Opinie o Probudowa.Com Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Probudowa.Com Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Probudowa.Com Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Probudowa.Com Sp. z o.o. w Wrocław

Orientujecie się co z tymi fakturami o których pisano? Podkreślone zostało, że podwykonawcy nie otrzymują swoich pieniędzy, a co z pracownikami teraz? wiem, że nikogo nie szukają, bo portale wskazane na stronie www są puste. Do teraz pracują te same osoby?

Patka
@balkon16

A z tymi wspomnianym podwykonawcami jak w końcu jest? widzę, że piszecie ze zaległości wobec pracowników nie maja, ciekawi mnie czy się im po prostu nie poprawia. Partner kiedyś miał tu w firmie pracować

balkon16 Nowy wpis

Tam już mało kto pracuje, są zwolnienia i wypowiedzenia umów. Firma jest w restrukturyzacji i ma bardzo słaby okres swojego istnienia.

@balkon16

Aaaa, dzięki za wyjaśnienie. To aktualnie ilu pracowników zostało? Oni mają póki co wypłaty normalnie płacone?

balkon16 Nowy wpis

Pracowników jest coraz mniej, ilu?! Nie wiem. Poza tym, firma wypłaca pensje pracownikom.

Patka Nowy wpis
@balkon16

Czy nowo zatrudnione osoby w Probudowa.Com Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zuzia

Co z tymi kontraktami? Znacie sytuacje po takim czasie? Jeden Pan parę miesięcy temu pisał, że są one zrywane. Jest teraz praca czy nie? aktualnie zakładka z karierą ze strony firmowej jest pusta, ale od jakiego czasu? Od kiedy to trwa?

Xyz
@Zuzia

Nie płacą faktur podwykonawcom, nie wywiązują się z umow, kłamstwo goni kłamstwo.

Łukasz

Jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Niby wszystko wydaje się być ok, ale coraz więcej info o tym, ze firma niewypłacalna, że kontrakty zrywane. Trochę strach o własny (usunięte przez administratora) ;/

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Probudowa.Com Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jakobe

W trakcie pracy w tej prymitywnej firmie dostałem mandat za stan techniczny pojazdu firmowego. Mandat 200zl 2pkt karne, na miejsce zatrzymania musiała przyjechać laweta. Dyrekcja zobowiązała się pokryć koszty mandatu. Po roku przychodzi do mnie list z nakazem zapłaty 360zl. Nie polecam żadnych usług z tą firmą.

Czy pensja w Probudowa.Com Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Spawacz, ich ogłoszenie jest 4 marca na Praca.pl.

Ishvwb

Nie polecam, na operatora każą ci np. wymieniać rozrusznik itp. rzeczy, które ma robić mechanik lub serwisant Manitou. (usunięte przez administratora)

Natalia

Dzien dobry czy wiadomo coś na temat obecnego zatrudnienia w firmie? Ofert nie widziałam w ostatnim czasie a tu na forum temat niepłacenia za jakieś faktury chyba nie został do końca rozwiązany i się nad tym zastanawiam. Chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat pracy jako inżynier budowy, wiadomo jakie obecnie warunki tu mają i kiedy można oczekiwać jakiś naborów?

Grzegorz

Firma nie płaci za faktury

@Grzegorz

Skąd taka informacja? Być może zdarzyło się, że firma nie zapłaciła w terminie, co często zdarza się nawet w dużych koncernach budowlanych. Natomiast to, że ktoś nie płaci, a płaci z opóźnieniem to dwie diametralnie różne sytuacje. Nie słyszałem, aby firma komuś nie zapłaciła za wykonane prace, usługi czy materia

Natalia

No ale to, że nie słyszałeś, żeby nie płaciła to chyba nie znaczy, że płaci na 100% za wszystkie, co nie? Może tu faktycznie nie zapłaciła?

Kadia
@Grzegorz

W jakim sensie? Spóźnia się czy wcale nie płaci?

Bad Tom

Proces rekrutacji był dwuetapowy. Wydawało się wszystko ok. Zapewniono mnie że oddzwonią nawet przy braku zatrudnienia. Nie oddzwonili.

@Bad Tom

A zapewnili ustnie lub jakoś mailem czy czymkolwiek innym? A te etapy to jak wyglądały tak właściwie?

@Bad Tom

Ta firma nie informuje o wyniku rekrutacji. W moim przypadku było podobnie tj. była dwuetapowa rekrutacja. Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna była ok i umówiono się na drugą rozmowę po czym kontakt się urwał nie poinformiwano mnie nawet zwykłym mailem, że np. pracodawca dziękuje mi za poświęcony czas ale nie może zaprosić mnie do drugiego etapu rekrutacji czego wymaga kultura od przyzwoitej firmy. Ktoś czeka, poświęca czas... To jest niepotrzebne zabieranie komuś czasu i zawracanie głowy. Współczuję takich rektuterów. Pierwszy etap to rozmowa telefoniczna, drugi spotkanie osobiste. Wyobrażam sobie jacy wkurzeni muszą być ci którzy uczestniczyli we wszystkich etapach i np. jechali z daleka a nie zostali nawet poinformowani o wyniku tego w czym uczestniczyli. Bezwzględnie jeśli ktoś uczestniczy w rekrutacji powinien być poinformowany w szczególności te wybrane osoby, którymi rekruter reprezentujący pracodawcę się kontaktował.

Mikołaj

Niejasne komunikaty pod względem dostawanych informacji na temat procesu rekrutacji i chęci rozpoczęcia współpracy + długi proces rekrutacyjny z wiecznie aktywną ofertą.

Maja
@Mikołaj

Jak to niejasne? To co oni Ci mówią? "Nie wiemy czy jesteś zatrudniony czy nie"? A ta rekrutacja to ile dokładnie się już ciągnie?

Xxxx

Żenada, operatora zatrudniają i ma być mechanikiem, operować manite, koparkę i bóg wie co umieć i robić. Drobne naprawy tak, ale nie np. Wymiana rozrusznika itp. To ma serwis robić, to nie jest w kwestii i obowiązkach operatora. Nie polecam, potrafią zwolnić po kilku dniach. Jeszcze jakieś dziwne naliczanie godzin... I ubrania od 1 dnia nie zapewnili oraz obuwia :/ -1/10

@Xxxx

A podczas zatrudnienia nie podają własnej definicji słowa operator? Bo może po prostu się nie zrozumieliście. ;p Wiesz, może kiedyś trafił się im jakiś alfa i omega we wszystkim i teraz myślą, że każdy może być bogiem mechaniki. ;)

Cicho tu na forum w tym konkretnie wątku... Czemu nic nie piszecie o o pracy w Probudowa.Com? Dajcie znać, jakie obecnie warunki oferuje ten pracodawca i czy warto aplikować. Z góry wielkie dzięki!

Kuba

Czy firma funkcjonuje bez zmian? Zastanawiam się dlaczego nikt tu nie zagląda?

Zostaw merytoryczną opinię o Probudowa.Com Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Probudowa.Com Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Probudowa.Com Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Probudowa.Com Sp. z o.o.?

Probudowa.Com Sp. z o.o.
  • Sokolnicza 5 lok. 73