Plastwil Sp. z o.o.

Opinie o Plastwil Sp. z o.o.

Iza

Boooty ruszyły do akcji. Te wypowiedzi takie sztuczne ze aż bije po oczach.

@Iza

Dzień dobry Pani Izo, Odpowiada Plastwilowy zespół HR. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w siedzibie naszej firmy. Pozdrawiamy :)

Maria

Witam, czy oferują Państwo świadczenia pozapłacowe?

@Maria

Dzień dobry Pani Mario, Prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 67 284 07 40 bądź kontakt mailowy kadry@plastwil.pl w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących benefitów w naszej firmie.

Nie polecam. Pracowałem na produkcji. Słabe zarobki socjal zero. Traktowanie ludzi pozostawia wiele do życzenia.

@Marcin

Dzień dobry Panie Marcinie, zarobki w firmie uzależnione są od doświadczenia oraz kompetencji. Posiadamy świadczenia firmowe takie jak pakiet medyczny,darmowy transport,karta sportowa. Zachęcamy do zapoznania się z zakładką benefity na profilu GO WORK. Natomiast informację na temat złego traktowania pracowników prosimy kierować do Działu Personalnego naszej firmy.

Edyta

PLASTWIL ogłosiła rekrutację na stanowisko Automaty/ Elektryk: http://plastwil.pl/upload/automatyk_-elektryk_26.06.2018.pdf Wymagane jest wykształcenie wyższe techniczne, uprawnienia SEP do 1kV oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Czy możecie powiedzieć coś więcej o tym stanowisku? Jak wyglądają warunki zatrudnienia na nim?

@Edyta

Dzień dobry Pani Edyto, przepraszamy za późną odpowiedź postaramy się być bardziej aktywni na profilu GO WORK. Odpowiadając na Pani pytanie w przypadku kandydatów na stanowisko Automatyka/Elektryka nie wymagamy wyższego wykształcenia wystarczy średnie techniczne. Oczywiście uprawnienia oraz doświadczenie na podobnym stanowisku są mile widziane. Zachęcamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy rekrutacja@plastwil.pl.

Promyk

Staram się o etat na operator wtryskarki. Proszę o opinie. Dużo osób mówi o stresie. Jakie warunki panują proszę o wasze opinie.

@Promyk

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.Zachęcamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy rekrutacja@plastwil.pl. Zapraszamy również do zapoznania się z profilem naszej firmy na GO WORK w szczególności z zakładkami na temat naszego zespołu pracowników oraz świadczeń firmowych takich jak pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe oraz karta sportowa.

Kamil

Generalnie żeby zarobić to trzeba pracować a nie udawać , że się pracuje. Spoko firma i tyle

@Kamil

Dzień dobry Panie Kamilu, dziękujemy bardzo za pozytywną opinie cały czas staramy się zmieniać na lepsze:)

Dorota

Aktualna ocena 2/6 to mówi samo za siebie. Złote góry na początku a później umowa zlecenie i marne grosze i wymagania z kosmosu

@Dorota

Dzień dobry Pani Doroto, w naszej firmie nie zatrudniamy pracowników na umowę zlecenie, a na umowę o pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym. Po pozytywnej ocenie pracy po okresie próbnym proponujemy umowę o pracę na czas określony lub nieokreślony.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi świadczeniami firmowymi takimi jak pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe oraz karta sportowa więcej informacji znajdzie Pani w zakładce benefity na naszym profilu na GO WORK.

Inga

Godzina 00:27 huk hałas wrzucanie zelastwa do kontenerów i tak codzień jakby nie było można do 22 tego zrobić zróbcie coś z organizacją pracy.... ludzie też mieszkają do okola i muszą wstać rano do pracy....

Tobiasz
@Inga

Z tym to już jest tragedia ale dziś dzwonię do odpowiednich organizacji aby się tym zajęli. W ogóle czują się jak by tylko oni sami byli do Okola.

@Inga

Dzień dobry Pani Ingo,Panie Tobiaszu, bardzo dziękujemy za Państwa uwagi oraz przepraszamy za zaistniałą sytuację. Nasza firma pracuję w systemie 4-brygadowym dlatego mogły zdarzyć się sytuacje, które generowały hałas. Pracownicy zostali poinformowani o zakazie korzystania z kontenerów w godzinach od 22:00 do 06:00.

Zenon

Ciekawe kto wydał pozwolenie na budowę takiej firmy w bardzo bliskim sąsiedztwie terenu NATURA 2000. Trzeba zgłębić ten temat

Tobiasz
@Zenon

Ktoś pewnie ostro dostał w łapę. Ale sam jestem ciekaw bo przecież to nie jest strefa przemysłowa. A tam jest mnóstwo chemikali z maszyn obrobczych typu oleje smary czy chłodziwo.

Tak
@Tobiasz

Przecież tych "chemikali" się nie wylewa, tylko pracują w obiegu zamkniętym. Widać "specjalista" z dziedziny mechaniki i ergonomii się znalazł :P Ps: mieszkam na terenie Natura 2000 i z tego co widzę na MAPIE Ujście nie leży w granicy tego obszaru. Gratuluję siania kłamliwej propagandy :)

@Tobiasz

Dzień dobry Panie Tobiaszu, Panie Zenonie, firma Plastwil działa od 35 lat; posiadamy wszystkie certyfikaty i pozwolenia. Stosujemy nowoczesne technologie oraz mamy wdrożony Zintegrowany System Zarządzania 14001. Ochrona środowiska jest dla nas bardzo ważna.

Edyta

@Inga, jesteś pracownikiem Plastwil czy mieszkańcem okolicy? Jeżeli pracujesz w firmie, to proszę napisz, ilu zmianowa jest to praca? Jak wygląda ustalanie ewentualnego grafiku? Zachęcam Ciebie również do podzielenia się informacją, jaką umowę oferuje firma Plastwil swoim pracownikom?

Edyta

@Grzegorz, napisz nam proszę co masz na myśli? Czy dobrze rozumiem, że Twoja opinia o PLASTWIL Sp. z o.o. sp.k. jest pozytywna. Czy mógłbyś przytoczyć nam kilka konkretów co w PLASTWIL Sp. z o.o. sp.k. należy zaliczyć na plus? Myślę, że wiele osób byłoby takimi informacjami zainteresowanych.

Grzegorz

O ile praca za konkretne pieniądze nazywacie wykorzystywaniem to już nie wiadomo o co chodzi!!

Tutaj sie nic nie zmieni. Wykorzystać pracownika wycisnac i wymienic na nowego. Naprawde omijajcie ta firme.

Miki

Tak jakoś cicho się zrobiło? Jest dobrze?

Gogol

Idealnych firm nie ma. Zawsze można coś poprawić lub zmienić pracę!!

Feliks

Jak ktoś nie potrafił utrzymać się w firmie to teraz chce oczernić firmę?

Kuba
@Feliks

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie - jest takie przysłowie

Kuba
@Kuba

Oczernić np. pisząc o urządzeniach trzy literowych. B _ _.?

Ostrzegam ostatni raz

Oszukują ludzi mówią jedno robią drugie , nie polecam zatrudniać się w tej firmie.

Legendass99

Co do rozmowy kwalifikacyjnej mówią jedna a w praktyce co innego dostajesz informację o pracy na 2 zmiany a pracujesz na 3 i miały być wolne soboty i tak nie jest chodź miła atmosfera organizacja pracy fatalna

kandydat

Rozmowa kwalifikacyjna pokazała mi jaki bałagan panuje w tej firmie. Kadra zarządzającą nie potrafi sprecyzować swych wymagań wobec kandydata. Co innego w ogłoszeniu co innego na rozmowie kwalifikacyjnej. Osobiście nie polecam.

Brawo
@kandydat

Typowe dla firmy Plastwil - bierzemy obojętnie kogo a później się zastanowimy do czego nam jest potrzebny jeśli nie będzie przydatny to go zwolnimy... Kadra zarządzająca sama nie zna i nie rozumie zagadnień technicznych więc jak może sprecyzować swoje wymagania...?

Pracownik plastwil

Byłem kiedyś pracownikom firmy Plastwil- po tym jak firmę przejęła córka - młoda pani prezes to firma schodzi na psy. Wogole nie dbają o pracownika traktuje się pracowników jak niewolników a nie ludzi. Wstyd. Nie polecam. Bardzo zła atmosfera dużo pracy za małe pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Plastwil Sp. z o.o. - Ujście

• Jak się pracuje w Plastwil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastwil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastwil Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Plastwil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Plastwil Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Plastwil Sp. z o.o.