Grupa Eurocash S.A.

Nysa

Opinie o Grupa Eurocash S.A.

Zuzanna

Mieliście już okazję zapoznać się z zakładką "Korzyści dla pracowników" ( https://www.gowork.pl/grupa-eurocash-s-a,727116/korzysci_dla_pracownikow )? Znajdują się tam informacje na temat tego, na co mogą liczyć pracownicy Grupy Eurocash. Jest to między innymi opieka (usunięte przez administratora), świeże owoce, imprezy świąteczne, a także coś dla dzieci pracowników: kolonie, stypendia oraz Mikołajki. Jednak pakiet zależy od lokalizacji oraz stanowiska na jakim się pracuje. Z jakich benefitów możecie Wy korzystać?

Zuzanna

Pracujesz w eurocash? Podziel się swoimi doświadczeniami. Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Czego mogą oczekiwać nowi pracownicy?

pawel

No to dobrze, mi udało się uprawnienia zrobic już, wiec startuje na Magazyn.

ktoś

Wszystko zależy od kierownika. Z regóły wymagało się uprawnień na wózki widłowe, ale z tego co wiem byli też pracownicy bez takich uprawnień. Wszystko zależy od aktualnych potrzeb :). Pracowałem tam kiedyś i wiem, ze szkolenia na wózki robią.

kliennt

Może i stanowisko nie odpowiada dla niej ale to nie jest tak!!!! ( usunięte przez administratora )ciężko samemu ogarnąć!!! więc ma prawo mieć chwile załamania i ciężkie dni!!!!!!!!!

klijent 123

( usunięte przez administratora ).. Sama hurtownia jest ok,ceny zmienne,reszta obsługi dość profesionalna i miła.

Zostaw opinię o Grupa Eurocash S.A. - Nysa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Eurocash S.A.