Dolkom

Wrocław

Opinie o Dolkom

były pracownik

Pracowałem w DOLKOM-ie gdyż budownictnwo kolejowe to moja pasja niestety odszedłem z tej firmy. Dobra rada dla tych co chcą tam pracować Jako dyrektor pracuje tam (usunięte przez moderatora). wyznający zasadę"kto nie z Mieciem tego zmieciem" i generalnie on tam kręci lody. Jeżeli myślisz inaczej to Cię zgnoi. Jeżeli chodzi o opinie które czytałem to mam tylko jedną uwagę. Teraz żądzi w DOLKOM-ie "styropian" a nie postkomuna - są jeszcze gorsi.

Centralne Biuro Antykorupcyjne
@były pracownik 21.08.2013 09:44

Dziękujemy za zgłoszenie. Zaczniemy obserwację.

ono

dolcon wziol firme glaudius patrol ochrona co niewyplaca pieniedzy za ochrone wlasciecie firmy ma wyrok i jest wpisana do krd firma nie placi podatku zusu konta komornik pozajmowa ochrona bez umow jakichkolwiek pracuje na czarno

nokin

tre, nie spodziewałbym się aby u nich dało się teraz jakąś pracę dorwać tak szczerze. Słyszałem, że ludzie standardowo zarabiają tam nie więcej jak 2 tyś zł. W moim odczuciu nie jest to za wysoka pensja.

Mechanik/ maszynista

Sa rektutavjw jak najwbardziej ale trzeba przekac bardzo szczegolowe badania . ja akualnie tam pracuje i szczerze nie polecam w lato zarabiasz dosc dobrze ale robisz po 16 godzin nawet wiecej a w zime robisz 8 i masz bardzo mala wyplate;) pierwsza umowe dostajesz na rok czasu druga juz na stale . pozdrawiam ;)

czadoman

jak na początkującego inżyniera, w pierwszej pracy te prawie dwa tysiące na rękę nie są jeszcze taką tragedią. Zwłaszcza , że i tak i tak potrzebujesz doświadczenia , a nigdzie go nie zdobędziesz za dużo lepszą kasę. Lepiej popracować trochę za takie nie duże pieniądze ,aby jak najszybciej dojść do dobrej kasy

maszynista

Nie mam pojęcia kto tej bandzie daje zlecenia, ale pewne jest że to WAŁ okrutny. Nie ma kawałka toru robionego przez dolkom żeby po kilku miesiącach nie musiano wprowadzić ograniczeń :(

gix

Może ja zapytam wprost, bo Dolkom wykonuje prace związane z modernizacją linii E 59, chciałbym pomóc, nie potrzeba ludzi?

landon

tak gadacie o tych pieniądzach a czy ktoś z Was pracuje w Dolkomie? może wiecie czy jest obecnie rekrutacja?

geronimo

tak, za 10 lat będzie ona wyglądała tak jak powinna w tej chwili. Szanujmy się trochę, bo zaczniemy robić za darmo

byly pracownik inz

pracowalem krotko, ale przestrzegam mlodych inzynierow - dostaja 1700-1800 zł na reke na poczatek. obiecuje sie ze beda pensje rosly a "rosna" 120 zl BRUTTO!! raz w roku. na wiecej nie ma szans zebys nie wiem co robil. szkoda czasu.

były pracownik

Jak napisałem wcześniej, moim zdaniem popartym własnym doświadczeniem przyznanie premii o którą pyasz zależy od(usunięte przez moderatora) jeżeli nie będziesz w jego .... (zespole) zapomnij o premii.

kolejara

Jak ja pracowałam jako mistrz, to na wstępie dostałam 1900 zł brutto, do tego dochodzi 10% premii i jesli wyjezdżasz na delegacje, to też masz dodatek za dzień. Jeśli jestes kobietą, to masz przerąbane, bo rawdopdobnie nie będie dla Ciebie miejsca w hotelu, więc musisz dojeżdżać cdziennie i zasuwac po 12h. A jesli sobie cos sama zorganizujesz, to i tak Ci za to kasy nie oddadzą. Co do tych zarobków, to jesli masz prlowska duszę i jesteś kombinatorem i cwaniakiem, to możesz zarobić więcej. nie polecam na dłużej, ale polecam na początek - można się wiele dowiedzieć. Kobietom nie polecam absolutnie! PRL,(usunięte przez moderatora)

ja

to zależy co kto lubi i jeśli nie przeszkadza ci zapach spalin olejów farby to jest praca dla ciebie. trzeba mieć zmysł techniczny i olej w głowie

Emeryt

Pokomunistyczna kadra,banda nierobów,przewodniczący Solidarności w Radzie Nadzorczej spółki i WSZYSTKO JASNE.

mazurka

Nie chcę wyjeżdzać na zachód mam prawo tu być, pracować i dostawać za pracę godne wynagrodzenie Zresztą nie znam firmy ,ale tak sobie myślę ,ze to pewnie jakieś ,,zreformowane po polsku,, przedsiębiorstwo przejęte przez byłą nomenklaturę

ktoś

Straszne,co to za firma ?co to za kierownictwo? tak traktować pracowników,a gdzie związki zawodowe? obozy pracy

Prac.

i to prawda to najgorsza firma w jakiej pracowałem a robota jak za komuny, bałagan, burdel. brak kompetencji.

Były Pracownik

W sumie do jest tam takie powiedzenie-''Nie chcesz mieszkać w domu,przenieś się do Dolkomu ".Zarobki jak na kuroniu

ANONIM

dOLKOM TO JEDNO WIELKIE DZIADOSTWO W SKRÓCIE, NIE MA TAM NIC NORMALNEGO I ŁOJĄ CIĘ TAM NA KAŻDEJ OKAZJI,

Zostaw opinię o Dolkom - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolkom