Opinie o Pracownia Architektury Format Jarosław Wołosiewicz w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pracownia Architektury Format Jarosław Wołosiewicz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pracownia Architektury Format Jarosław Wołosiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracownia Architektury Format Jarosław Wołosiewicz w Białystok

nie polecam Nowy wpis

Pan przez telefon bardzo miły. Zleciłam inwentaryzację budynku. Pan pojechał dość szybko w umówione miejsce i zaczęły się schody. Rysunki nie zgadzały sie z rzeczywistością. Przeysłałam na bieżoco poprawki - Pan po 2-3 tygodnia poprawiał część z nich i dalej odsyłał z błędami. W końcu uznał, że już zakończył pracę i wysłał opracowania na którym dalej się sporo rzeczy nie zgadza. Na prośbę aby odesłał pliki edytowalne nie odpowiada. Nie odbiera telefonu. Nie polecam tego pana.

Rozczarowany

Kontakt na te biuro otrzymałem z polecenia. Dogadaliśmy się na termin realizacji projektu (czas na wykonanie 3 miesiące). Architekt powiedział, że na spokojnie się wyrobi ze wszystkim (pozwolenie na budowę również). Więc go wybrałem i rozpoczął się o zgrozo najgorszy czas w moim życiu. Najpierw otrzymywałem projekty, które nie były moje. Projekt został przerobiony nie do poznania w ogóle jakby dotyczył innego klienta. Następnie czekanie na projekt konstrukcyjny - firma Format zleca wykonanie owego projektu zewnętrznej firmie, która pochodzi gdzieś ze Śląska, a ta firma już totalne ma wywalone na klienta i ich terminy nie obchodzą. Jak już dostałem projekt konstrukcyjny (grubo miesiąc po umówiony terminie) to już wiedziałem, że ten projekt będzie droższy niż zakładałem gdyż przez opóźnienie architekta oraz podwykonawcy wszystko zdążyło podrożeć ~30%. Przykład wyceny dachu: z 80 000 zł na 119 000zł. Architekt zupełnie nie przywiązywał uwagi do tego co się mu mówiło. Niby zapisywał w swoich notatkach, ale na projekcie nadal się nie zgadzało i rysował coś innego niż ustaliliśmy. Jeszcze oburzony mówił, że nie chce mu powiedzieć co chce. Pytam się szanowny Panie - ile razy można powtarzać to samo? Zacznij Pan słuchać klientów i rysuj tak jak ustalone, a nie jakąś wesołą twórczość Pan uskuteczniasz. W ostatecznym podsumowaniu nie polecam tej pracowni. Pieniążki wziął ale rysował jak chciał. Klient się dla tego Pana nie liczy - najważniejsze pieniążki.

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Architektury Format Jarosław Wołosiewicz - Białystok

Pracownia Architektury Format Jarosław Wołosiewicz
  • Modlińska 1 lok. 204