VENTMAX

Białystok

Opinie o VENTMAX

walerian

Pracowalem tam i nie polecam szef niepotrafi zarzadzac ludzmi i zbudowac jednego zgranego zespolu ale sama praca jest ciekawa to coz..samonakrecajacy sie szef w swojej zlosci dziala ze ludzie nie chca sie pytac co i jak z gory masz wiedziec wszystko a nawet ci nie wytlumaczy co gdzie po co to teraz widze ze jeleni szuka 20-24 lata to maks wiekowy bo nikt starszy z takim czlowiekiem nie wytrzyma bo zamiast wyslac ludzi na serwis samych i przeszkolic ich to jezdzi z nimi wszedzie nonstop denerwuje i popelnia wiele bledow nie ma co liczyc ze sie tam poprawi bo czlowieka tego nie zmienicie. A kasa wcale nie jest rewelacja na budowie wiecej zarobicie albo jako kurier

Zostaw opinię o VENTMAX - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VENTMAX