Plastwil Sp. z o.o.

Opinie o Plastwil Sp. z o.o.

Aktualność
Jak co roku do firmy przyjechało ponad 300 pączków dla naszych pracowników, aby zrobić im słodką niespodziankę.
Pysznego Tłustego Czwartku!!!
Ren'n

Nie polecam ( Zakład Plastwil de Bonte na Pojezierskiej 97 produkcja betonowych podkładów) należący/podlegający to tego samego oddziału/filii co na Wierzbowej. Niedotrzymanie umów o prace / wcześniejsze zerwanie umów, z żałosnym wypowiedzeniem na tydzień, i cała zmiana wywalona na bruk...Powód? a jakże koronaświruś, ludzie natrzepali(usunięte przez administratora) podkładów kolejowych, wartych(usunięte przez administratora) pln więc robole zrobiły swoje to można podziękować i zwolnić w czasie zimy ... Z serdecznymi podziękowaniami dla pana Pascala i pani prezes Izabeli.

@Ren'n

Dzień dobry, Szanowni Państwo, niestety z powodu przerwy w inwestycjach kolejowych w tym trudnym dla wszystkich roku, byliśmy zmuszeni do redukcji zmiany. Dla Spółki nie była to łatwa decyzja, jednak konieczna dla utrzymania jej istnienia. Spółka pozostaje w przekonaniu, że sytuacja wróci do normy i będzie możliwe uruchomienie po raz kolejny drugiej zmiany. Na pewno oferty pracy zostaną przedstawione wszystkim dotychczasowym pracownikom.

Gruba Helga
@Plastwil Sp. z o.o.

Chyba była to jednak łatwa decyzja skoro za jednym zamachem tego samego dnia pozbawiliście pracy 15 rodzin. Nie będę rzucał dalej nazwiskami, ale nie zapomnę ile walki było w tym zakładzie o to aby ruszyły 2 zmiany ( Pojezierska/ Łódź) przez cały 2019 i 2020r ponad setka osób się przewinęła, i gdy stworzyła się bardzo mocna zmiana, wy za jednym zamachem to zniszczyliście. A najgorsze w tym wszystkim jest to że zostawiliście dużo gorszych ludzi, niż tych których zwolniliście. Postąpiliście z ludźmi w sposób obrzydliwy ponieważ ludzie wywiązali się z pracy aż ponad stan. i jesteście (usunięte przez administratora) jeśli liczycie na to, że za po pół roku powrócą wam z powrotem ci sami ludzie, którzy już za pewnie będą mieć stałą nową pracę. Mam nadzieje że ten zakład (usunięte przez administratora).

Dawid

Czy zakład ma problemy z covidem ?

@Dawid

Dzień dobry Panie Dawidzie, firma Plastwil przestrzega wszelkich sanitarnych zasad, aby uniknąć sytuacji związanych z koronawirusem.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Plastwil Sp. z o.o.?

Na to musisz zasłużyć, ale dobrze lizać (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) innych swojemu liderowi lub kierownikowi to wtedy dostaniesz bo się przydasz. Pozdro

W niektórych działach tej firmy panuje mobbing jednak nikt oficjalnie tego nie zgłasza. Trudno jest coś takiego udowodnić. Każdy każdego w łyżce wody utopi jeśli przyniesie mu to korzyść. Polecam trzymać się z dala od tej firmy.

@były pracownik

Dzień dobry, W odniesieniu do powyższej opinii wyjaśniamy, że nasza Spółka podjęła wszystkie dostępne jej środki, aby eliminować wszelkie potencjalne przejawy mobbingu. Pracownicy zostali o tym poinformowani. W celu przeciwdziałania i sankcjonowania mobbingowi, PLASTWIL powołał Komisję Antymobbingową i wszelkie zgłoszenia dotyczącego mobbingu są rozpatrywane przez tę komisję, która działa w sposób niezależny. Zatem każdy Pracownik, który podnosi zarzut stosowania wobec niego mobbingu, ma prawo żądania podjęcia przez Pracodawcę działań zmierzających do zaprzestania mobbingu i ma narzędzia, które pozwalają na ochronę jego praw. Zgodnie z polityką firmy każdy z Pracowników, który posiada lub poweźmie informacje o przypadkach mobbingu jest zobowiązany do dokonania stosownego zgłoszenia. Osoby mobbujące podlegają odpowiedzialności przewidzianej w przepisach prawa, w tym w szczególności w Kodeksie Pracy.

Szanowny Panie, mówimy: „ sprawdzam”. Łatwo, zasłaniając się anonimowością, prezentować podobne tezy, które są absolutnie nieprawdziwe i w sposób bezprawny naruszają nasze dobre imię. Zdecydowanie zaprzeczamy Pana twierdzeniom i zapraszamy do konfrontacji. Pan ujawni swoje dane osobowe, a my podamy przyczyny rozwiązania z Panem umowy. O ile rzeczywiście pracował Pan dla spółki. Nadto, skoro twierdzi Pan o istnieniu mobbingu, z całą sumiennością zbadamy Pana przypadek. Mamy tylko jeden warunek, opiszemy go na niniejszym forum, za Pana zgodą.

Ciekaw
@Plastwil Sp. z o.o.

Tym samym potwierdziliście, że w firmie istnieje zjawisko (usunięte przez administratora). Przykre to. Okazuje się że jednak PR i marketing firmy sobie, a rzeczywistość sobie...

Mariusz
@Plastwil Sp. z o.o.

A po co ma podawać swoje dane? Żeby później pani prezes się mściła i puszczała wilczy bilet za daną osobą? Radzę omijać tą firmę

@Plastwil Sp. z o.o.

Witam. Potwierdzam, że w Państwa firmie panował mobbing. Nie wiem czy na produkcji ale w biurach na pewno. W tej firmie odnajdzie sie tylko ten kto poza czubkiem swojego nosa nic nie widzi. Piątkowe zwolnienia na 10 minut przed końcem pracy były normą. Kto nie przeżyl, nie zrozumie. Nie, nie podpiszę się swoim nazwiskiem ponieważ nie potrzebuję zatargów. Ps. Po co Wam komisja antymobbingowa skoro nie macie problemu.

Viola

To teraz już wiem, dlaczego tak często pojawia się jedno ogłoszenie o pracę. A już miałam składać CV.

Witam serdecznie mój mąż pracuje u was ponad 4 lata posiada grupę inwalidzka w marcu dostał wypowiedzenie myśleliśmy że będzie cofniete ponieważ jest w tym momencie duży nabór pracowników jak się okazało pani kierownik wyjaśniła mężowi że nie będzie miał al cofnietego wypowiedzenia ponieważ nie poradzi sobie z ręką przy dwóch maszynach ok ale to nie można takiego pracownika przesunąć na inny dział? Dać inną pracę? Jestem wściekła ponieważ mąż jest jedynym zywicielem rodziny tak się traktuje ludzi to naprawdę niesprawiedliwe myślałam że ten zakład pracy dla mojego męża będzie na długo ale się pomyliłam a w domu sobie chwalił źe zakład jest super fajni ludzie fajna praca teraz ma podziękowanie za pracę

Marjqn
@Ania

Niestety jak Pani pisze firma Plastwil zmienia się w (usunięte przez administratora). Ludzie pracują na 2 maszyny a operator wtryskarki to w tej firmie najgorszy sort . Maszyny tak ustawione że brak czasu nawet napić się wody do pracy to najlepiej w pampersie. Jedyny pozytyw to naprawdę fajnie ludzie tam pracują. Odradzam tam pracę operatora wtryskarki , Philips do tego syfu to eldorado

Wiec proponuję na wstępie doprecyzować stawkę jak jest wyolaca gdyż na wstępnej rozmowie słyszysz ze z tego 2600 do 3000 tys palca tylko najniższa bez premii na razie bo jest epidenia ( tarcza płaci) myślę ok dadzą na razie najniższa, zapytasz o dodatek za 4 brygady nie wyolacja, ale. Roboty nie ma a 4 brygady są hmm. Kiedy już zrobisz badania i rozmowę, znaczy szkolenie bhp :) i zaczynasz pracę pani w HR rzuci hasło tu cytat.,, to tak jak wspomniałam podstawa to 2650, aha teraz przez wirusa płacimy 80%,, No i tak właśnie t magicznym słowem stwierdziłem że nie będę tam pracować gdyż na rozmowie słyszę ze na razie bez premii a gdy już mam podpisać umowę słyszę ze 80% niepoważne podejście do pracowników.

@Kandydat

Dzień dobry, Stawka , którą proponujemy na okresie próbnym jest uzależniona od doświadczenia pracownika. Z uwagi na sytuację wywołaną Covid-19 wynagrodzenie obowiązujące w firmie zostało zmniejszone do 80% dla wszystkich pracowników firmy. Osoby które zostały zatrudnione w czerwcu muszą zostać poinformowane o obniżonym wynagrodzeniu za przepracowane w danym miesiącu dni. Obecnie decyzją zarządu wróciliśmy do 100% wynagrodzenia dla naszych pracowników.

anna

ja pracuje w tym zakładzie 6 lat .jest ok mamy szkolenia na nowe detale , i szkolenia bhp oraz szkolenia by uśwadomić pracownikom co to zn , certyfikat jakości i ochrony środowiska oraz bhp i do czego są potrzebne certyfikaty ,jest w zakładzie segregacja odpadów i także były szkolenia na temat segregacji .bardzo miła praca i atmosfera

Chętny

Witajcie. Plastwil ma teraz ogłoszonych kilka ofert pracy. Mam w związku z tym pytanie do pracowników. Jaka atmosfera panuje w przypadku pracy i przede wszystkim czy wypłaty są na czas?

Czy w obrębie jednego działu w Plastwil Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Dzień dobry, Odpowiadając na pytanie informuję że, jesteśmy firmą której zależy na rozwoju swoich pracowników. Gdy rozpoczynamy rekrutację na dane stanowisko staramy się najpierw korzystać z naszych wewnętrznych zasobów, ponieważ nikt nie zna naszej firmy tak jak nasi pracownicy. Pozdrawiam, Dział Personalny

Joanna

Pracuje s firmie od kilku lat :) Polecam !

Sara

Polecam firmę!

Fajna firma polecam :)

Jacek

Wnioskuje, że jesteś obecnym pracownikiem tej firmy? Czy mógłbyś rozwinąć dlaczego jesteś zadowolony z tego pracodawcy? Chętnie poznam więcej szczegółów.

Ola

Plastwil jako pracodawca jest ok. Działania podejmowane przez Pracodawcę przynoszą kolejne pozytywne efekty dla pracowników. Mam nadzieję na więcej :-)

Paulina

Firma nie warta polecenia. O wiele lepsze warunki pracy są np. W thule w samej Pile. Zapraszamy ????

@Paulina

Dzień dobry Pani Paulino, zarobki w firmie uzależnione są od doświadczenia oraz kompetencji. Posiadamy świadczenia firmowe takie jak pakiet medyczny,darmowy transport,karta sportowa. Zachęcamy do zapoznania się z zakładką benefity na profilu GO WORK :)

obserwator
@Paulina

Czyżby nastąpił powrót na łono tej nie wartej polecenia firmy?

Pozytywnie nastawiony

Od 1,5 roku widać następujące po sobie pozytywne zmiany. Zakład mocno skupił się na polepszeniu warunków pracy i zadowolenia pracowników. Pracuje się dobrze, atmosfera jest przyjemna, koleżeńska. Wprowadzają różne systemu, dzięki czemu jest porządek, wszystko poukładane. Widać współpracę pomiędzy kierownikami, którzy chcą dużo zmieniać i ulepszać, a także wśród pracowników produkcyjnych. Oczywiście istnieją osoby, które są zawsze na NIE i tylko krytykują, ale jest ich coraz mniej, przynajmniej ja już takich nie spotykam. Jest dużo inwestycji, projektów, ktoś nawet zaczął wspominać o rozbudowie!!! Generalnie czekam na wszystkie efekty i na razie nie myślę o zmianie jak przed dwoma laty.

@Pozytywnie nastawiony

Dzień dobry, W naszej firmie bardzo istotną rolę pełni atmosfera pracy , rozwój oraz motywacja naszych pracowników.Sukces to ludzie a u nas pracują najlepsi :) Dziękujemy że jesteś z nami! :)

Ona

Witam, pracuję w firmie Plastwil od ponad 6 lat. Firma ogromnie się rozrosła, polepszyły się warunki pracy, płaca jest na poziomie . Ogólnie całokształt jest jak najbardziej na TAK :) Jak ktoś chcę pracować to będzie pracował a narzekał. Polecam

@Ona

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za pozytywne opinie. Jest to zasługa całego zespołu, cieszmy się jesteś z nami :)

Plastwil to fajna firma, przyjazna atmosfera, zarobki ok, dojazdy z Piły za free. Robić trzeba wszędzie a nie tylko narzekać... Pozdrawiam :)

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za pozytywną opinie oczywiście cały czas staramy się zmieniać na lepsze :)

Dzień dobry, firma Plastwil działa od 35 lat; posiadamy wszystkie certyfikaty i pozwolenia. Natomiast informację na temat złego traktowania pracowników prosimy kierować do Działu Personalnego naszej firmy.

Magdalena

Plastwil już wielokrotnie została doceniona za całokształt swojej działalności, innowacyjne produkty, dynamiczny wzrost, a także działalność prospołeczną. W ramach uznania dla prowadzonej przez nas działalności otrzymali na przykład wyróżnienie w 18. edycji rankingu Pulsu Biznesu w konkursie na najbardziej dynamiczne małe i średnie firmy. Wnioskuję zatem, ze znalazłoby się kilku chętnych chcących tam aplikować. Takie osoby odsyłam na ich oficjalną stronę: http://plastwil.pl/praca-2.html Znajdziecie na niej aktualne oferty pracy przez nich proponowane. Co sądzicie? Czekam na Wasze wpisy z niecierpliwością.

@Magdalena

Firma Plastwil straciła tez wiarygodność wśród pracowników w regionie pilskim

Zostaw merytoryczną opinię o Plastwil Sp. z o.o. - Ujście

• Jak się pracuje w Plastwil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastwil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastwil Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Plastwil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Plastwil Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Plastwil Sp. z o.o.