PLASTWIL Sp. z o.o. sp.k.

Ujście

Opinie o PLASTWIL Sp. z o.o. sp.k.

Ostrzegam ostatni raz

Oszukują ludzi mówią jedno robią drugie , nie polecam zatrudniać się w tej firmie.

Legendass99

Co do rozmowy kwalifikacyjnej mówią jedna a w praktyce co innego dostajesz informację o pracy na 2 zmiany a pracujesz na 3 i miały być wolne soboty i tak nie jest chodź miła atmosfera organizacja pracy fatalna

kandydat

Rozmowa kwalifikacyjna pokazała mi jaki bałagan panuje w tej firmie. Kadra zarządzającą nie potrafi sprecyzować swych wymagań wobec kandydata. Co innego w ogłoszeniu co innego na rozmowie kwalifikacyjnej. Osobiście nie polecam.

Pracownik plastwil

Byłem kiedyś pracownikom firmy Plastwil- po tym jak firmę przejęła córka - młoda pani prezes to firma schodzi na psy. Wogole nie dbają o pracownika traktuje się pracowników jak niewolników a nie ludzi. Wstyd. Nie polecam. Bardzo zła atmosfera dużo pracy za małe pieniądze.

Olita

Po trzech miesiącach pracy w Plastwil stwierdzam jedno - to był błąd. Nie polecam tej firmy.

Nie polecam

Zatrudniono mnie do pracy. Po trzech miesiącach powiedzieli że jestem dobrym pracownikiem ale jednak nie mogą mnie zatrudnić na dłuższy okres bo firma nie ma pieniędzy. Teraz mam w CV 3 miesiące pracy z których trudno się wytłumaczyć następnym pracodawcą. Nie polecam firmy Plastwil. Z pracy w tej firmie mam tylko kłopoty.

Molenda

Omijać szerokim łukiem

Operator

Firma z wielkimi możliwościami, jednakże przy takim systemie zarządzania, bez przyszłości. Zarobki przeciętne ale czego się spodziewać po takim bałaganie. Odradzam pracę w w/w firmie.

Snycer

Trudne warunki pracy przy kotwie , a nie jest płacone szkodliwe , poza tym nie mają porzomnego socjalu , jak np; stołówka. A przy tej pracy na metalach powinno być więcej płacone.

spedytor

atmosfera i generalnie warunki pracy w plastwilu są bardzo dobre i na pewno jak na ujście to lepiej trafić nie można, szukają sporo zawodowców jak np. elektrycy czy kontrolerzy jakości, ale i np. specjalisty ds. logistyki

em

witam, może ktoś powiedzieć coś więcej na temat pracy w plastwilu? Jakie zarobki i jaka stmosfera? Zamierzam tam złożyć papiery na stanowisko inżyniera. Będę wdzięczny za jakieś informacje..

nowy

Witam. Jakie warunki są na wtryskowni i ogólnie w zakładzie? Staram się o etat na stanowisko ustawiacza maszyn wtryskowych, moje doświadczenie to blisko 20 lat pracy w tym zawodzie. Firma kusi wysokimi zarobkami ale jak to jest tam naprawdę wolę sie dowiedzieć od Was. I co z tymi umowami na stałe czy na zlecenie? Dzięki z góry za wszelkie opinie.

Byly pracownik

duzy stres, male zarobki , A i umowy na zlecenie nawet jak robisz 2 lata :) firma upada , szef produkcji nawet odchodzi, to mowi duzo za siebie

xxx

warunki ok ale kieroenictwo wtryskowni do bani duzy stres w pracy małe zarobki

Zostaw opinię o PLASTWIL Sp. z o.o. sp.k. - Ujście

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLASTWIL Sp. z o.o. sp.k.