopakow nie moge powiedziec, staraja sie bardzo wszystkim dogodzic, lecz to nie zawsze mozliwe, iz czuje sie nieraz pomiedzy rodakami jak bym byl w przedszkolu. Dzwonia do firmy jak do jakiegos blazna o kazda duperelke, nieraz na gazie. Ale to juz tylko na marginesie. Luklog zapewnil mi dluga prace za 11 euro neto oraz oplacona kwatere. Po 6 tygodniach dostawalem od firmy bezposrednio dodatkowe 450 euro miesiecznie na kwatere, to dla mnie wielki plus. W trzech wynajelismy sobie 3 pokojowe mieszkanie w Rostocku za 850 euro no i zostalo kazdemu z nas jakies 130 euro z dodatku na kwatere na jedzenie i paliwo na zjazdy do polski co miesiac!!! Z mojej strony trafilem na bardzo dobre rozwiazanie. Polecam i pozdrawiam

Agata

@darkoski83 nie do końca rozumiem, którą firmę opisujesz. Czy chodzi Ci o pracę w LUKLOG? Jeżeli tak, to opisz tylko sytuacje, które były w tej firmie, by nie tworzyć niepotrzebnego mętliku niezrozumiałego dla innych użytkowników forum.

darkoski83

Witam. Pracowałem dla firmy WBD 8 miesiecy. Jesli chodzi o firme Luklog to nie mam zastrzezen, nawet po kilku miesiacach od rekrutacji mozna u nich dowiedziec sie i zalatwic wiecej niz u pani Agnieszki. Praca wygladala tak: najpierw probki i tego samego dnia wyjazd pod granice Holenderska gdzie podobna probka nastepnego dnia. Po zdaniu probek u pracodawcy okazuje sie ze konstrukcje wiatrakow beda gotowe dopiero po miesiacu wiec zostajemy na lodzie. Dostajemy namiary na kolejnego pracodawce i kolejne 500 km jazdy za free. Po niespelna 3 tyg praca sie konczy wiec zjazd do pl na kilka dni i praca w okolicach Goerlitz. Znowu 2 tyg i koniec, chociaz ostatni pracodawca polecil nas firmie z ktora wspolpracowal i to sie okazal strzal w 10. Od tad moja stawka siegala ok 10.5 netto- kawaler, kolega ok 1e wiecej- zonaty. Moral taki ze zalezy jak traficie i czego oczekujecie. Nie liczcie ze dostaniecie informacje na temat jak dlugo bedziecie pracowac w danym miejscu, albo nie wiedza badz nie chca powiedziec bo nikt na 2 tyg nie pokusi sie. Nie zgadzajcie sie na Zeitkonto o ile jeszcze to u nich funkcjonuje. Diety nam placili 24e ale za dni przepracowane poza ostatnim w tyg. czyli praca 5 dni w tyg, dieta x4 praca 6 dni- x5. Kwity z wyplat wysylaja do pl na adres domowy wiec masz wglad po 20-stym kazdego miesiaca. Ciezko to wszystko na poczatku ogarnac co za ile itp. Nam placili diety wiec zrezygnowalem z ich zalatwionego noclegu, wynajalem mieszkanie na pol, wyszlo taniej zwazywszy ze praca okazala sie dlugoterminowa. Co do platnosci to wszystko terminowo, tylko z odzyskaniem kasy z Zeitkonta zachodu sporo (usunięte przez administratora) tez strzba zawracac stale zeby ubrania robocze przyslali. Ogolnie nie jest zle jak sie robota gonczy w danym miejscu to po kilku dniach macie nowy adres, ale cosie najezdzicie to wasze.

Magdalenanatasza

Firma luklog ktora nagania do pracy proponuje pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy wprowadza ludzi w błąd i naraza ludzi na koszta nie podajac iz jest to nirmiecki posrednik a nie bezposredni pracodawca ja stracilem na tym 450zl

Mateusz
@Magdalenanatasza

Niestety prawda,ja straciłem dużo więcej.

Spawalnik

Nie polecam wbd ani postednika który do nich werbuje....

leop

jestem pracownikiem WBD od roku werbowal mnie luklog od poczatku nie mialem problemu z niemieckim a teraz to pomaga sie nowym kolega polecam WBD oraz LUKLOG moja stawka 11,50 i okolo 100 € zostanie po oplaceniu mieszkania czyli srednio przy 190H 2300€ w pracy z 190H pracuje 100 takie normy hihi jesli ktos jest nie problemowy to mozna daleko zajsc

Szczeciniak

W firmie pracuje jakieś 10mcy bez przestoju! Wynagrodzenie podobne jak w innych lai firmach pisze tu WBD bo tutaj werbują chłopaki przy 170 h wychodzę 8k zawsze wysyłają mnie blisko domu olbrzymi plus dla mnie Łukasz (luklog ) do dzisiaj pomaga mi w każdej kwestji czego nie można powiedzieć o pracownicy WBD Agnieszce Pieniądze zawsze na czas niemieckie warunki . Idzie zarobić i jest wsparcie od chłopaków co werbują i nie muszą pomagać !! Więc morda tam niemoty i spawac się nauczuczyć w pl i lizać coś j niemieckiego!

stefan
@Szczeciniak

z j.polskim to u ciebie nie najlepiej, więc nie pouczaj innych

seba

pracuje w niesky na wagonach od lutego 2016. dycha na reke plus 80 eurosow na kwatere na tydzien. mieszkam w zgorelcu i dojezdzam z kolegami do pracy, wiec z ryczaltu na kwatere zostaja jakies 100 zlotych w tygodniu jeszcze. fajnie jest, bo w sumie w polsce sie pracuje, zakupy, kwatera itd, bez problemu z dogadaniem sie. robie w miesiacu jakies 165-175 godzin, wiec jakies 7500 zlotych wychodze na czysto po oplaceniu kwatery. firma dostala nowe zlecenia, majster mowi ze do konca 2019 mamy na bank prace.... polecam

Gienio
@seba

Hej jestem z okolic Zgorzelca dokladnie Bolesławiec, mozna się tsm do was wkrecic? Spawam tigiem i magiem. 4 lata robilem w nierdzewce komory do testowania silnikow dla mercedesa w Stuttgarcie. Szukam czegos blisko domu

romek

ma ktos może opinie w sprawie pracy jako spawacz 02906 Niesky przy wagonach poniwaz mam oferę pracy tam lub ktos moze tam pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o LUKLOG - Magdeburg

• Jak się pracuje w LUKLOG?

Zobacz opinie na temat firmy LUKLOG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKLOG?

LUKLOG