Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji

Chodzież

Opinie o Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji

Aga

Ja pracuję w firmie od niedawna i jestem zadowolona :). Cenię sobie pracę niemonotonną i pełną wyzwań i cieszę się, że mogę się realizować właśnie tutaj. Moim zdaniem wiele zależy od nastawienia i od wiedzy... :). A pracownicy są bardzo zmobilizowani, sympatyczni i otwarci, co dodatkowo wzmacnia kulturę organizacyjną firmy :) Pozdrawiam!

Prokop

Bardzo zastanawiające jest dlaczego tak dużo hejtu jest na forum WIRP i E? Czym firma podpadła , że tak bardzo jest atakowana, to spoko firma i nie rozumiem celu!!

Nk
@Prokop 19.10.2017 12:23

Za dobrze im idzie, konkurencja zazdrości i hejtuje.

www
@Prokop 19.10.2017 12:23

masz sukcesy = masz wrogów :) prosta zasada w projektach, hejt górą

zofia

powodzenia :0

Paulin

Szkoda, że nikt inny nic nie pisze tylko ciągle ten sam wpis!!

Zaniepokojony

Po jakim terminie wypłacają zlecenia osobom, które się zwolniły?

Natalia

@Obserwator czy aplikujesz może do firmy Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji na jakieś stanowisko? Również zachęcam wszystkich do pozostawiania opinii o pracy w firmie. Napiszcie o warunkach pracy i atmosferze jaka panuje w firmie.

Obserwator

Jesteście przekonani, że nie można napisać o Instytucie coś pozytywnego? Mało piszecie o firmie i nowi , chętni do pracy nie mogą dowiedzieć się informacji bezpośrednio od pracowników a to czasami bardzo dużo.

Natalia

@Ktoś rozczarowany czy możesz powiedzieć dokładniej dlaczego nie warto? Czemu według Ciebie jest źle w firmie Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji? Masz jakieś argumenty na to?

Ktoś rozczarowany

Jest źle, a Ci, którzy odeszli już o tym mówili z taką samą odwagą, jak tu.

Ktoś rozczarowany

Jest źle, a Ci, którzy odeszli już o tym mówili z taką samą odwagą, jak tu.

Paskudny

Jesli macie ludzie odwagę pisać różne rzeczy na forum oraz skoro jest tak bardzo źle i gotowi jesteście mienić pracę to może trzeba rozmawiać z szefostwem i powiedzieć co jest na rzeczy? Będzie dobrze lub źle!

Panek

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Może warto rozmawiać z dyrekcją, przedstawić oczekiwania? Jak wiecie firma nie jest może w najlepszym okresie swojej kariery i może warto wspólnymi siłami popracować nad poprawą kondycji?

Panik

Każda firma ma w swojej karierze okresy pracy lepsze i gorsze. Może jakieś niekorzystne decyzje albo niesprzyjające okoliczności są przyczyną kłopotów?

Natalia

@Ktoś rozczarowany dlaczego sądzisz, że nikt nie chce pracować? Powiedz coś więcej na ten temat. @Anita Ile ludzi tyle opinii. Myślę, że jednak warto spróbować przekonać się na własnej skórze jak jest.

Piotr

Czy z pewnością nie można napisać coś pozytywnego?

Anita

Bardzo różne opinie są na tym wątku. Mam zamiar aplikować i nie wiem co mam myśleć o firmie. Bardzo chciałabym tu pracować i jednocześnie boję się kłopotów. Mam świadomość, że wasze wpisy to doświadczenie pracy każdej osoby i może być ono bardzo różne.

Ktoś rozczarowany

I jeszcze jedno: ani moja praca ani moje odejście nie spowodowało ,,bałaganu''. Sprostowania wymaga też stwierdzenie ,,... którzy porzucili projekty''. Nie, nie porzucili, a odeszli z firmy, która nie szanuje ludzi, nie wypłaca wynagrodzenia, nie zapewnia wsparcia merytorycznego, nie przygotowuje umów na czas, nie zwraca pieniędzy za badania lekarskie itd. Odeszli, bo nie stać ich na wolontariat. A jeśli już piszesz o ,,pseudokoordynatorach'', to może należy zastanowić się nad działem pseudoHR? Cóż, HR nie ma bladego pojęcia o projektach, do których rekrutuje pracowników, poza tym też nie ma wypłacanego wynagrodzenia, więc skutki tego wszystkiego już chyba nikogo nie dziwią:D

Ktoś rozczarowany

i od kilku miesięcy czekasz na uczciwie zarobione pieniądze jak wszyscy, a przynajmniej większość?? Jeśli pracuje Ci się tak dobrze, to podpisz się z imienia i nazwiska, a uwierzę w to, co wypisujesz.

pracownik WIRPE
@Ktoś rozczarowany 18.08.2017 14:13

Wyraziłam swoja opinię dla innych, nie zależy mi na tym aby Pani mi wierzyła :D

Gosia
@pracownik WIRPE 21.08.2017 08:49
Wyraziłam swoja opinię dla innych, nie zależy mi na tym aby Pani mi wierzyła :D

Poprosimy zatem o imię i nazwisko ;-)

Prokop

Widzę, że firma potrzebuje dużo osób do projektu EFS. Czy może mi ktoś podpowiedzieć coś? Mam zamiar aplikować

Ktoś rozczarowany

W przypadku tej firmy takie praktyki to nie osiąganie korzyści, ale sięganie dna... Nikt tam nie chce pracować, prócz wianuszka osób skupionych wokół Chodzieży (po prostu z braku innych perspektyw w tej mieścinie)

Robert

Czasami takie radykalne posunięcia przynoszą firmom bardzo duże korzyści. Jak to się mówi świeża krew pobudza do życia. Cy taka wymiana osób jest związana z nowymi pracami?Pracowałem kiedyś w firmie i czasem z sentymentu czytam opinie na forum i pytam.

Ktoś rozczarowany

To nie jest kwestia WYMIANY osób (czyt. zwykłych pracowników), tylko ZMIANY polityki formy i kierunku myślenia osób decyzyjnych

Poldek

Firma jak widzę ma sporo nowych ofert pracy. Może jak wejdą nowe osoby to atmosfera się w firmie poprawi?

Maria

Zofia, mam tu opisać co się dzieje w projektach? To skończysz pisac jak cudownie.

Zofia

Rzucanie takiego tekstu, że firma słaba na jakiej to podstawie piszesz? Ja znam firmę z bardzo dobrej strony i nie zgadzam się z negatywnymi opiniami.

Prokop

@Gość Masz prawo do wyrażania swojej opinii o formie nawet jeśli jest ona negatywna ale nie odbieraj tego prawa ludziom którym pracuje sie w firmie dobrze.

Prokop

Czy z całą pewnością nie da się napisać coś dobrego o firmie? Niektórzy nauczyli się tak narzekać na wszystko.

Prokop

@Były_pracownik Jeśli jesteś byłym to nie powinieneś pisać jak jest teraz.

Poldek

Nie mogę zgodzić się z niektórymi pracownikami, gdyż pracuję w firmie i jest wszystko ok.

Prokop

@Gość Czy możesz napisach jak długo pracowałeś w firmie? Interesuje mnie to gdyż chcę aplikować do firmy.

Pelikan

Mam pytanie czy oferta dla koordynatora projektu EFS jest jeszcze aktualna? Słyszałem sporo dobrego o firmie i chcę aplikować. Może ktoś słyszał i mógłby podzielić się wiedzą? Jak się tu pracuje? Martwią mnie wpisy.

Luka

@Krzysztof Nie mogę zgodzić sie z Twoja opinią, jest nieuczciwa. Jeśli nawet są jakieś mankamenty to nie znaczy że firma jest zła. Wszystko można naprawić.

Krzysztof

Nie polecam, bałagan organizacyjny, problemy w komunikacji "góra - dół", duża rotacja, (usunięte przez administratora)

Janusz

Lektura komentarzy podsunęła mi wniosek, że tylko kilka dobrych komentarzy się pokazało i natychmiast zaczęły sie opinie negatywne , ganiące w zasadzie całą firmę za wszystko. To dość dziwne zjawisko!!

Natalia

Witam, czy ktoś mógłby podpowiedzieć coś na temat "Pracownik biurowy - Chodzież (staż z gwarancją zatrudnienia po stażu)" Taką ofertę pracy aktualnie mają . Czy staże są płatne? Jak się pracuje w firmie? Słyszałam , że warto się załapać bo to dobra firma!

Iza

@Nick Myślę, że przesadzasz z opinią. Dlaczego uważasz , że tylko złe opinie mogą być tu zamieszczane? Jeśli firma jest ok. i ktoś to pisze to ma takie prawo!

K.Szmit

Współpracowałam z firmą koordynując ich projekt. Moja opinia - firma ma opracowane procedury, które bardzo systematyzują pracę, jest wymagająca ale zdecydowanie można się tu wiele nauczyć. Dla mnie to było cenne doświadczenie. Polecam.

Prozek

Pracuję w firmie i mam dobrą opinię, zapraszamy do pracy.

Kopacz

Zupełnie niepotrzebnie sie dziwisz. Są różni ludzie i maja różne podejście do pracy. Co pracują i się angażują i firmę chwalą ale są tacy którzy nie lubią się przemęczać.

Myślik

Szukam informacji czy WIRP prowadzi rekrutację na koordynatora projektu w Poznaniu. Słyszałem, że potrzebowali na jesieni ale nie wiem czy to jeszcze aktualne. Jeśli ktoś wie proszę o informacje, z góry dziękuję.

Kierownik

Zdecydowanie nie polecam!!!! Uważajcie bardzo na tą firme!!

doradczyniiii

Patrząc na to co się dzieje w całej Polsce w projektach (popelina z rekrutacjami, chore kryteria i projekty padają) to tutaj i tak jest stabilnie. Jednak na dużej ilości projektów się wygrywa bo jak pojedyncze się posypią to i tak jest sporo innych. My póki co nie narzekamy, jeździmy już po dolnośląskim i rekrutujemy benków :) i zaraz ruszamy z poradnictwem zawodowym.

marchi

Co do rekrutera to zgodzę się. Praca wg mnie idealna na studiach, ale nie tylko. Jeśli ktoś się odnajdzie i faktycznie podejdzie do sprawy poważnie to można awansować. Generalnie klimat jest fajny, jak ktoś lubi działać z ludźmi, pracować w terenie i nie lubi stałości. Tu codziennie się dzieje coś innego :) Kwestia podejścia i oczekiwań :)

REKRUTER TERENOWY

JAKO REKRUTER W MAŁOPOLSKIM MOGE POWIEDZIEC ŻE SZUKAMY KOLEJNYCH REKRUTERÓW. PROJEKTÓW JEST BARDZO DUŻO I SZUKAMY UCZESTNIKÓW DO PROJEKTÓW. JEST SPORA KONKURENCJA BO DUŻO PROJEKTÓW SIĘ POJAWIŁO. CI KTÓRZY LUBIĄ DZIAŁAĆ W TERENIE TO ZAPRASZAMY. JAK LUBISZ PRACĘ Z LUDŹMI DO ZAPRASZAMY, MASZ EFEKTY - MASZ NIEZŁĄ KASĘ, TAK TO DZIAŁA W REKRUTACJI TERENOWEJ.

Doradca zawodowy

Firma działa też na naszym terenie tj. małopolskie. U nas pracuje się dobrze. Są jasne zasady i wiemy czego się oczekuje od doradców. Jest co robić bo projektów mają sporo. Póki co nie można narzekać.

partner w Poznania

Firmy wymiata na listach rankingowych i ma dużo sukcesów. Tylko pozazdrościć. A na pewno im wielu zazdrości bo mało kto osiąga takie wyniki. Tak dalej :) Gratulacje!

winkor

@aha nie wiesz, jakie są stawki, ale masz pewność, że zarobki są porządne? :) Chyba trójka z logiki. Ja natomiast nie za wiele wiem o warunkach zatrudnienia w Wielkopolskim Instytucie Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji, ale jestem zainteresowany posadą speca d. projektu EFS

czekolada

Na jakim poziomie oscylują zarobki na stanowisku specj. ds kadr i płac? Czy ktoś był już na rozmowie? Jakie są wasze wnioski?

księgowa

Jak oscylują zarobki na stanowisku specjalista ds. kadr i płac (w Chodzieży). Pożecie podać "widełki" ?

Zostaw opinię o Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji - Chodzież

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji