Opinie o Hammer Sp. Z o.o w Sady

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hammer Sp. Z o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hammer Sp. Z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hammer Sp. Z o.o w Sady

Kogut

Witam serdecznie Panie i Panowie polecam ta prace firmie hammer fajna praca i lekka i fajny jest Pan kierownik i inni pozostałe pracownicy polecam tej pracy

Xxx

Nie polecam pracy w hammerjobs sami debila tam robię którzy (usunięte przez administratora)liza. Niech ta firma idzie na dno.niech mi kasę sukin... oddadzą (usunięte przez administratora) !!!! Nie polecam tej firmy

Dominika
@Xxx

Hej, piszesz o nieoddanych pieniądzach. Przybliżysz ten temat? Ważnym aspektem firmy jest fakt, że wypłaty są na czas. Zastanawiam się czy długo już czekasz czy może jest to jednorazowa sytuacja i wcześniej wszystko było uregulowane na czas.

Xxx
@Dominika

Chodzi o zwrot paliwa mi i dodatki!!!!

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Hammer Sp. Z o.o?

tkkye

1950 na rękę

Dławik

Wysłałem CV i otrzymałem telefon. Po opiniach wnoszę, że chyba inne warunki dostałem i chciałbym zweryfikować. Na operatora wózka widłowego proponują mi 4500 zł brutto, 2 zmiany i umowę o pracę. Czy to jest możliwe na Poznańskiej 18?

logo firmy Drukarz fleksograficzny
Sady
Asistnet Work Group
logo firmy Pracownik produkcji
Sady
PPT Sp. z o.o.
Chemes

Rozgoryczona załoga Chemes zwraca się z prośbą do zarządu Hammer o odebranie zagubionej Opaski. W trybie pilnym. Dziękujemy. W gęściej dobrej woli nagrodę za znaleźne chcielibyśmy przekazać na cele dobroczynne.

Beata

Czy jest jakiś fajny socjal we firmie ? jak często są podwyżki ?

Cikawska

Słyszałam że Batmana już nie ma w Hammera, czy to prawda ? Jeśli tak to chyba ta firma chyba się kończy !!!!

Bart..
@Cikawska

Bo kierowniczce,która czuje się najlepsza i wszystko wiedzacej nie pasował... Bo nie dał sobie w kaszę dmuchać ,osobie która ma zero pojęcia byciem kierownikiem!! Zwolnić najlepszego drukarza!!

Bis
@Bart..

Teraz sama 2 raz złożyła wypowiedzenie!!!!hihi i liczy na co??

No tak jakoś wyszło
@Cikawska

Batman Sratman fachowiec bardzo dobry z ogromną wiedzą. Ale jakieś 10 lat temu ktoś zapomniał przyciąć mu skrzydeł. Robił co chciał i myślał ze jest nietykalny. Największa stratą tej firmy jeżeli chodzi o dział druku jest dawno zapomniany Gerard, pisze to mimo tego ze nigdy za nim nie przepadałem. Koleś wiedział po co przychodzi do pracy i pojęcie tez miał o tym co robi jak mało kto w tych czasach. Reasumując pozdrowienia dla Gerarda i Batmana jak dla mnie dwóch najlepszych drukarzy jakich miał Hammer. Ps. A Daszek robi swoje????

Kajtek

Cześć, Jak wygląda nauka zawodu jako ,,twórca mediów'? w Hammer? Z góry dzięki za odpowiedź

Czy Hammer Sp. Z o.o zapewnia kartę multisportu?

Za kartę Multisport musisz płacić sam :(

Czy ten lizodup z Kazmierza chyba niejaki slawus kierownik nadal musi ryj wycierac od gowna dyrektora? lizanie odbytu na pewno ślady gowna na ryju zostawia

Tomasz

dzień dobry. Chciałbym zapytać jak wygląda w Hammer dział jakości? Chciałbym aplikować jeśli by szukali kogoś do tego działu. Zastanawiam się czy można tak podesłać cv ...

Życzliwy
@Tomasz

Chłopie!!! Hammer sie kończy!! Ten tydzień druk stał i część sztanc,bo kartonu nie ma!!!Jak w drukarni moze nie być kartonu czy innych materiałów do produkcji??? Sam dyrektor produkcji złożył wypowiedzenie!! Tragedia w tej firmie z produkcją . Tylko Sław..k kula dropsa z uśmiechem,licząc kolejny raz folię ????????????????????.. Sław.... wielki jest ale idi..a ???????? Nie polecam tej firmy,ktoś jak przychodzi to po paru miesiącach ucieka widząc jakie dno i same obiecanki.. I obcinanie premii ma dzień dobry!!!

????
@Życzliwy

Dyra szkoda, jedyny człowiek na wyższym stanowisku który choć trochę starał się walczyć o zwykłych roboli. Panie dyrektorze wielka szkoda że Pan nas zostawia ????

Hebel
@Tomasz

Z jakości tp sami teraz się zwalniają!!!

@????

To jakiś żart????? P. dyrektor to człowiek który żyje czyimś życiem A nie produkcją. Totalne nie porozumienie on nigdy nic nie może ???? , zwykły figurant który nie ma kręgosłupa moralnego . Ciekawe co teraz zrobi p. Hebel jak już nie będzie jego przyjaciela , z kim teraz będzie chodził.na kawki i nie kończące się papieroski ????

@????

Czyżbyś nie miał z kim fajeczki jarnąć i poplotkować?

Dominika
@Jasiek

@Jasiek Najlepiej to nikogo nie oceniać. Powiedz mi proszę, czy Hammer organizuje szkolenia zewnętrzne swoim pracownikom? Dzięki.

Daniel

Nie zawsze wszystko idzie dobrze, są i gorsze momenty ,ale nie przesadzajcie.

@Daniel

Daniel, Ty to chyba dupowłaz jesteś. Kto myśli już dawno omija tą firmę szerokim łukiem

Martyna

@Cikawska Skąd takie przypuszczenia? Czyżby konkurencja zainspirowała do tego wpisu?

Czy pracownicy w Hammer Sp. Z o.o dogadują się między sobą?

Ktoś coś

Wszędzie są jakieś ciche konflikty. Ale to jak z każdej firmie. No i też jak wszędzie są donosiciele.???? A w biurach wyścig szczurów

Zniesmaczony

Bleee...

Realista

Co można powiedzieć o firmie Hammer... - pracujesz za trzech, - wypłata cięta miesiąc w miesiąc, - rzucany jesteś po każdym dziale, - niewiadomo jakbyś się nie starał i tak nikt tego nie zweryfikuję... i ciach z urzędu premia w dół więc po co się wysilać, - brak poszanowania dla pracownika, - stawki marne. Może kiedyś ktoś przejrzy na oczy i zauważy w końcu ludzi pracujących fizycznie w firmie bo jak na razie to każdy sobie rzepkę skrobię z przodu firmy byle pieniądz w kieszeni się kręcił. Cały dzień Bajla Bajla w biurach, a pracownik ciężko jeb....e. Tyle w temacie. Powodzenia. -

Były Robol
@Realista

Potwierdzam żal tych ludzi i ich ciężkiej pracy której nikt nie docenia. Może jak nie będzie kim robić to wtedy będą doceniać co tracą (jak zwykle za późno) Trzymajta się!

Ktoś coś
@Były Robol

Zgadzam się z stu procentach. Po pierwsze nie można za dużo pokazywać. Zostanie to wykorzystane po całości. Doceniani są tylko ludzie którzy przez bardzo hamski i wredny sposób bycia chcą pokazać,że są kimś po przez donoszenie i poniżanie pracownika po przez hamskie komentarze za plecami. Oczywiście z uśmiechem na twarzy. A gdy jest jakiś problem szuka wszędzie winnego,byle tylko nie wyszło na jaw ,że to ona się pomyliła. Również życzę powodzenia tym którzy zostali. Trzymam za Was kciuki.

zwolniony/a

Witam słyszałam że pani kierownik znowu na kogoś doniosła Tak zachowują się ludzie którzy nic nie potrafią więc by do góry zabłysnąć lepiej sprzedać jakiegoś robola

Dżejkob

Chcesz harować na Niemca za grosze. Tu na pewno to dostaniesz.

Zwolniony/a

Kierowniczke

Zwolniony/a

Powiem tylko tyle uważajcie na kierownicze donosi i sprzedaję

Zostaw merytoryczną opinię o Hammer Sp. Z o.o - Sady

• Jak się pracuje w Hammer Sp. Z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Hammer Sp. Z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hammer Sp. Z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hammer Sp. Z o.o?

Kandydaci do pracy w Hammer Sp. Z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hammer Sp. Z o.o