Opinie o Administracja Instermo Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Administracja Instermo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Administracja Instermo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Administracja Instermo Sp. z o.o. w Białystok

ABCDE Nowy wpis

Niestety muszę się zgodzić firma to porażka, nawet jak coś jest robione na bieżąco to paniom i tak nie da się tego wyjaśnić racja zawsze musi być po ich stronie i Panie są urażone, że w ogóle śmiem o cokolwiek zapytać albo powiedzieć, że coś powinno wyglądać inaczej. Dostaję informację o ogromnej niedopłacie a wszystko mam uregulowane z wyprzedzeniem to gdzie się moje pieniądze w takim razie....

Klient Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam. Przeglądy w budynku nie są wykonywane terminowo, a załatwienie jakiejkolwiek sprawy ciągnie się miesiącami. Brak szacunku i lekceważący stosunek do klienta.

Fufu

(usunięte przez administratora) kila i mogiła, o coś się doprosic.... Trzeba czekać lata i prosić szanownego szefa... Zimą chcesz nagrzac mieszkanie, a na podwórku +0,5 stopnia grzejniki zimne bo pogodowka wstawiona i daje ciepła wodę tylko jak jest minus. Obsługa to ziomki szefa i rodzina rodziny, jakieś pajace co tylko jak jakaś usterka zwalaja winę na mieszkańców. Totalna porażka, nie polecam, chyba że lubi ktoś jak go w pupę ktoś dmucha za własne pieniądze. Powinno to być zniszczone i skończyć w sądzie

Mieszkanka z ul. Zwycięstwa Nowy wpis
@Fufu

Ja również mam wiele zastrzeżeń. Nie polecam tej "dziwnej firmy". To my płacimy i mamy prawo domagać się podstawowej kompetentnej obsługi.

Mieszkanka z ul. Zwycięstwa Nowy wpis

Jak najdalej od tej firmy. Lekceważenie próśb mieszkańców. Brak kontaktu z osobami decyzyjnymi, kompetentnymi. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i jak najszybciej zrezygnować z usług. Najwięcej problemów dotyczy systematycznego sprzątania. Za co my płacimy? Komu my płacimy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Administracja Instermo Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Sylwia

Jak oceniacie pracę w Instermo? Gdyby ktoś mógł powiedzieć coś na temat plusów i minusów zatrudnienia u tego pracodawcy w komentarzu, to byłoby naprawdę świetnie i bardzo by pomógł. Do tej pory rzadko pisaliście na forum. A im więcej można się dowiedzieć na temat pracodawcy, tym lepiej.

Danuta

Instermo funkcjonuje od 1996 roku, zdaje mi się zatem, że od tego czasu zbudowało stabilną pozycję. Czy zatem zatrudnione osoby mogą liczyć na pracę w stabilnych i dobrych warunkach? Jak oceniacie wysokość zarobków i atmosferę? Jak wygląda ścieżka kariery w tym miejscu? Wasze wpisy mogą się przydać osobom, które szukają pracy, dlatego proszę o rzetelne komentarze.

admin

Masz wiedzę na temat pracy w firmie Instermo Sp. z o.o. Administracja? Jeśli tak, czekamy na Twoją opinię.

f
@admin

mieszkancy ul kisiela i pogodnej w bstoku wzięli sprawę w swoje ręce i "zrezygnowali" z usług tej co najmniej dziwnej firmy. obok bloki zadbane wyremontowane a rzad blokow ktory należal do instermo (usunięte przez administratora) jeszcze dzis strasza swoim widokiem zapraszam do rozmowy z mieszkancami

Zostaw merytoryczną opinię o Administracja Instermo Sp. z o.o. - Białystok

Administracja Instermo Sp. z o.o.
  • Częstochowska 18 lok. U 4
    15-459 Białystok

Administracja Instermo Sp. z o.o.