Opinie o Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji w Chodzież

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji o rekrutacji.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji w Chodzież

Aga

Ja pracuję w firmie od niedawna i jestem zadowolona :). Cenię sobie pracę niemonotonną i pełną wyzwań i cieszę się, że mogę się realizować właśnie tutaj. Moim zdaniem wiele zależy od nastawienia i od wiedzy... :). A pracownicy są bardzo zmobilizowani, sympatyczni i otwarci, co dodatkowo wzmacnia kulturę organizacyjną firmy :) Pozdrawiam!

asystentka
@Aga

Potwierdzam, jest pozytywnie. Osoba "mącąca" na szczęście odeszła i atmosfera jest fajna, taka jaka być powinna. Pzdr.

Hahaha
@asystentka

HAHAHAHA jaka propaganda :P Żal.pl. Pozdrowienia dla wymyślających te denne komentarze, które na siłę chcą pokazać jaka firma jest rewelacyjna. Ludzie i tak znają prawdę, to nic nie da ;)

Prokop

Bardzo zastanawiające jest dlaczego tak dużo hejtu jest na forum WIRP i E? Czym firma podpadła , że tak bardzo jest atakowana, to spoko firma i nie rozumiem celu!!

xx
@Prokop

prokop, to bawimy się dalej :)

Nk
@Prokop

Za dobrze im idzie, konkurencja zazdrości i hejtuje.

www
@Prokop

masz sukcesy = masz wrogów :) prosta zasada w projektach, hejt górą

zofia

powodzenia :0

Paulin

Szkoda, że nikt inny nic nie pisze tylko ciągle ten sam wpis!!

Kierownik Projektu

Zaproszono mnie do Poznania do oddziału firmy. Spotkanie rekrutacyjne prowadziły same kobietki. Poratowano mnie wodą bo upały były a ja z trasy prosto. Spędziłam tam jakieś trzy kwadranse. Poza rozmową dostałam też kwestionariusz do wypełnienia.

Nie będę zdradzał jakie pytania mi zadawały ponieważ od razu może być wiadomo, że ja to ja ;-) Ale oceniam pozytywnie podejście do pytań, konkretnie i zwięźle.

Zaniepokojony

Po jakim terminie wypłacają zlecenia osobom, które się zwolniły?

@Zaniepokojony

nigdy! Niestety taka jest przykra prawda.

Natalia

@Obserwator czy aplikujesz może do firmy Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji na jakieś stanowisko? Również zachęcam wszystkich do pozostawiania opinii o pracy w firmie. Napiszcie o warunkach pracy i atmosferze jaka panuje w firmie.

Obserwator

Jesteście przekonani, że nie można napisać o Instytucie coś pozytywnego? Mało piszecie o firmie i nowi , chętni do pracy nie mogą dowiedzieć się informacji bezpośrednio od pracowników a to czasami bardzo dużo.

Natalia

@Ktoś rozczarowany czy możesz powiedzieć dokładniej dlaczego nie warto? Czemu według Ciebie jest źle w firmie Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji? Masz jakieś argumenty na to?

Ktoś rozczarowany

Jest źle, a Ci, którzy odeszli już o tym mówili z taką samą odwagą, jak tu.

Ktoś rozczarowany

Jest źle, a Ci, którzy odeszli już o tym mówili z taką samą odwagą, jak tu.

Paskudny

Jesli macie ludzie odwagę pisać różne rzeczy na forum oraz skoro jest tak bardzo źle i gotowi jesteście mienić pracę to może trzeba rozmawiać z szefostwem i powiedzieć co jest na rzeczy? Będzie dobrze lub źle!

Panek

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Może warto rozmawiać z dyrekcją, przedstawić oczekiwania? Jak wiecie firma nie jest może w najlepszym okresie swojej kariery i może warto wspólnymi siłami popracować nad poprawą kondycji?

Panik

Każda firma ma w swojej karierze okresy pracy lepsze i gorsze. Może jakieś niekorzystne decyzje albo niesprzyjające okoliczności są przyczyną kłopotów?

Natalia

@Ktoś rozczarowany dlaczego sądzisz, że nikt nie chce pracować? Powiedz coś więcej na ten temat. @Anita Ile ludzi tyle opinii. Myślę, że jednak warto spróbować przekonać się na własnej skórze jak jest.

@Natalia

Nie, w tym wypadku nie warto:)

Czy z pewnością nie można napisać coś pozytywnego?

Anita

Bardzo różne opinie są na tym wątku. Mam zamiar aplikować i nie wiem co mam myśleć o firmie. Bardzo chciałabym tu pracować i jednocześnie boję się kłopotów. Mam świadomość, że wasze wpisy to doświadczenie pracy każdej osoby i może być ono bardzo różne.

Ktoś rozczarowany

I jeszcze jedno: ani moja praca ani moje odejście nie spowodowało ,,bałaganu''. Sprostowania wymaga też stwierdzenie ,,... którzy porzucili projekty''. Nie, nie porzucili, a odeszli z firmy, która nie szanuje ludzi, nie wypłaca wynagrodzenia, nie zapewnia wsparcia merytorycznego, nie przygotowuje umów na czas, nie zwraca pieniędzy za badania lekarskie itd. Odeszli, bo nie stać ich na wolontariat. A jeśli już piszesz o ,,pseudokoordynatorach'', to może należy zastanowić się nad działem pseudoHR? Cóż, HR nie ma bladego pojęcia o projektach, do których rekrutuje pracowników, poza tym też nie ma wypłacanego wynagrodzenia, więc skutki tego wszystkiego już chyba nikogo nie dziwią:D

Ktoś rozczarowany

i od kilku miesięcy czekasz na uczciwie zarobione pieniądze jak wszyscy, a przynajmniej większość?? Jeśli pracuje Ci się tak dobrze, to podpisz się z imienia i nazwiska, a uwierzę w to, co wypisujesz.

pracownik WIRPE
@Ktoś rozczarowany

Wyraziłam swoja opinię dla innych, nie zależy mi na tym aby Pani mi wierzyła :D

Gosia
@pracownik WIRPE

Poprosimy zatem o imię i nazwisko ;-)

Prokop

Widzę, że firma potrzebuje dużo osób do projektu EFS. Czy może mi ktoś podpowiedzieć coś? Mam zamiar aplikować

Ktoś rozczarowany

W przypadku tej firmy takie praktyki to nie osiąganie korzyści, ale sięganie dna... Nikt tam nie chce pracować, prócz wianuszka osób skupionych wokół Chodzieży (po prostu z braku innych perspektyw w tej mieścinie)

pracownik WIRPE
@Ktoś rozczarowany

Pracuję w tej firmie od kilku lat i obrażasz mnie tym wpisem. Nie mieszkam w Chodzieży i mam inne perspektywy a jednak wybrałam tą pracę. Nie wiem czy zauważyłeś "ktoś rozczarowany", że mamy teraz rynek pracownika, który (jeśli jest wykwalifikowany) może przebierać w ofertach pracy - także w Chodzieży. Pracowałam w wielu firmach mniejszych i większych - także w korporacjach i uważam że tu pracuje się bardzo dobrze. Oczywiście, że są problemy - jak wszędzie, ale to głównie za sprawą pseudokoordynatorów którzy porzucili projekty po narobieniu "bałaganu" a teraz wypisują tu bzdury bo wymaga się od nich naprawienia błędów.

Zostaw merytoryczną opinię o Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji - Chodzież

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji?

Kandydaci do pracy w Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji