Opinie o Architekci Toagi Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Architekci Toagi Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Architekci Toagi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Architekci Toagi Sp. z o.o. w Białystok

Stefan Nowy wpis

Do przedmówców,którzy zamieścili negatywne opinie ,współpracuje z ta firma bardzo długo (jako architekt)jest rzetelna kompetentna zawsze otwarta na wszystkie propozycje ale i poprawki,zawsze na czas ,mało jest tak szybkich w działaniu i znających się na rzeczy firm spośród konkurencji w regionie …Serdecznie polecam ..

Pascal Mondesir Nowy wpis

Bardzo dobry wpolpraca z biurem. Project wykonany idealnie I szybko.Equipe super sympatyczna. Cenà bardzo konkurencyjna , project zatwierdzony przez Urzad Miasta. 100%PRO Pôlecamy i niedlugo skorzystamy ponownie Pascal et Clodine

Pascal Mondesir Nowy wpis

AgaL

Bzdury piszecie. Dobrze mi się pracowało, nadal czasami biorę tematy do projektowania i chętnie współpracuję z tą firmą. Fajne projekty za normalne pieniądze. Solidnie wykonuję moją pracę, tak jak się umawiam, to i nie musze narzekać, że coś ze strony pracodawcy nie pasuje.

Marta Nowy wpis
@AgaL

Bierzesz tematy do projektowania? Znaczy tam można pracować dorywczo jakby też?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Architekci Toagi Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Nie polecam tej kobiety jako architekta ponieważ wykonuje mi projekt od kwietnia do teraz. Wzieła 6 tysiecy, nie złożyła nawet dokumentów z pozwoleniem o budowe. Przez cały czas okłamywała, zbywała. Sprawą zajmuje się już adwokat. Szkoda czasu, pieniędzy i nerwów. Szkoda że nikt mnie wczesniej nie ostrzegł przed tą oszustką. Swoje odzyskam w sądzie z zadośuczynieniem. Raz jeszcze odradzam z nią jakiekolwiek interesy. Po czasie dopiero dowiedziałem się że nie jesteśmy pierwszymy oszukanymi klientami.

@Marek

Nie odzyska Pan, dług na milion a pierszeństwo ma zus i urzad skarbowy

Kancelaria Prawna
@Marek

Panie Marku, zgodnie z informacją od Pani Kancelarii Pana reprezentującej bez problemu odzyskał Pan pieniądze.

Bruno Dupont

Dzien dobry Bardzo dobra wspolpraca z burem Solidnie wykonana praca i z detalami,wszystko zostalo valide przez moja prefekture. mamy bardzo dobre wspolprace. Polecam bardzo

Niedobrze... Ale jak w ogóle to biuro działa, skoro nie ma nawet strony w internecie? A pani architekt projektuje sama, czy jacyś pracownicy, asystenci są?

Paulina

Ile zarabia architekt w firmie?

Mupet

Ta pani to zwykłą złodziejka, nieuczciwa do granic a do tego problemy z psychiką na wysokim poziomie.

Jola
@Mupet

CZemu złodziejka ?

Zuza

Ale przecież to jest forum pracownicze ,a klienci swoje uwagi powinni kierować na właściwy adres.

Daria

@bud a z czego wynika tak nerwowa atmosfera w tej firmie?

Kuku

Kobieta jest nieuczciwa do granic możliwości, zdecydowanie odradzam współpracę z ta kobieta. (usunięte przez administratora) na kasę i nie wykonuje swojej pracy, w kółko okłamując klienta. Wstyd. Współczuje tej kobiecie bardzo bo pół Białegostoku już zna jej zagrywki i mam nadzieje, ze bliski jest koniec jej kariery jako architekt. Poszukajcie informacji na jej temat. Napewno natraficie na ciekawy artykuł nt tej pani. Opinie z Google i innych stron ciagle monitoruje i kasuje hehe

Bud

Praca w firmie Toagi- dla ludzi o silnych nerwach. Stanowczo musisz być zdesperowany żeby tu pracować.

agusia

chyba właścicielka w desperacji posty umieszcza...

Zostaw merytoryczną opinię o Architekci Toagi Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Architekci Toagi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Architekci Toagi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Architekci Toagi Sp. z o.o.?

Architekci Toagi Sp. z o.o.
  • Pod Krzywą 33 lok. 1
    15-258 Białystok
  • NIP: 5423221828 REGON: 200658874 KRS: 0000401606

Architekci Toagi Sp. z o.o.