Protrade Sp.z o.o.

Gdynia

Opinie o Protrade Sp.z o.o.

mh

no właśnie od bardzo dawna nikt tu nic nie pisał i mnie także interesuje co dokłądnie dzieje się z ta firmą? Moze ktoś udzielić naprawde jakiś prawdziwych, rzetelnych informacji jak jest? Będę bardzo wdzięczna za informacje zwrotną w tym temacie...

górnik

kurczę, rozumiem że mowa jest tutaj o Portraderze prawda ? bo nie mogę nigdzie znaleźć info o frimie Protrade. Czy główną usługa jaką oferuje firma jest prowadzenie biura tradingowego ? bo już od dłuższego czasu szukam własnie tej tematu tej firmy i informacji które nakierowałyby mnie na ewentualną przyszłość w firmie.

Motar

Taaak, pomijając fakt, że strona internetowa Protrade została przez usługodawcę wyceniona na 12,000 zł? Mam dziwne wrażenie, że coś z gdyńską firmą jest nie tak, bo mając pełną świadomość biznesową takie rzeczy jak strona internetowa nie powinny być w ogóle tematem dyskusji. Dzięki za wszelkie podpowiedzi co do firmy.

indyk

tak, mi się wydaje @ignor, że właśnie o ta w Gdyni chodzi i w sumie wiem, że mają dobrą stronę tylko czasem prezentacja zewnętrzna nie równa się atmosferze jaka jest wewntrz firmy i to ile pensji dostają pracownicy tak naprawde, więc ja mam takie pytanie o zarobki właśnie jak to wszystko wygląda teraz?

ignor

jak dobrze rozumiem, to chodzi o Poltrade w Gdyni? bo trochę jest firm o tej nazwie.nadal nie mam ich strony internetowej i w odpowiedzi na wpis powyżej - jeśli szukają oszczędności to DLACZEGO w stronie internetowej? obecnie można mieć ją za grosze a to glówna reklama w dzisiejszych czasach, w dobie internetu!

golum

podobno zmieniło się tyle, że stały zespół już chyba jest, bo i ogłoszeń nigdzie nie ma, ale jeśli macie więcej informacji to piszcie

crakersiak

dla nie czytajacych wiadomosci pakiety wlasnosciowe firmy kupila firma xtb broker najprawdopodobniej nowy wspowlasciciel robi jakas restrukturyzacje

Gość

pytanie, czy ta firma w ogóle istnieje. Z moich informacji wynika, że już nie.

cudo

w sumie może i dobrze, że jak szukają oszczędnosci to na stronie internetowej, a nie od razu w pracownikach

noria

Może mają jakieś problemy finansowe, bo nawet strona internetowa nie działa, bo nie zapłacono za domenę, można ją kupic za 12,5 tysiąca.

alek

6 brutto przy 160 godzinach, wychodziłoby 960 brutto, także wątpię, pewnie protrade daje więcej, bo to za mało.

Antek

Oby nie było to prawdą, 6 brutto to chyba mniej niż minimalna krajowa, zalezy pewnie tez od stanowiska w Protrade.

franc

Podobno Protrade daje 6 brutto za godzinę, ale to informacja z innego forum, podobno obiecują netto tyle, także może to ktos jeszcze zweryfikuje.

to ja

piszecie tu sporo prawdy, tej na plus ale zdecydowanie wiecej jest tych negatywnych faktów, uważajcie na \"kierowników\" [usunięte przez moderatora] was na kase a specjalistą w tym zakresie jast [usunięte przez modertora] :), ja na szczęscie już tam nie pracuje, a na pliki rozliczeniowe za moje usługi sie nie moge doprosic, rzekoma wypłata prowizji po 180 od zerwania umowy to fikcja, ale nie dla mnie :), podjąłem pewne kroki,które uprzykrzą życie takim [usunięte przez moderatora]:)) ODRADZAM WSZYSTKIM PRACĘ W TEJ FIRMIE A ZWŁASZCZA ODDZIAŁ BYDGOSKI, wiszą mi kilka tysiecy i nie popuszczę

lllilllla

Nie polecam Tego pracodawcy. [usunięte przez moderatora] !!!! zgadzam się z poprzednikiem NAGRYWAJCIE ROZMOWY KWALIFIKACYJNE i nie bierzcie ich pod uwagę bo to jedna wielka ściema. Umowa o prace hahahaha zapomij !! po 3 miesiacach i tak Cie wywalą bo poszukają kolejnych naiwnych, a [usunięte przez moderatora] zawsze wymyśli jakiś powód, aby nie zapłacić tyle ile się zarobiło. Pozdrawiam NAJWIĘKSZYCH ŚCIEMNIACZY W POLSCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Huleya

Rozmowa kwalifikacyjna: 6 zł netto / 1 h pracy po miesiącu - umowa o pracę po 60 dniach - prowizja elastyczne godziny pracy Rzeczywistość: 6 zł brutto / 1 h pracy nigdy nie dostaniesz umowy o pracę prowizja - zapomnij! godziny pracy - sztywne! Koszmar, pozwałabym do sądu gdybym miała na to czas. Nagrywajcie rozmowy kwalifikacyjne!!!

uuuu

Gościu, a z ciekawości o jakim mieście piszesz? jestem handlowcem d2d w protrade i co miesiąc swój plik dostaje - czasem czegoś tam brakuje ale to wynik tego, że umowy długo się procesują i nie zawsze realizują na czas, kasa jest za to co przynisłem i to się zgadza po tym co piszesz wnioskuję, że żle wygląda postepowanie bossa w Twoim oddziale i jaki to odział?

Gość

Gość - 2012-06-29 20:02:18 Firma Protrade jest [usunięte przez moderatora] firmą która żyje z [usunięte przez moderatora] i z przycinania kasy handlowcom. Przycinają na wypłatach bo nie pokazują plików rozliczeniowych i na dodatek jak ktoś się zwolni to po tych 180-ciu dniach może pomarzyć że dostanie jakąś wypłatę (w umowie śmieciowej którą się podpisuje z tą firmą jest wszystko zawarte na ten temat)...180 dni HAHAHA, boki zrywać ;D. To że dostaje się pierwszą wypłatę po dwóch miesiącach to prawda (taki jest system rozliczeniowy z TePsą), no chyba że robisz dużo WLRów (które się realizują) to dostaniesz po trzech miesiącach... ale i tak jak dostaniesz to okrojoną przez swoją "kierowniczkę" bądź "kierownika" (od siedmiu boleści). Skrótowo mówiąc, jeżeli masz szansę tam pracować to nie korzystaj z niej (tylko stracisz - nerwy, czas i kasę), jeżeli już tam pracujesz to...pamiętaj że będzie tylko gorzej i zastanów się czy wardo dalej tam pracować, czy nie lepiej poszukać innej pracy.Podpisuję się pod tą wypowiedzią obydwiema rękami. Oto cała prawda o pracy w tej firmie. Można by było jeszcze niejedno dodać, ale widzę, że nie ma tu wielu innych, wpisanych wcześniej złych opinii. To bardzo ciekawe, dlaczego Administrator usuwa akurat te niepochlebne. Z założenia przynajmniej powinien być bezstronny, no chyba, że ta strona ...ma służyć reklamie!

ja też

a ja zaczynam właśnie kolejny dzień pracy w protrade i na razie nie mogę zgodzić się ze złymi opiniami dotyczącymi tej firmy, póki co mam za sobą 1 miesiąc, wynagrodzenie właśnie dotarło - wszytko zgodnie z umową - dostałam nawet niewielką, ale zawsze premię, w tym miesiącu mam znakomite wyniki i zanosi się na dobre wysokie wynagrodzenie jak na pracę konsultanta telefonicznego, atmosfera w pracy jest wymarzona - tzn. zero stresu, przyjazna i uczciwa praca, dodam jeszcze na koniec, że pracuję w centrali firmy i do niej nawiązuje powyższa opinia pozdrawiam

Nowa

Jak wygląda praca menadżera biura jakie warunki wie ktoś może z góry dzieki za info ;)

zadowolony pracownik

Jestem bardzo zadowolony ze swojej pracy,pracujemy 6 godz.a faktycznie to tylko 3 godz; zarabiam 40 000 tys zł. miesiecznie netto+premia miesięczna 60% ! jest super ! nie wiem co robic z pieniedzmi, na wszystko mnie stać! do domu wracam z przyjemnością bez stresu.A co najważniejsze,że co miesiąc są podwyżki pensji o 1000zł.Nie mogę wyjść z podziwu dla swojego pracodawcy,jest jak matka i ojciec w jednej osobie. Mam samochód służbowy Mercedesa SLR MCLAREN. w ktorym mam zawsze zalany cały bak . a na dodatek firma funduje mi darmowe obiady i kolacje w hotelu Sheraton! atmosfera jest miła, lubimy chodzic z szefem na papieroska i pijemy razem kawki, w weekendy wszyscy razem imprezujemy całą firmą, pozniej spimy w hotelu Sheraton i romanse czesto sie zdarzają, chodzimy tam na basen i saune. niekrórzy w poniedziałki nie są w stanie przyjsc do pracy, ogolnie jest super! polecam. jestem bogatą osoba dzieki tej firmie.

pionek

gdyby tam bylo normalnie w tej firmie protrade na [usunięte przez moderatora]w poznaniu to by nikt nie wypisywal na forum takich rzeczy hahah ta firma to tylko sciema do pracownikow:(jak w ogole ktos tam pracuje haha) nie licz sie z jaka kolwiek wyplata a jesli nie wierzysz to sam na wlasnej skorze sie przekonasz...

Pionek

Pracuję w Protrade Poznań od dwóch miesięcy i jestem dość zadowolony. Atmosfera ok, warunki zatrudnienia b. dobre, tylko klienci trochę trudni, ale to wszędzie chyba dziś tak jest. Ogólnie- polecam :)

dokładnie

skoro sam piszesz, że nie potrafisz dobrze pracowac to za co chciałbyś dostac pieniądze? za wynoszenie długopisów?

Pracownik Protrade

Za przeproszeniem guzik prawda. Jak ktoś nie pracuje i nie sprzedaje to nie zarabia. Jak ktos przychodzi do pracy na 4 godziny z czego dwie spędza przy kawce i na facebooku to nie zarabia. Uczciwi ludzie prcują w Protrade w Poznaniu kilka miesięcy i jakoś nie narzekają. Jeśli chcesz zarobić porządną pensję i jesteś gotowy na UCZCIWĄ pracę i do tego masz poukładane w głowie to zarobisz i będziesz zadowolony. Pieniądze są wypłacane na czas, system wynagrodzeń jest zrozumiały dla przeciętnie inteligentnej osoby. Dodatkowo firma ma ciekawy system szkoleń, nieregulowany czas pracy i możliwość awansu. Krzykacz, który nawet do przysłowiowej łopaty się nie nadaje, zawsze będzie szukał winnych swojej nieudolności wszędzie poza sobą.

Agnieszka

( usunięte przez administratora )a Ty w Olsztyne pracujesz, ze Ci tak tu dobrze?

Marcin

Ja pracuję od września, zmienił się kierownik i teraz jest zaj..ście:) Elastyczny czas pracy i wpływ na własne zarobki mi odpowiadają.

Ok.

Ok.

kiler

Na Ul. Jagielońskiej w budynku TP

pytanie

a gdzie się ta firma mieści w Olsztynie?

właśnie, gdzie oni się mieszczą w Olsztynie, ktoś wie?

LEGIONOW

WYNAGRODZENIE JEST PROWIZYJNE ILE SPRZEDAŻ TYLE ZAROBISZ JAK SZUKASZ PRACY NA GODZINY TO SIE DO TAKIEJ NIE NADAJESZ JAK PEWNA SWOICH UMIEJETNOSCI I UMNIESZ ROZMAWIAC I SPRZEDAWAC TO MOZESZ SOBIE PORADZIC JA ZARABIAM A ATUTEM JEST TO ZE MAM SAMA WPŁYW NA ZAROBKI I NA CZAS JAKI SPEDZAM ZAWSZE SIE MOGE DOGADAC

Zostaw opinię o Protrade Sp.z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Protrade Sp.z o.o.