Hammer Sp. Z o.o

Sady

Hammer Sp. Z o.o

Opinie o Hammer Sp. Z o.o

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Joanna

@anonymous takie opinie jak Twoja łamią regulamin serwisu i są usuwane przez administratora strony. Nawet, jeśli nie zgadzasz się z danym rozmówcą, staraj się uargumentować swoje zdanie, nie łamiąc zasad regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin @Niewolnik a czy obecny stan rzeczy jest rekompensowany w postaci dodatkowych benefitów albo możliwości awansu?

anonymous
@Joanna 22.04.2018 14:19

Oczywiście, rekompensują nam zabraniem premii. OD maja wchodzi nowy sposób naliczania premii i wg nowych zasad, może dostaniemy ok 6 % zamiast 25...., awansów zero, podwyżek też, socjal nie istnieje.

Niewolnik

Teraz w firmie rządzi Herr G z Lubecki. Przyjeżdża, raz na jakiś czas do firmy posiedzi, pozabiera ludziom premie- drogą losowana, i pojedzie. Polacy nie mają nic do gadania, dyrektor produkcji siedzi bo siedzi, wszystko musi zatwierdzić Herr G. Taka kukiełka, kierownicy zmianowi, to .... o tyle warto o nich napisać. Nie dbają o swoich ludzi, byle (usunięte przez administratora) więcej obowiązków.

Suczi

Nie polecam nikomu brud smród i ubóstwo zero socialu kasa mierna zapierdol za 3 brak ciuchów na zime zakręcone ogrzewanie na zime zero perspektyw rylko ciagle obietnice spedycja że tak sobie zazartuje nie istnieje siedzi tm gracjan ktory (usunięte przez administratora) wie tylko glupio sie udziela same (usunięte przez administratora) ktore patrzą cie (usunięte przez administratora) ciągle awarie brak ludzi do pracy w sumie sie nie diwie ogolnie nie polecam chyba ze ktos che latac jak pies to na sztance slawos zagwirzdze i lecisz jak mlody obraz nędzy i prostaty pozdr

anonymous
@Suczi 18.01.2018 11:19

Dali podwyżkę sklejarką to musieli gdzieś zaoszczędzić.

Robert

Dziwi mnie jedno, że złe opinie piszą głównie osoby którym nie udało się utrzymać w firmie.

Jakub

Byłem i polecam w 1000% Pracodawca wspiera rozwój osobisty pracowników w wielu aspektach, np: - zdolność organizacji pracy- poprzez redukcję etatów pomocników - sam jesteś sterem żaglem i okrętem - cierpliwosc- czekanie na narzędzia, decyzje, materiał do pracy to nieraz kilka godzin - uczy by nie oceniać książki po okładce - pokazując że pozornie nowoczesna firma może być zarządzana jak folwark w 18 wieku - uczy zdrowego trybu zycia- jak chorujesz musisz co do złotówki oddać chorobowe jakie otrzymasz (premie potracaja nawet 2 lata) - uczy zatrzymywania czasu - w godzinę masz ustawić maszynę i wykonać kontrolę jakości produktu, z tym że DOKLADA kontrola, ZDGODNA Z PROCEDURA zajmuje często 2h. A jak nie zauważysz błędu to wymuszają spłatę kosztów surowca- kwoty idą w tysiące złotych. Polecam też prace w hamerze dla osób których irytuje aktualny przełożony. Po przygodzie z hamerem każdy kolejny przełożony wydaje się na prawdę miłym i sympatycznym czlowiekiem, zwłaszcza dotyczy osób pracujących pod nadzorem p. Kierownikiem sztanc który potrafi kłamać w żywe oczy. A na koniec- firma dba o uczucia ateistów i nie przewiduje nic na święta. Dba o prscocholikow i nie przewiduje dodatków urlopowych. Dba o osoby zbyt zamożne i nie grzeszy rozrzutnoscia wynagrodzeń. Na zakończenie dodam, że są osoby którym się tam podoba lub musi podobać bo nie widzą dla siebie alternatywy. Jednak raczej większość pracowników stwierdzi że jest do du. Pozdrawiam pracowników Hammera

@Jasiek 05.12.2017 18:24

Hehehe... żałuje ze dopiero teraz zobaczyłem te oponie. Ktoś kiedyś mi powiedział, ze to niemiecki (usunięte przez administratora). Jednak miał racje

Nie polecam pracy w Hammer Polska. Brak narzędzi do pracy, kasa słaba, obiecują Ci złote góry. Donosicielstwo za to jest opłacalne. Chcesz się kogoś pozbyć- to idź do kierownictwa i powiedz, ze dana osoba źle o nim mówi. Nikt tego nie sprawdzi, dostajesz papier i baj baj. Brak szacunku dla głuchoniemych pracowników, którzy nie dość ze pracują za dwóch, to w fatalnych warunkach. Maszyny ciagle się psują, ale nikogo to nie obchodzi- robota musi być zrobiona. A ze nie ma na czym, to problem pracownika. Gdzie jest Inspekcja Pracy? Jak już znajdzie się ktoś kumaty, to natychmiast pojawiają się „uprzejmie donoszące” i takiego pracownika się pozbywają. Tak ostatnio było w biurze. W firmie panoszy się kilka osób i to one decydują o tym czy zostaniesz i czy dostaniesz premie. Szkoda czasu na te firmę, nawet dla zdesperowamych osób.

FM

obcy- uważam że dużo osób do tej firmy trafia anonimowo , przez agencje pracy. Pewien Pan z agencji pracy zadzwonił do mnie rok temu i proponował prace na operatora sklejarki za 1600zł plus premia na 4 brygady. Oferta godna uwagi ale 1600 nie PLN a Euro. Prawda o takich firmach poligraficznych jest taka że moga robić co im się podoba ,zwłaszcza te z kapitałem zachodnim. To też czasem lepiej iść do biedronki POLECAM większy spokój i noc przespana. Nie wspominając o kasie .

Karol

Witam, Zastanawiam się nad pracą w Hammer, widzę, że opinie są różne .... Chciałem się dowiedzieć czy jest duża rotacja i jakie są zarobki np jako pomocnik operatora sztanc ???

ona

A ja jestem w ciąży i mam l4 i nic nie splacam

Nick
@ona 12.08.2016 22:27

To Cie zwolnia jak wrocisz ?

Niewolnik

Porażka, kierownictwo dno i wodorosty. Kierownik Sztanc - sławuś :p- nikt go nie szanuje, od cukiernika do kierownika.!!Człowiek, który pracując jako operator sztancy potrafił parę palt odwrotnie wysztancować. Ogólny burdel,chaos, zero socjalu, jaki idziesz na chorobowe- to musisz je spłacać!!! Tak , wyliczają Topbie ile firma straciła podczas Twojej nieobecnośći i spłacasz to- tzn dają Tobie premiie i potrącają za chorobowe. Ludzie miesiącami spłacają!! Nie polecam!!!

Pawlak człowiek z komisu!

Pracowałem hammer, bedburg teraz przyjechałem w środę czwartek do roboty i na koniec zmiany przyszedł rudy ( pozdrawiam buraka pan Pawlak ) i kazał mi się zawijać do polski do następnego dnia chamy, chamy i jeszcze raz chamy zwolnili mnie bo za pyskowałem do tego kasztana Krzysztofa z dziara krzyża takich jak ten Krzysiek i rudy to do ciapatych powinny wysłać gorszych prostaków nie spotkałem. Nie polecam, odradzam dno, dno, dno. A ty rudzielcu żeby Cie ktoś dojechał!

rts
@Pawlak człowiek z komisu! 05.08.2016 16:03

ten krzys to magazynowy kozak ktory jest na pol strzala.a co do pracy to jedna wielka porazka

kazek

Najwięcej ludzi z sokolnik tam pracuje hmmm zastanawiam się dlaczego i to nie którzy kilka lat już

TAJNIAK

NAJLEPIEJ POPRACOWAĆ UZBIERAĆ KASĘ I NA OPTECK INWESTOWAĆ A W CIĄGU DNIA ZAROBICIE 300 EURO Z POMOCĄ ANALITYKA W ZALEŻNOŚCI ILE ZAINWESTUJECIE .TO SIE NAZYWA OPTECK .PROGNOZY WZROSTÓW I SPADKÓW MACIE NA INVESTING.COM .ZAINWESTOWAŁEM TYLKO 250 EURO A TYGODNIOWO WYCIĄGAM Z POMOCĄ ANALITYKA OKOŁO 800 EURO .TAK SIĘ ŻYJĘ DRODZY PANOWIE.

TAJNIAK

CZEMU TAK NARZEKACIE JAK WYPŁACAJĄ NA CZAS TO JEST OK.A W TYM KRAJU TRUDNO O PRACĘ .CIESZCIE SIĘ Z TEGO ŻE PŁACI NA CZAS I JEST OK.

Szogun

Spoko jest. Fejsik, necik, kręcenie kiteczki... Jak coś nie spier.. to nawet nie muszę ich doglądać. Zakręciłem im ogrzewanie po raz kolejny. Zimą mają na minusie :) Dlatego jak już muszę to biegam do biura przykurczony na bezdechu. Nie moc będzie z wami!

Były murzyn

Naszczescie ludzi już z tamtąd uciekają. Biurowce będą na produkcji robić cwanaiki

Zły

Totalne dno. Oszukują ludzi. Obiecują wiele a nic w zamian. Zarobki słabe(premia to fikcja), obowiązków za dwóch lub trzech ludzi, atmosfera tragiczna, socjalu brak, ogólnie brak perspektyw.

były pracownik

Ludzie jeśli możecie to omijajcie tę firmę z daleka....atmosfera - fatalna. Zarobki hmm... dno. Premia jest tylko podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zamiast bonów świątecznych Kary finansowe. Zimą chłód na hali a latem potworny upał. NIE POLECAM!

aaaaaaaa

witam, czy zaczął ktoś prace w dziale display? Jak tam jest? Atmosfera? Pracownicy?

blu
@aaaaaaaa 11.10.2015 19:50

ja też mam pytanie odnośnie pracy w tym dziale, bo jest oferta. Dużo tam kobiet? jaka atmosfera i zarobki? Dodam że nie mam żadnego doświadczenia na produkcji..

ona

hej, zacząłeś tam pracowac? jeśli tak to na jakim dziale?

miła

Witam Soboty pracujace są, nie każda.....chyba że ktoś pracuje w systemie 4brygadowym...wtedy co 2-sobota, ale uczciwie płatne.....

Kamil

A ile dni w tygodniu się tam pracuje soboty wszystkie też?

pomocnik operatora

witam . nikomu nie polecam tam pracować najgorsza praca jaka kiedykolwiek miałem! gdy tam pracowałem na podobnym stabnowisku co ja przez rok przewineło sie z 15 osob hahah nie ma co sie dziwic jak rzygać sie chciało ghdy miałem isc do pracy i spotkac tych WREDNYCH ludzi szczegolnie kierownik sklejarek jak i dyrektor ktory ma taki wyraz twarzy jak by mu sie sniadanie zjadło. na jego widok az zygac sie chce nigdy nie spotjkałem tak nie miłego i strasznie źle nastawioną osobe do pracowników. moze miał złe wspomnienia z dziecinstwa i teraz taki jest . jednym słowem chooy mu w 4litery !'

Mało mam wspólnego z Hammerem

Znam firmę Hammer z innej strony niż pracownicy. Wiem że można tam awansować i że można tam zarabiać. Można być docenionym. To wszystko zależy od tych samych czynników co w każdej innej firmie. Zarabiasz i awansujesz kiedy jesteś fachowcem w swojej dziedzinie. Nikt nie będzie płacił pracownikowi który nie potrafi wykonać prawidłowo swoich obowiązków. Nikt nie będzie awansował pracownika który nie przejawia chęci samokształcenia a do tego przychodzi odwalić swoje osiem godzin i zapomnieć. W dalszym ciągu pokutuje u nas przekonanie że praca i płaca nam się należy. Dawno tak nie jest. Chcesz zarobić więcej niż Kowalski to zrób !najpierw! coś lepiej lub szybciej lub niższym kosztem niż on. Dopóki to się nie zmieni w naszej mentalności to portale takie jak ten będą miały pożywkę a nam z narzekania nic nie przybędzie. Zauważyliście że na tym portalu właściwie nie ma pozytywnych opinii o żadnym pracodawcy? Same narzekania niezadowolonych. Może zamiast bić pianę zabrać się za robotę?

IGI

Kaśka, przecież odkąd odeszłaś w końcu nastał porządek i wszycho jest na swoim miejscu, zwłaszcza narzędzia, których nie zwykłaś odkładać na miejsce, bo po co?! (usunięte przez administratora) Strasznie nasz pomawiasz a tworzymy tu zgrany zespół. Powodzenia w Biedronce

kasia

Bylam pracownica tej firmy i mpje wrazrnia sa beznadziejne. 90% ludzi tutaj to falszywe kejtry. Brak narzedzi do pracy co powoduje nerwice trzeba biegac po calej firmie i szukac narzedzi. Robisz caly miesiac starasz sie a i tak dostajesz najmniejsza krajowa i bez premi haha ludzie w biedronce zarabiaja lepiej .(usunięte przez administratora)nie potrafia szanowac swoich pracownikow. Nie polecam tej firmy Nikomu !

stygmata

syf,brak jakiejkolwiek organizacji pracy planista niewie co tam robi. kierownictwo naburmuszone i majace wielkie mniemanie o sobie. zero szacunku dla nich! rozne wypłaty smeszna firma jednym słowem

Hamm
@stygmata 10.04.2014 16:43

Pracownicy w Hammer dostają możliwość rozwoju. Bazujmy na faktach: W kilku ostatnich miesiącach 8 z nich awansowano ze stanowiska pomocniczego na stanowisko operatora maszyn – co wiązało się ze znaczną zmianą w zarobkach. Potrzebne były: chęci do nauki, zmysł mechaniczny. System premiowy bazuje na mierzalnych więc i obiektywnych kryteriach. Najlepsi otrzymują dodatkowo nawet i 30% wynagrodzenia zasadniczego. Potrzebne są: chęci i dobra organizacja pracy. Może zamiast trollowania warto by się zabrać do pracy?

Bieda

To co piszą w ofercie pracy to kłamstwo. Brak możliwości rozwoju( jeśli jesteś na niższym stanowisku chcą Cię zdeptać i zmieszają z błotem), Premie to śmiech nie ważne jak się starasz nie otrzymasz całej.Kierownictwo ma strasznie wysokie mniemanie o sobie a tak szczerze to...domyślcie się:) Zarabiasz najniższą krajową a jesteś za wszystko odpowiedzialny. Odradzam wam kontaktu z tą firmą ale jak ktoś lubi wyzwania i chce sprawdzić swój zakres wytrzymałości to firma dla was.

ktoś

Odradzam. Nie traktują ludzi z szacunkiem. Na szczęście przygodę z Hammerem mam już za sobą.

SE

Jak w każdej uczciwej firmie, najpierw dajesz się poznać, się uczysz, wykazujesz dostajesz wtedy umowę na okres próbny 3 miechy. Kolejna zwykle na rok, następna na stałe. W moim przypadku tak było. W przypadku kolegów z działu również.

Zostaw opinię o Hammer Sp. Z o.o - Sady

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hammer Sp. Z o.o