Opinie o InC Praca w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie InC Praca. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w InC Praca o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InC Praca w Warszawa

Anita

Byłam na dwóch inwetaryzacjach i nie było problemów. Co prawda jedna inwetaryzacja skończyła się po nie całych 7h a nie 8 tak jak mówili, zato druga trwała ponad 9h, ale o tym ile trwa inwetaryzaja decyduje sklep, agencja raczej nic do tego nie ma, oni mają jedynie załatwić ludzi do pracy. Kasę dostałam w terminie więc byłam zadowolona.

MAREK

Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów a dorabiam sobie u nich już ze 2 lata. Jeżeli rachunek się nie zgadzał to nie było problemów z tym, żeby zostało to poprawione

Doświadczony

Pracuję u nich od dłuższego czasu. Nie ma żadnych problemów. Trzeba po prostu pamiętać o wysłaniu raportu godzinowego i zatwierdzeniu rachunku. W Warszawie zawsze u nich można dostać pracę, przyzwoite stawki. Polecam

Jaga

Najbardziej mnie zdziwiło, jak czytałam regulamin, a czytam regulaminy tych agencji, bo różne dziwne opłaty pobierają. I INCpraca przesadza z tymi opłatami, za wszystko sobie liczą, niedługo i zapisanie się do nich będzie płatne, choć złotówkę, ale. Miałam iść na wykładanie towaru w Biedronce, ale po tym co czytam tu i przeczytałam w regulaminie odechciało mi się

InCPraca.pl
@Jaga

Proszę o kontakt telefoniczny lub email, a chętnie udzielimy Panu informacji wyjaśniających. Nie pobieramy żadnych opłat za przystąpienie do zlecenia, rozliczenie itd. InCPraca.pl

Doradca Personalny

Byłam zainteresowana stanowiskiem Doradcy Personalnego. Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w biurze. Najpierw przedstawiłam swoje CV, pracodawca dokładnie wypytał jakie mam doświadczenie oraz zadał kilka pytań. Spytał również o moje oczekiwania względem pracy, wynagrodzenia. Zaskoczył mnie fakt, że pracodawca uważnie słuchał, nie przerywał, dał na wypowiedź tyle czasu ile potrzebowałam. Rekrutację uważam za przeprowadzoną w dobry, treściwy sposób. Wiedziałam czego ode mnie oczekiwano oraz mogłam przedstawić swoje poglądy. Dostałam propozycję miesiąca próbnego, w trakcie zostałam przeszkolona i przygotowana, by móc samemu swobodnie pracować.

W jaki sposób najszybciej rekrutować pracobiorców oraz gdzie ich szukać Co bym zrobiła w konkretnej sytuacji, w jaki sposób przeprowadziła rozmowę...

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Sylwia

Witam wiecie może o której mogę spodziewać się pieniążków z firmy incpraca?

Mateusz z Łodzi

a ja wszystko dostaje w terminie, chociaż jestem z Łodzi i nigdy na oczy nie widziałem ich :)

Adaś

Jak się robi na tych biedronkach ? W miarę spoko, czy kierownicy to ss mani ? Można sobie na papierosa wyjść z raz na godzinke ?

biedrona skarbona
@Adaś

nie :) ale na bank schudniesz wiec jak masz nadwage to ogolnie biedra jest spoko, zarobisz i schudniesz :)

Makro W-wa

robię na makro nie jest źle :) trzeba tylko szybko się zapisywać bo często już nie mają miejsc. Jedyny minus to wypłata tak jakby z miesięcznym opóźnieniem.

Fajna opcja na dorobienie, wybieram tylko te zlecenia które mi odpowiadają.

czolo2

polecam, można zarobić całkie fajne pieniadze, wiadomo lepsze stale zatrudnienie,ale przynajmniej nie ma problemu ze nadgodzinami i na koneic miesiaca mozna wyciagnac nawet te 2500 na reke

ewa

Dlaczego oni chcą szczegółowych danych z dowodu osobistego? Numer pesel seria dowodu dałam pesel i zastanawiam się czy dobrze zrobiłam hmmm...? Dalej się już nie ewarejestrowalam

Duśka
@ewa

Dane są im potrzebne do złoszenia pracownika do ZUS. Poza tym wysyłają Cię do pracy. Jka podpisujesz umowę o prace to nie podajesz takich danych? Teraz umowy zleceie sa opodatkowane tak samo jak umowy o prace.

tomek

witam, Mam pytanie do incPraca. ile zarabiacie na jednej godzinie pracy zleceniobiorcy brutto na 1godzine. dziekuje

krzysztof

a mnie jakoś oszukali przez trzy weekendy bez pieniędzy od Inc praca za 6 zł na godzinę na dziale budowlanym w Leer

antek - magia pieniadza

prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie, albo jak Jezus mowil "po czynach ich poznacie"

niewazne, ze seplenie

hehe 11brutto to nie jest żle widze oferty po 9brutto. ta firma to chyba dla wyborców Tuska i PO :) wyzysk i dziadostwo .

bronislaw komorowski

szału nie ma. na pieniadze dlugo sie czeka. mały wybór. zlecenia tylko a markety.

syn Prusa

kaska z poslizgiem. godzin zazwyczaj mniej na miejscu niz w ofercie. ogolnie ta firemka to kiepska opcja.

ben gurion

firma jedna z gorszych z jakimi wspolpracowalem. oferty tylko na markety, brak jakichkolwiek mozliwosci. slabe stawki, kasa z opoznieniem, balagan administracyjny. polecam dla osob o silnych nerwach w ciezkiej sytuacji zyciowej.. pozdro

arturek

firma fatalna. duzo nieprawidlowosci na kazdym kroku. konultanci tragedia. wlasciciel firmy, brak mozliwosci konstruktywnej rozmowy z tym czlowiekiem. az trudno uwierzyc ze wspolpracuja z powaznymi firmami. Odradzam.

InCPraca

Jeżeli zadajesz sobie pytanie: „Po co mam im podawać swoje dane?” – odpowiadamy. Wszystkie informacje, które potrzebne są przy rejestracji, służą jedynie po to, aby móc zawrzeć umowę zlecenie z naszą agencją. Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych zobowiązuje nas do tego, że za pomocą tych danych musimy zweryfikować tożsamość i wysłać zgłoszenie do ZUSu. Nie ma również powodu do obaw, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo danych – nasze strony www są zabezpieczone są tak samo, jak strony kont bankowości elektronicznej (protokołami SSL). Zachęcamy do rejestracji – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Można kontaktować się pod numerem (22) 398 60 17 . Zapraszamy do współpracy! :)

M
@InCPraca

Firma nie wywiązała się z umowy. Umowa która trwała do 31.102016r. Czyli po wygaśnięciu tej umowy, nawet przed powinnam mieć wypłacone pieniądze. Wykręcają się tym, że nie złożyłam prośby o wypłatę do 26 (no bardzo dziwne to Ja mam się prosić o pieniądze, skoro wykonałam swoją pracę, to należy mi się za wykonanie zlecenia wypłata!). Zlecenie które wykonywałam we wrześniu (a jest już listopad) pieniążków nadal nie ma. Specjalnie czekałam do końca umowy, teraz sprawa idzie do US i PIP. Nie ma co się z nimi pierdzielić. Inne pośredniaki są w porządku, tylko z Tą firmą jest coś nie tak.

Patrycja
@M

Ja to was ludzie nie rozumiem... Zamiast dopytac o wszystko przed pójściem do pracy. Jak wypłacaja kasę, kiedy i co trzeba zrobić, to wylewacie żale na portalach. Ja jak u nich pracowałam wiedziałam wszystko zanim poszłam do pracy. Mało tego poprosiłam o emaila z najważnieszymi zasadami i go dostałam. Nie miałam żadnego problemu z wypłatą. W sumie wszystko jest w regulaminie. Ale kto go by czytał nie? Lepiej powiedzieć, ze to ich wina i tyle... No żal dla was

Zostaw merytoryczną opinię o InC Praca - Warszawa

• Jak się pracuje w InC Praca?

Zobacz opinie na temat firmy InC Praca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InC Praca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InC Praca?

Kandydaci do pracy w InC Praca napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InC Praca