Aspen-Res Sp.zo.o

Kraków

Aspen-Res Sp.zo.o

Opinie o Aspen-Res Sp.zo.o

Aga

Pani Joanna C. -dietetyk z Krakowa, bardzo niemiła, arogancka , wulgarna osoba, nie nadająca się do pracy z pacjentami.

Ha

Witam pracowałem dla nich w scinawce sredniej jako kucharz za 6zl netto. Na umowę zlecenie i tak przez rok czasu kierowniczka Olga jest poprostu jak pusta lala i tak się zachowywała. Nic nie ogarniala i z tego co wiem nadal tak jest. Jak się upomnialem o zwiekszenie zarobków to otrzymałem wiadomość"jak chcesz zarabiać 1000zl więcej to niestety ale musisz zap...ier...dałac cały miesiąc z jednym dniem wolnym"

Zostaw opinię o Aspen-Res Sp.zo.o - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aspen-Res Sp.zo.o