Opinie o ziemia obiecana jami sp. z o.o. w Łódź Krecia 4/6

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ziemia obiecana jami sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ziemia obiecana jami sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ziemia obiecana jami sp. z o.o. w Łódź Krecia 4/6

Były Pracownik PH

Przed pójściem na rozmowę trochę poczytałem i nie chciało mi sie wierzyć w niektóre komentarze o "grobowej atmosferze", ogólnym bałaganie i ciągłych zmianach decyzji przez które ciężko tam normalnie pracować. A wiec, jest znacznie gorzej. Nikt nic nie wie, a jak wie to nie powie. Firmą zarządza sekretarka, bo właściciele są w takim wieku, że nie ogarniają (Szef w sumie spoko... szkoda, ze ma ponad 80 lat. Szefowa bardzo szybko okaże sie hamem wpadajacym w tyrady oderwane od rzeczywistości). (usunięte przez administratora) Ciagle tyrady (zaczerpnięte chyba od Właścicielki), zero konkretu, można cos 5 razy jej powiedzieć a do niej i tak niedotrze... Przemiał pracowników większy niż bydła w masarni (śrenio miesiąc do dwóch). Ogolny (usunięte przez administratora) w którym totalnie nie da sie połapać, do tego koszmarna atmosfera. NIE POLECAM, lepiej kopać rowy pod okopy.

Krystyna
@Twardy

Ale jak to wygląda, gdy przychodzi nowy pracownik? Jest stawiany na stanowisko i tyle? Skąd ta osoba ma wiedzieć, co robić? Patrzy na inne osoby, czy jak? Trudno mi sobie to wyobrazić, jak w praktyce to wygląda?

gosc

totalny dramat. zero kompetencji jakichkolwiek. firma dawno martwa. za to zarzad ma sie za geniusza i dobroczynce. trzymac sie jak najdalej. nie pracowac i nie wspolpracowac.

Jestem ciekawa pensji, jak się pracuje jako magazynier. No i tam w ogłoszeniu dają umowę o pracę, umowę o dzieło, umowę zlecenie, kontrakt b2b. No i czy pensja na rękę na każdej umowie jest taka sama? Któraś z ich bardziej się opłaca??

gosc Nowy wpis

Były Pracownik PH

Łucja
@Były Pracownik PH

A ty jak długo tam pracowałeś? Oprócz opisanej atmosfery możesz oddać jakiś konkret o zarobkach? Na jakim są poziomie? Można dobrze zarobić?

Były Pracownik ph
@Łucja

Jeśli zmienią podejście to pewnie da się zarobić, kasa zawsze na czas.

@Były Pracownik PH

Pewnie nas nie polubiłeś pisząc taką opinię, bo wymagamy i jesteśmy lojalni wobec swojego pracodawcy. Oczywiście masz do tego prawo, aby narzekać i być wściekłym, że byliśmy zmuszeni rozstać się z tobą, bo nie byłeś w porządku, sam musisz przyznać: te wyjazdy służbowe, a raczej wycieczki nad morze, załatwianie swoich własnych spraw w czasie pracy………….., czy takie zachowanie jest właściwe ? Wykonywałeś naprawdę dużo telefonów do klientów, a mimo to nie osiągnąłeś żadnych sukcesów przez kilka miesięcy pracy. Ta w twojej ocenie koszmarna atmosfera, to nie jest z naszej strony brak życzliwości do innych. Oferujemy pomoc i służymy dobrą radą, to przecież nasz wspólny interes. Pracujemy w niedużej firmie, która odnosi sukcesy i jest rozpoznawalna w całym kraju, a na te sukcesy pracują wszyscy. Myślę, że powinieneś spojrzeć na tę sytuacje nieco inaczej i zastanowić się nad wydawaniem takich opinii. Życzymy ci powodzenia i skłaniamy do przemyśleń i wyciągania wniosków na przyszłość.

Iza

A skoro wykonywał dużo telefonów bez większych rezultatów to nie łatwiej było wysłać pracownika na dodatkowe szkolenia? Macie tam w ogóle jakieś szkolenia, które pomogą się właśnie nowemu pracownikowi odnaleźć?

Twardy
@Były Pracownik PH

Też tam niestety pracowałem w zeszłym roku. Historia pracy której nie zawarłem w swoim CV bo byłoby mi wstyd. Brak wdrożenia i zerowe zainteresowanie nowymi pracownikami, które wynika zapewne z dużego przemiału. Wszyscy co tam pracują od wielu lat nie widzą tego jak są traktowani przez szefostwo oraz w jakiej posępnej atmosferze musza spędzić resztę życia. Jeśli ktoś chce się przekonać czym jest syndrom sztokholmski powinien się tam zatrudnić chociaż na tydzień. Jeśli chcesz docenić swoje aktualne życie- APLIKUJ

Były Pracownik Nowy wpis
@Iza

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak szkolenia.

Krystyna Nowy wpis
@Twardy

Bożena

Niektórzy nadal narzekają na to, jak firma od środka wygląda. Czytałam, że według jednej osoby ciągle coś zmieniają. No a z dobrych rzeczy, czy to się też wiąże z podwyżkami płac, są? Chodzi o ofertę przedstawiciel handlowy, była taka jakiś czas temu.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ziemia obiecana jami sp. z o.o..
Andrzej Stasiak

Nie polecam!!!!!!! Gorzej niż źle. Nigdy nie widziałem.dziwniejezej firmy. Wszystko bym przeżył, ale nie tej baby z tłustymi włosami, która mieszka w tej firmie

Bożena

Jest tam teraz chociaż częściowo opcja pracy na home office? Wiem, że były jakieś rekrutacje na przedstawiciela handlowego, interesuje mnie to stanowisko albo zbliżone. Po pandemii sporo firm poszło w zdalną pracę, ciekawi mnie jak tutaj?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w ziemia obiecana jami sp. z o.o.?

Ktos

NIE

@Ktos

A możesz coś więcej opisać?

beznicku

Każda z poprzednich opinii niesie część prawdy o tej firemce. Atmosfera jest tam grobowa- co da się już zauważyć na etapie rozmowy rekrutacyjnej(usunięte przez administratora) Pracownicy są tam traktowani bardzo źle(usunięte przez administratora) Atmosferę tworzą ludzie ale przede wszystkimi (usunięte przez administratora), które od samego rana wykonuje telefony i podczas swoich 'telekonferencji' wprowadza pracowników w nastrój, który później towarzyszy im przez cały dzień. Pracownicy są obarczani zbyt dużą liczbą obowiązków, a co najgorsze zadania im powierzane są tłumaczone w sposób enigmatyczny - chyba celowo- (usunięte przez administratora) Nastawienie pracowników wobec siebie jest również małoprzychylne wręcz wrogie; a to nastawienie tworzy Właścicielka, która skutecznie skłóca pracowników ze sobą. Pomimo sytuacji, która opisuje kilkoro z tych ludzi pracuje tam bardzo długi czas, dla jednych to chyba brak alternatywy, dla drugich możliwość dotrwania do emerytury, wszyscy mają doskonale wyrobione zdanie na temat Właścicieli i znają ich wszystkie dziwne mniej lub bardziej zagrywki. (usunięte przez administratora)

Katia
@beznicku

Niestety, ale wszystko co zostało napisane powyżej jest zgodne z prawdą. Żadne pieniądze nie skłoniłyby mnie do powrotu do tej firmy. Jeśli przyjdzie Ci do głowy założyć firmę aby tam pracować koniecznie spróbuj 3 m-ce na umowę o pracę.

@Zosia
@Katia

Katia jestem umówiona do nich na rozmowę o pracę jako PH. Czy jest możliwość skontaktować się z Tobą celem porozmawiania o firmie ?

@@Zosia

Jak wyglada praca PH w tej firmie? Samochód służbowy do użytku prywatnego? Jak z wynagrodzeniami? Trudna rozmowa rekrutacyjna?

Czy w ziemia obiecana jami sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Abc

Tak, na gorsze.

Dariusz
@Abc

Na gorsze, tzn. co dokładnie się zmieniło? Pogorszyła się atmosfera, zabrali premię, tną koszty? Powiedz coś więcej.

Abc
@Dariusz

Dariusz a ty jesteś byłym pracownikiem? czy chcesz podjąć prace?

Kaśka

Bardzo fajne zeszyty ECO grube kartki świetnie się piszę moje dzieci uwielbiają je dodatkowy duży plus są produkcji PL

Jaki wymiar godzin obowiązuje w pracy ?

DawnyKtoś

Firma której bliżej do (usunięte przez administratora). Sami tworzą problemy. Uwielbiają zmieniać decyzję i nakazać zmianę tego samego po parę razy. Stanowczo odradzam. Dno, mół oraz wodorosty, to są poziomy pod którymi znajduje się miejsce dla prac... "osób zatrudnionych" w tym miejscu. Zero poszanowania. Bardzo przeszkadza kierownictwo uśmiech oraz pozytywne nastawienie,dlatego każdy kto nie ma choć małej ilości depresji jest skazany na porażkę. Płacą grosze, (usunięte przez administratora)

Eryk

Najłatwiej jest narzekać, szukać najdrobniejszych potknięć tylko szkoda, że tak chcemy innych szkodzić!!

Kuki

45 minut spóźnienia jeśli chodzi o przyjęcie na rozmowe o pracę. Pani prezes roszczeniowa i protekcjonalna. Atmosfera jak w zakładzie pogrzebowym.

Jasiek

Atmosferę w firmie tworzą pracownicy i jeśli sami sobie uprzykrzamy to teraz tak jest!!!

W firmie jest bardzo słaba atmosfera wejdziesz wesoły wyjdziesz smutny bądź z depresją. Głęboką depresją

Wiktoria

Czy ktoś z obecnych na forum posiada informacje odnośnie aktualnych ofert pracy w firmie ziemia obiecana? Jeśli tak, to na jakie stanowiska? Jak przebiega proces rekrutacyjny? Jaka atmosfera panuje w trakcie rozmowy o pracę? Zachęcam osoby posiadające doświadczenie związane z rekrutacją w tej firmie do aktywności na wątku.

Witold

Idealnych firm nie ma ale pracowników również.

Henry

Sami pracownicy utrudniają sobie czas pracy!! Nawet do nowych nie stwarzacie lepszego wrażenia?

Niedoszły_Pracownik

Byłem jakiś czas temu na rozmowie ws. pracy(jak się okazało później stracony czas). Zostałem przyjęty ponad 30min po wyznaczonej godz. bez słowa wyjaśnienia czy zwykłego przepraszam.Rozmowa z "szefową" wyglądała jak przesłuchanie przez prokuratora .Jak Ja nienawidzę takiego typowo januszowego podejścia do biznesu ,takiego cwaniactwa .

Zostaw merytoryczną opinię o ziemia obiecana jami sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w ziemia obiecana jami sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ziemia obiecana jami sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

ziemia obiecana jami sp. z o.o.