Opinie o InC Praca w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie InC Praca. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w InC Praca o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InC Praca w Warszawa

Raczej unikać. Pozdro

A.

Pracuję z Inc 2 miesiąc, pieniądze w terminie, wypłacane na podstawie raportu godzinowego, dokładnie taka kwota jaka była ustalona. Kontakt z pracownikami Inc też bez zarzutu, zawsze miło i bezproblemowo odpowiadali na moje wątpliwości/prośby. Nie wiem skąd tu tyle negatywnych opinii, ja mam jak najbardziej pozytywne doświadczenia.

Jaka umowa obowiązuje w InC Praca podczas okresu próbnego?

Ben Gurion

tak,

ED

Fajna agencja dla potrzebujących kasę za każdy dzień pracy ale wymagająca samodzielnego przyjmowania i zatwierdzania rachunków.

Ed gurion
@ED

Dzięki za info.

Doradca Personalny

Byłam zainteresowana stanowiskiem Doradcy Personalnego. Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w biurze. Najpierw przedstawiłam swoje CV, pracodawca dokładnie wypytał jakie mam doświadczenie oraz zadał kilka pytań. Spytał również o moje oczekiwania względem pracy, wynagrodzenia. Zaskoczył mnie fakt, że pracodawca uważnie słuchał, nie przerywał, dał na wypowiedź tyle czasu ile potrzebowałam. Rekrutację uważam za przeprowadzoną w dobry, treściwy sposób. Wiedziałam czego ode mnie oczekiwano oraz mogłam przedstawić swoje poglądy. Dostałam propozycję miesiąca próbnego, w trakcie zostałam przeszkolona i przygotowana, by móc samemu swobodnie pracować.

W jaki sposób najszybciej rekrutować pracobiorców oraz gdzie ich szukać Co bym zrobiła w konkretnej sytuacji, w jaki sposób przeprowadziła rozmowę...

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w InC Praca?

Konsultant Personalny

tak :)

Seweryn_28

Pracowałem miesiąc w sortowni Poczty Polskiej. Bardzo się bałem, że może być problem z płatnością. Bałem się na podstawie przeczytanych tutaj opinii. Jak się okazało opinii totalnych bałwanów. Zapłacone dokładnie w terminie w ustalonej wysokości. A to, że praca nieciekawa, to potwierdzam, ale to już jest zupełnie inna sprawa.

Gurion_37
@Seweryn_28

Sewery_28 normalnie zycie wygrales:) Sam pisałes czy ktos ci dyktowal?:)

Eliza123
@Seweryn_28

Jak wyglądała praca ?

Zawsze jak pracowałem wszystko było spoko. Kilka lat pod rząd na wiosnę jak musiałem trochę dorobić kasy.

Asd

Uwaga na tych (usunięte przez administratora) w szczególnie na zlecenie pracy w sortowni poczty polskiej w Warszawie !!!(usunięte przez administratora) i zwalniają po 2 tygodniach jak fikasz a kasy i tak nie zobaczysz, ciagle zatrudniają nowych naiwniaków i ich zwalniają co chwile jak się dopominają o kasę.

InCPraca.pl
@Asd

Szanowny Pani/Panie, proszę o kontakt w sprawie niewypłaconego wynagrodzenia oraz informacje o niedotrzymaniu ustalenia z regulaminu. Chętnie wyjaśnimy nieporozumienie. Zespół InCPraca.pl W przypadku braku zgłoszenia reklamacji oraz chęci wyjaśnienia sprawy, informujemy, że wystąpimy do administratora danych GoWork S.A., z prośbą o przekazanie Pani/Pana danych, w związku z ochroną dobrego imienia firmy. Zatrudniamy tysiące pracowników tymczasowych i dokładamy staranności aby każdy z naszych pracobiorców został legalnie zatrudniony i otrzymał terminowo wynagrodzenie. Dlatego zależy nam na polubownym rozwiązaniu nieporozumienia. Artur Grzesiak 792014931

Olo

@Sandra ale jak to obniżają stawki? W sensie zaczynasz z inną i nagle masz jakąś niższą?

marekziwert52@gmail.com

Przeciagnol zgłoszenie do ZUS wypadkowego l4 o 30 dni ma 30 dni na wypłatę czyli pieniądze po 2 miesiącach choć powinien niezwłocznie wysłać druk Z 3 A o kartę wypadku do dziś tego nie zrobił i takie sztuczki stosuje choć ustawa mówi że ma 7 dni na dostarczenie pełnej dokumentacji do ZUS

Sandra

Nie współpracujcie z tą firmą! Bardzo ciężko uzyskać wynagrodzenie. Obniżają do tego stawki. Nie polecam podejmowania zleceń.

@Sandra

Szanowna Pani, proszę o podanie informacji o zleceniu za które Pani nie dostała wynagrodzenie. Aby otrzymać wynagrodzenie musi Pani zapewne dokończyć formalności, dodać raport lub zatwierdzić rachunek. Proszę o kontakt z naszą firmą. Chętnie pomożemy. Zespół InCPraca.pl W innym wypadku poprosimy administratora o udostępnienie danych w związku z oczernianiem naszej firmy i podawaniem kłamliwych informacji. A następnie skierujemy pozew cywilny, na wskazane dane. Pisanie w internecie ma swoje konsekwencje.

S
@Zespół InCPraca.pl

Proszę jeszcze raz dokładnie przeczytać komentarz zanim zaczynacie ludzi straszyć pozwami. Na wynagrodzenie trzeba czekać na koniec NASTĘPNEGO miesiąca. Jeżeli ktoś podejmie zlecenie na początku miesiąca to prawie 2 miesiące czeka na pieniądze. Po drodze trzeba i tak spełnić wymagania. Jeżeli w odpowiednim terminie nie zatwierdzi się rachunku na ich stronie to czeka się kolejny miesiąc lub więcej.

Stefcio Szechter
@Zespół InCPraca.pl

Wolne sady! :)

Ten co ich nie lubi

NIe polecam .... Bajzel totalny, zero zgrania

DETERMINATOR

Do wszystkich którzy jeszcze z tą firmą nie współpracowali- kilka ostatnich inwentaryzacji potwierdziło nie po raz pierwszy bałagan organizacyjny. Nie łudźcie się że na inwentaryzacji będziecie pracować tyle godzin ile jest w zleceniu- uda się to tylko nielicznym którzy będą pracować w działach najbardziej obciążonych . Pozostali jak złapią 5-6 godzin muszą się tym zadowolić. Poza tym stawki - inne agencje płacą lepiej i szybciej . Nie polecam

Anet
@DETERMINATOR

Racja Oszusci i nieodpowiedzialni ludzie w tym biurze. Ofert zero by prace godziwa znalezc. Lekcewazenie prosb klienta to ich zachowanie . Nie polecam ,marne grosze placa .

@Anet

Zapraszam do kontaktu bezpośrednio z naszą agencją. Postaramy się zmienić Pana opinie. Pozdrawiam

@Anet

Zapraszam do kontakt lub do odwiedzenia naszego biura, a chętnie rozwiążemy Pani problem z brakiem otrzymania wynagrodzenia za zlecenie. Najczęstszą przyczyną braku wypłaty jest niezatwierdzenie rachunku w turboportfelu. Zapraszam do kontakt.

Pani I.Ż.

Dla mnie dużym plusem jest fakt, że zleceń jest wiele i mogę je dobrać pod siebie, wybrać dogodną dla mnie godzinę pracy. Wypłaty realizowane są w czasie, bez opóźnień. Stawka też zadowalająca.

Pani I.Z ogarnij sie :)
@Pani I.Ż.

przeciez w komentarzach o romowach kwalifikacyjnych tez dalas komentarz i ze dostalas prace :) jak widac kadry dobrane na miare firmy , strach pomyslec jak to wyglada od srodka :)

Adrian
@Pani I.Z ogarnij sie :)

Wiecie może, czy istnieje możliwość pogodzić pracę za pośrednictwem firmy InC z nauką na studiach? Jestem ciekaw, czy pracodawca dostosowuje oferty pracy do wymagań potencjalnego kandydata.

@Adrian

Oferty zleceń samemu można śledzić. Wybierasz te, które tobie odpowiadają i na takie się zapisujesz.

Wiktoria
@Adam

To super wiadomość - mnie także ciekawiło, czy istnieje możliwość pogodzenia pracy za pośrednictwem firmy InC z nauką na studiach. A jak przedstawiają się tam - oczywiście mniej więcej - stawki za poszczególne zlecenia?

arnold
@Wiktoria

Viktoria sama to pislas czy ktos ci dyktowal z inc :) litosci :)

Wiktoria
@arnold

Nikt mi niczego tu niczego nie dyktował. Naprawdę chciałabym się dowiedzieć, jak przedstawiają się stawki za zlecenia w InC. Możesz w takim razie mi odpowiedzieć?

InCPraca.pl
@Wiktoria

Stawki są określane, przy każdym zleceniu. Od 1.01.2020 najniższa stawka to 17 zł brutto, w bieżącym roku to od 14,7 do 20 zł brutto

@Adrian

Tak, użytkownicy InCPraca.pl mogą samodzielnie decydować o okresie pracy.

Wlasnyregon

Przeczytałem opinie poniżej, ale pomyślałem sobie wezmę na spoko jedno lub dwa i zobaczę sam jak to jest, ale jak zobaczyłem, że trzeba się logować Regonem, to zrezygnowałem. Regon to jest mój i tylko mój !

Wlasnyregon
@Wlasnyregon

A swoich dokumentów rejestracyjnych na stronie nie publikują - zapomniałem dodać.

@Wlasnyregon

Informujemy, że nie wymagamy podawania danych REGON od użytkowników, osób fizycznych, a jedynie od osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Jednocześnie chcemy nadmienić, że nie wymagamy obligatoryjnie załączania skanów dokumentów, a jedynie prosimy o weryfikacje wprowadzonych danych, które niezbędne są do zgłoszenia do ZUS, wystawienia rachunku i PIT. Zespół InCPraca.pl

Joanna

Ja mam umowę już ok 3 lat i zawsze chodzę na zlecenia. Nie mam żadnego problemu i też wynagrodzenia zawsze mam na czas.

gurion syn bena

postójmy pod klatką i pogadajmy o inwentaryzacji. elegancko jak nigdzie ;)

Zadowolony pracownik

Wszystko w jak najlepszym porządku, pieniądze na czas. Zapisanie się na zlecenie przebiega błyskawicznie. Nie trzeba odwiedzać żadnego biura, wszystko można zrobić internetowo. Konsultanci bardzo pomocni. Dużo zleceń w moim mieście. Praca idealna dla studentów dziennych. Polecam tę agencję.

Przerażona

Czy ktos z Was próbował zerwac umowe z incpraca.pl bez podjecia zadnego zlecenia?? Prosze pomóżcie bo te komentarze są przerażające!!! Czy sa jakieś kary i w jaki sposób to mozna zrobić?? POZDRAWIAM Przerażona!!

Ola
@Przerażona

Przecież umowa nie zobowiązuję Cię do przyjmowania zleceń. Ja umowę podpisałam rok temu bo miałam iść na inwentaryzację ale jednak coś mi wypadło i nie poszłam. W tym roku zobaczyłam, że znowu mają inwentaryzację więc skorzystałam z tego że jestem u nich zarejestrowana i poszłam. Przez rok jak nie brałam żadnych zleceń nic się nie działo, tylko cały czas maile przychodzą z ofertami pracy.

@Przerażona

Paulina

Nie wypłacają pieniędzy. Zwykli oszusci. Nie polecam Moje sugestie dla InC Praca: Zacznijcie płacić ludziom za pracę to może będziecie mieć stałych pracowników. Bo w tym momencie wolę poszukać innej pracy niż znowu dla was pracować za darmo.

Anet
@Paulina

Dokladnie ,racje ma pani

@Paulina

Zostaw merytoryczną opinię o InC Praca - Warszawa

• Jak się pracuje w InC Praca?

Zobacz opinie na temat firmy InC Praca tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InC Praca?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InC Praca?

Kandydaci do pracy w InC Praca napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InC Praca