ziemia obiecana jami

Toruń

Opinie o ziemia obiecana jami

ptak

Pracowałem tam niestety ,dyrektor który mnie przekonywał do tej pracy odszedł jeszcze przed moim zatrudnieniem,ph zwalniają się po kilku dniach ja bylem 16 w ciągu roku. Właściciele to karykatura ludzka szkoda nawet się rozpisywać,klimat jak z horroru atmosfera gorsza niż za komuny,sabina ... tak się upodobnia do szefów że jej to szkoda ale już za późno to jakaś sekta ;) kasa wiadomo oszuści inna na umowie zaufajcie nam, tłumaczy pani księgowa ,tu wszyscy tak pracują ,i tu skarbówka będzie poinformowana ;) masakra, wspomnę o jednym chłopaku bo go polubiłem -uciekaj z tej sekty.Ludzie jakby tam byli z innego wymiaru .Polecam rozmowę kwalifikacyjną -szukamy diamentów )

xyz

o doawno tu nie zaglalem ale i ja skomentuje - umowa o prace o ile dostaniesz (nie dostaniesz dluzej niz na rok czasu wiec o kredycie lub podobnych zapomnij o prowizji raczej zapomnij Do pracy w zo mozna przywyknac ale trzeba: - nie miec swojego zdania - pracowac od 8:00 do 21:00 - nie upominac sie o prowizje i dodatki Ogolnie klimat w firmie straszny. a najgorsza przelozona (prawa reka szefostwa ) baba tak upierdliwa meczaca ze nikt nie jest w stanie z nia wytrzymac , doczepia sie o wszystko i wszystkich .. w sumie troche mi jej szkoda bo ta praca to od 20 lat jej jedyna firma i jest traktowana tam jak niewolnik ale czemu pozniej wyzywa sie na innych.

michł

No to w takim razie kto tu jeszcze pracuje? W dzisiejszych czasach nikt nie zmusza się do pracy, jeśli warunki czy atmosfera faktycznie są takie fatalne. A tutaj ja nie widzę rotacji, bo przecież nie ma ofert pracy.

tomek

wszystko napisane powyżej sie zgadza terror terror i jeszcze raz terror, dodam jeszcze, że gdziekolwiek się nie pojedzie to wszyscy się śmieją z tej firmy... Jak inne firmy słyszą, że jesteś z ziemi obiecanej to mają niezły polew... Właściciele nie mogą pojąć, że ich wzory za Chiny się nie sprzedają... Na wszystko mają jakąś odpowiedź, a prawda jest taka że zeszyty są brzydkie drogie i z firmą nikt nie chce współpracować!!!

ph2015

nadgodziny nie platne . na papierze najnizsza krajowa i taka mozesz dostac a o prowizji zapomnij ( praca handlowca polega glownie na systemie prowizyjnym!) a ziemia wyplaca prowizje po ROKU czasu! pierwsze 3 miesiace bez prowizji pozniej as nachodzi na inne mieisace i rzeczywiscie prowizja po roku tylko kto tam wytrzyma rok?! no raczej nieliczni z taką atmosfera w pracy

SAD

Jeśli masz w planach pracować w tej firmie, to przygotuj się na następujące procedury: -Nadgodziny, średnio 11 godzin dziennie. Oczywiście charytatywnie, bo firma za nie zapłaci -Jazdę w trasy samochodem marki citroen nemo. Bez klimatyzacji , w bardzo słabym stanie technicznym -Z każdego miejsca trzeba dzwonić do pana prezesa i meldować co się wykonało. Średnio 25 telefonów dziennie -Gdy przyjdzie ci do głowy napisać meila do klienta, to będziesz go korygował 30 razy bo musi go zaakceptować pani S.S. oraz szanowna pani prezes. - Mobbing w najwyższych dawkach serwowany przez panią prezes oraz S.S. -Jeśli jesteś osobą o słabej kondycji psychicznej, bądź po jakichś przejściach. Odpuść sobie, firma ma na celu spacyfikowanie i udowodnienie za wszelką cenę że jesteś osobą niekompetentną oraz nieudolną -Wyzwiska pod swoim adresem usłyszysz wielokrotnie -Nikt cię nie nagrodzi za dobrze przeprowadzaną sprzedaż, tudzież znalezienie nowych klientów. Nawet zostaniesz za to publicznie obrażony ! -W upalne dni nie licz na to że dostaniesz choćby malutką butelkę wody -Pracować będziesz również na magazynie, bo firma od ciebie będzie tego wymagała -Jeśli zgodzisz się na umowę o prace za najniższą krajową oraz premie uznaniową, to musisz robić wszystko aby Szefostwo było z ciebie dumne, bo inaczej dostaniesz tylko najniższą krajową, nie uzna ci nikt premii jeśli będziesz miał własne zdanie i będziesz niewygodny -Prawo pracy jak i Etyka są łamane na każdym kroku To tylko malutki fragment tego co cie tam spotka, jednak jeśli chcesz tam pracować to proszę bardzo Szerokiej drogi i powodzenia ! :)

jackpot

Ta firma to istny koszmar pracownika. Nadgodziny na porządku dziennym i to za darmo. Do tego atmosfera niczym w domu grozy. Właścicielka firmy to osoba niezrównoważona psychicznie, nie mówiąc już o jej 'prawej ręce'. Generalnie polecam trzymać się od tego miejsca byle dalej.

NIE

Przestrzegam wszystkich przed JAKĄKOLWIEK współpracą z firma ziemia obiecana jami... Firma niekonkretna, problemowa,a właściciele co najmniej dziwni ! Szkoda nerwów i czasu!

Gimb

Na szczęście już nie jestem zatrudniony. A nadgodziny są zawsze a pensja zawsze taka sama bez względu na to ile się sprzeda... O ( usunięte przez administratora )

nigdy więcej

Słabe wyniki? :D tam nie ma żadnego wyznacznika. Jeżeli wyjeżdżasz w trasę tym rozklekotanym Nemo z przebiegiem 300 tys. to jeździsz dopóki nie padniesz, albo dopóki ci się samochód nie rozkraczy. Z każdego miejsca telefon do Szanownego Prezesa i wysłuchiwanie beznadziejnych poleceń, których wstyd wykonywać. Ta firma to nieporozumienie. Średnio 15 nowych przedstawicieli rocznie, a samochody 3. J( usunięte przez administratora )Firma porażka, szkoda czasu, zdrowia i zaangażowania na cokolwiek.

gimb

UWAGA FIRMA( usunięte przez administratora )TONA NADGODZIN TYLKO PRETENSJE, A DO JAZDY PO 14 GODZIN CZARNE AUTO BEZ KLIMATYZACJI Z SZYBAMI NA KORBKI

kub

zwykle nie piszę na takich portalach, ale muszę przestrzec wszystkich, którzy zamierzali Iść na rozmowę kwalifikacyjną. Tak ! nie ma sensu nawet iść na rozmowę zupełna strata czasu! Jeszcze takiej atmosfery to jak żyje to nigdzie nie widziałem. No chyba, że akurat jakiś pracownik zmarł i dlatego wszyscy mieli taki humor. Jak dla mnie to dramat przez duże D ! Nikt ze sobą nie rozmawia, ludzie siedzą jak na ścięcie. Spędziłem tam 40 minut, a wyszedłem przygnębiony jakby mało kiedy. Komentarz wyżej "firma ze az zyc sie chce" jest naprawdę trafny MASAKRA ps/(firma jest z łodzi więc nie wiem skąd Toruń na górze"

zxcv

hehehehe, nie ma konkretnych przykładów? to znaczy, że ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem. przede wszystkim to żaden producent tylko firma zlecająca innej firmie produkcje. takich "producentów" to można w pięty wsadzić, zwykła firma handlowa, nawet nie konfekcjonująca, żenada

tomek

Mania=Sabina, kobieto ochłoń, siedzisz w tej smutnej jak.... norze i jeszcze bronisz tych dorobkiewiczów

xyz

"mania" buhahha jesteście smieszną firma która pisze sama sobie komentarze na goworku to smutne /pozdrawiam

PH15

Firma masakra

przedstawiciel

Pracowałem tam jako ph wiosną tego roku, moja kariera zakończyła się po 3 tygodniach. Zwolniono mnie bo uznałem, że nikt, a na pewno nie byle kto jak właścicielka nie będą włazić buciorami w moje życie prywatne i dałem temu wyraz co zaskutkowało zwolnieniem:) poza tym syf, brud, smród z toalet, palenie papierochów w biurze. Właściciele to starzy ludzie, którzy doszli do jakiejś kasy i nie wytrzymali ciśnienia z tym związanego, no a ta łysa baba to jakiś totalny ludzki niewypał

Rafał

Byłem u nich na rozmowie- zero szacunku dla mojego czasu mimo, że byłem umówiony na konkretną godzinę, czekałem na rozmowę blisko godzinę. Pytania z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rozmowa merytorycznie o niczym, rzucone tekstem, że o urlopie w wakacje mogę sobie pomarzyć- może we wrześniu jak się zgodzą, umowa najniższa, wyrównanie na umowie śmieciowej. Mam wrażenie, że właściciele myślą, że za nie całe 2 tysiące będę w podskokach wykonywać ich polecenia. Poszedłem na rozmowę z ciekawości bo kuzyn tam pracował i nasłuchałem się ciekawych rzeczy o "szefach". Ale to co zobaczyłem w firmie to z lekka żenada, będę długo wspominał tę w anegdotkach przy piwie.

bezimienny

Ludzie zastanówcie się dlaczego zdecydowana większość wpisów jest negatywna a tu nagle ktoś zachwala? Jeśli chcecie się przekonać na własnej skórze to jest tylko jeden sposób by to sprawdzić.

Ja też byłem na rozmowie w tej firmie i troche dziwią mnie opinie osób, które sfrustrowane piszą o poniżaniu na rozmowie. Nie ma tam niczego co byłoby niestosowne, zwykła dość prosta rozmowa, może nie 100% profeska, ale pytania o stan cywilny i ewentualne posidane dzieci są czymś normalnym. Wiele firm o to pyta. Nie zauważyłem tekstów typu "u mnie w wakacje nie ma urlopów". Przeciwnie, zostało to powiedziane grzecznie i logicznie wytłumaczone dlaczego tak jest. Niepowodzenia ludzkie czasami zmuszają do wypisywania głupot. Może warto zostawić to dla siebie bo odstraszacie swoimi opiniami ludzi, którym mogłoby się tam spodobać.

Edward

dlaczego i z czego to wynikło ?

kandydat

Witam. Pierwszy raz piszę na takim portalu i niestety negatywnie. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i określenie" wyjątkowy dyskomfort psychiczny" jest najdelikatniejszym określeniem jakie przychodzi mi do głowy. Mam spore doświadczenie, elokwencję i asertywność w kontaktach interpersonalnych ale pierwszy raz czułem takie zażenowanie i poniżenie. bezpowrotnie zmarnowałem 2 bezcenne godziny mojego życia. Niewolnictwo i poniżenie. Odradzam.

Ryszard

witam czy ktoś wie jak obecnie jest w tej firmie czy coś się zmieniło z upływem czasu?czy warto aplikować na PH ? proszę o konkrety :)

StosKoki

Ziemia Obiecana. Chleba i Pracy !!! Czego więcej chcecie, proletariusze?

Wiesław

Firma W S P A N I A Ł A !!!!!! Cudownie,miło...aż żyć się CHCE!!!!Pozdrawiam, W.B.B.

kandydat

Byłem na rozmowie...potwierdza się to co było napisane w opinii wyżej: Pytania od czapy...o rodzinę, dzieci, mieszkanie itp. Właściciel nie ma pojęcia o rozmowach z potencjalnymi kandydatami, nieprzygotowany, nie wie z kim rozmawia, nie jest "obecny" podczas rozmowy. Odstrasza po pierwszych słowach: " od czerwca do końca września nie ma u mnie urlopów...","handlowiec pomaga na magazynie i w rozładunku towaru z TIRa...". Nie polecam osobą chcącym zmienić pracę na lepszą raczej dla nowicjuszy i szukających pracy bezrobotnych. Nie robi dobrego wrażenia ta firma.

Beata

Firma krzak, która jest na rynku od ponad 20 lat i handluje z największymi odbiorcami w całym kraju?

bonzo

Pracowałem w ziemi ponad 5 lat. Praca dość ciężka, bo kilkudniowe wyjazdy służbowe są na porządku dziennym, ale jest spory budżet na hotele + diety. Samochód na wyłączność, nikt się nie czepia o przejechane kilometry, do tego oczywiście telefon i laptok. Można zwiedzić kawał kraju i sporo się nauczyć. Zarobki rosną wraz ze stażem (podstawa + prowizja), początek moim zdaniem jest dość ciężki bo nie przekracza 2.000 na rękę i nie ma szans na prowizję, ale po roku można zarobić 2x tyle. Praca jest trudna i nie każdy się do niej po prostu nadaje, ale jak ktoś potrafi sprzedać, to może zarobić. Minusem są samochody, mimo że serwisowane i zawsze sprawne, to dość słabo wyposażone Citroeny Nemo.

przedstawiciel

pracowałem w ziemi obiecanej jako przedstawiciel handlowy przez trochę ponad 2 lata i nie jest tak źle jak większość osób tutaj piszę. Zarobki są nie najgorsze, samochód do dyspozycji - nie trzeba go odprowadzać na koniec tak jak jest w wielu firmach. Oczywiście telefon i laptop. Dodatkowo można poznać mechanizmy handlu z sieciami, bo firma współpracuję z większością sieci w Polsce.

ph2000

Pracowałem tam prawie 11 lat.Jak odszłem zrobili ze mnie złodzieja.Nie polecam tam pracy.

aplikant
@ph2000 15.01.2015 15:01

Powiesz cos wiecej, jutro jade na rozmowe na PH

Pracowałem tam długo i nie było tak żle. Nadgodziny rzadko jeśli były to oddane. Kasa zalezy od stanowiska, ogólnie awansują ludzie którzy jakiś czas tam pracują 5 lat i wzwyż. Szefostwo to karierowicze, lub osoby które za wszelką cene się trzymają bo innej takiej roboty już nie znajdą.

ponawiam

Pracował ktoś jako PH? Jakie warunki? Mieszkam tuż obok ( jeśli mówimy o Łodzi) pasowałoby mi..

TRUSKAWQA

W ZIEMI NIC NIE ZMIENIŁO SIĘ, WIEM OD ZNAJOMEGO/ZNAJOMEJ KTÓRZY TAM PRACUJĄ. A CO NAJLEPSZE OD JAKIŚ 2 LUB 3 MIESIĘCY NIE MA NAWET PAPIERU TOALETOWEGO, MYDŁA I INNYCH PODSTAWOWYCH RZECZY ZWIĄZANYCH Z HIGIENĄ...HEHEHEHE NIEZŁA FIRMA, SWOJĄ DROGĄ. CAŁY CZAS KOGOŚ ZATRUDNIAJĄ, ALE LUDZIE SZYBKO REZYGNUJĄ. NIEZŁE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Robek

Coś się pozmieniało w Ziemi ?

mka

ta firma długo zapadnie mi w pamięć. zawsze ostrzegam przed nimi kogo tylko mogę. powyższe opinie są jak najbardziej prawdziwe. w życiu nie spotkałem się z taką nieprzyjemną atmosferą, ( usunięte przez administratora )to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. le z drugiej strony podziwiam ludzi którzy wytrzymali tam dłużej niż rok...

lol

Pracowałem tam jako magazynier.W całości potwierdzam to co tutaj napisano.Jeżeli chcesz w 3 miesiące mieć 150 nadgodzin to wal śmiało do tej firmy.A w nagrodę otrzymasz ( usunięte przez administratora ) ha ha ha

ktoś

Pracowałem w tej firmie, na szczęście to czas przeszły. Powyższa opinia wyczerpująca i bardzo trafna. Zastanawiam się nad pozwem.

xyz

Nie pracuje i nie pracowałam w tej firmie, ale byłam na rozmowach kwalifikacyjnych. Masakra!!!!!! Jeśli chcesz czuć się jak w ( usunięte przez administratora )to polecam!!! Rozmowy wyglądają jak przesłuchanie (brakuje tylko lampy w oczy!!!). Pytania typu: kim są Twoi rodzice? gdzie pracują, czym zajmuje się Twój życiowy partner (jeśli go masz), itp... Atmosfera w firmie chyba nie najlepsza! takie wyciągam wnioski po spędzeniu tam 2 godzin! Czułam się tam jak w grobowcu, cicho, ponuro, wszyscy jacyś smutni:( Także tyle na temat firmy ziemia obiecana. Nie wiem może jestem w błędzie, ale nie polecałabym tej firmy jako potencjalnego pracodawcy!!!

no właśnie, pracował lub pracuje ktoś w tej firmie i mógł by podzielić się wrażeniami? jaka płaca, atmosfera, jakie stanowiska i podejście szefów?

work

A pracowałeś u nich jako kto? JAk tam wogóle wygląda praca?

pracuś

Firma niesolidna, zatrudnia na najniższą na papierze, w okresie wakacyjnym nie dostaniesz urlopu i możesz pomarzyć, że wyjdziesz po 8 godzinach pracy ;]

Zostaw opinię o ziemia obiecana jami - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ziemia obiecana jami