Opinie o SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski w Solec Kujawski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski w Solec Kujawski

Witam może ktoś opisać jak wygląda praca w solbet na początku jaka stawka godziny itd

Miruś

Taki pan Małecki błogosławiony A ludzi traktuje za nic zero przerw w pracy dlaczego inspekcja się tym nie zainteresuje jak przyjechał obraz do solca to na pokaz po 1000 zł każdemu dał żeby ludzie gadali szok !!!!

Sraczka
@Miruś

Po 1000zł dał a 2000zł zabierze to jest... #ebana Małpa

Lokalny

Po sąsiedzku firm na P... szuka ludzi. Jest plakat na płocie.

Bob

Wiosna idzie zamówienia się ruszą

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy REKRUTER Kierowców, Spedytorów
Profesjonalny kierowca
logo firmy Praca dla Stolarza / Cieśli Szalunkowego w Betoniarni w Niemczech
Wackler Personal-Service GmbH
logo firmy SPAWACZ MAG HL045 - Jutlandia
ATN Service ApS
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Solec Kujawski
Online Marketing Help Sp. z o.o.
Tygrys

Brak współpracy kierownictwa z pracownikiem,pracownicy magazynu 50+ zero chęci do pokazania na czym polega praca wymagaja nie wiadomo jakiego doswiadczenia i sily fizycznej,starzy pracownicy co zostało im do emerytury pare lat najwieksi konf.denci za byle co pod.erdalaja byle nowemu pracownikowi uprzykrzyc życie aby kierownik zabrał premie tygodniowa,atmosfera bardzo słaba,trzeba uwazac co sie mowi bo polowa brygady w łyżeczce wody by utopili.kierownictwo z,pracownikow robią blaznow robiac problem "o nic"byle by pokazać swoja wyzszosc.

Rok

...Dosiego Roku

Rok

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Bob

A ja mam dom z solbetu...brrrr

Święty Mikołaj

Ho Ho Ho Pozdrawiam wszystkich fałszywych ludzi z Solbetu co to wstydu nie mają począwszy od donosicieli, (usunięte przez administratora) kapusi z produkcji rozładunku i magazynu. Fałszywych pseudo kierowników co to tylko potrafią zabierać tygodniówki oraz szefową tego bałaganu Wincentyne pseudo dyrektorke od spania piachu i gipsu zamiast cementu. Życzę wam wszystkim abyście w nadchodzącym roku mogi jeszcze bardziej się (usunięte przez administratora) jak wazelina Kacper K swojemu przyjacielowi Hubertowi M. Tego życzę ludziom sprzedanym przez los jak tanie (usunięte przez administratora) niech w te święta temperatura wam podskoczy do +50 jak na produkcji i dostanie wypieków na tych fałszywych (usunięte przez administratora) przy zapalonych swieczkach z caritasu

greg

W dwóch słowach (usunięte przez administratora)". Jakakolwiek krótka przerwa w pracy odbierana jest jako coś niedopuszczalnego, jeśli nie możesz wykonywać obowiązków na swoim stanowisku pracy, to musisz to zgłosić natychmiast i "poprosić" o możliwość wykonywania innej czynności. Podczas rozmowy o pracę kierownicy, dyrektorzy mamią przyszłego pracownika dobrymi warunkami, wręcz kłamią. W dniu podpisania umowy warunki na umowie są znacznie gorsze od tych, o których mowa była podczas rozmowy rekrutacyjnej. Dziwaczny system wynagrodzeń, miesięczna stała niska pensja, a do tego jakieś tygodniowe premie, uzależnione od ilości wykonywanej pracy (akord). Stawki nierynkowe, niby rynek pracownika, ale na pewno nie w tym zakładzie. Generalnie ciężka praca, ciężkie warunki, może byłaby do zniesienia, gdyby płaca była odpowiednia. Porada, jeśli zdecydujesz się na rozmowę o pracę, poproś o warunki zatrudnienia (stawka godzina, miesięczna) na piśmie lub mailem , niech opiszą dokładnie dzień pracy, obowiązki, zakres czynności, system wynagrodzeń, prawdopodobnie ta prośba nie zostanie spełniona... Zróbcie wywiad na temat zakładu pracy, porozmawiajcie ze znajomymi. Rotacja w zakładzie jest bardzo duża, ludzie odchodzą po kilku dniach lub tygodniach, wszystko to świadczy o kiepskich warunkach pracy.

????

Banda idjotow. W (usunięte przez administratora) sobie wsadzcie te tygodnowki. Byście dali podwyżki a nie zerowli na ludziach Państwo kierownicze.

Robol

Modli się pod figurą, a ma diabła za skórą. Taki jest Wielce Czcigodny Pan Prezes. Frazesy na ustach i polityczne ambicje, oczywiście dla dobra biednych robotników. A tymczasem jest tak, że pracowników brakuje i trzeba pensje podnosić. Praca jest bardzo ciężka i na produkcji w warunkach szkodliwych. Po kilku latach wysiada kręgosłup, stawy, słuch, wzrok. Od pyłu ludzie chorują na choroby układu oddechowego. Więc Pan prezes wpadł na pomysł jak "ogarnąć" niewolników. Czyli do właściwie minimalnych pensji wypłacać premie i to premie tygodniowe. Z założenia od 150zł do nawet 350zł tygodniowo. Więc "chłop" może wypłatę nędzną zanieść "babie" do domu, a premię może sobie przeznaczyć na "hulaszczy" tryb życia. Problemem jest jednak to, że to nie jest pensja, tylko premia uznaniowa, która nie jest jasno określona regulaminem. I generalnie nigdy nie wiadomo czy będzie, czy nie będzie. Za to prezes bardzo lubi pokazywać się w towarzystwie władzy, kościoła itp. Określa się mianem "filantropa"... Na tak duży zakład to ta filantropia jest żenująca. I na koszt pracowników. Np.zrezygnowano z dodatkowych ubezpieczeń .

Abc
@Robol

Święta prawda

Łukasz
@Robol

Rozumiem, że negatywnie oceniasz postawę szefa firmy. Proszę jednak Ciebie o skoncentrowanie się na aspektach związanych bezpośrednio z tą firmą. Starajmy się nie komentować spraw prywatnych na forum. Wspomniałeś o premiach uznaniowych. Czy możesz napisać ile razy już taka premia została przyznana od jej wprowadzenia?

Bez nazwy

Kompletny brak szacunku dla pracowników, żerowanie na pracownikach, część stawki tak zwana premia(około 300-350zł tygodniowo) jest często zabierana z byle jakiego powodu, bez powodu, lub z przyczyn nie związanych z wykonywaną pracą. Nie przyjście do pracy w weekend wiąże się z potrąceniem premii tygodniowej. Realne zarobki na stawce początkowej wynoszą 2000-2500zł.

@Bez nazwy

W innym zakładzie solbet premia tygodniowa około 150-250zl . A reszta posta zgadza sie kropka w kropke . Wprowadzaja swoje standardy we wszystkich zakladach . Jeszcze zlikwidowali pzu bo nie chce sie zakladowi robic przelewow.

Jack
@Bez nazwy

Premie są za coś "ekstra" a nie za to, że przychodzisz do pracy - za to masz normalną pensję. Jak możesz dostać premię jak coś jest nie tak? Za co niby?

Ma-Pa

Nie polecam-durnie od szantażowania. Moje sugestie dla Solbet: Omijaj firmę z daleka. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic

Moje sugestie dla Solbet: Prezes firmy "rozpowszechnia gramatykę ktora nie jest prawdziwa" - to parafraza, słowo za trudne dla Pana prezesa ale może jakiś pracownik mu to wytłumaczy.

Lubię atmosferę w Solbet za: Wizja

Leeon

Moje sugestie dla Solbet: Nie bawcie się w ideologię.

aaa

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: j.w

@Ciekawy., czy możesz napisać coś więcej o nowym zakładzie w Rurce firmy Solbet? Czy wiesz już coś na temat trwającej rekrutacji albo gdzie można aplikować do tego zakładu? Nowe miejsce pracy to zawsze jest duży znak zapytania. Może jest na tym forum ktoś, kto wie na ten temat coś więcej? Czy pracownicy ze starego zakładu będą mogli przejść do nowego?

Ciekawy.

Teraz rusza nowy zakład w Rurce koło Szczecina i jestem ciekawy, czy te wasze standardy pracy :-) wprowadzą także tutaj??? Jak u was na początek ze stawką?

Zostaw merytoryczną opinię o SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski?

Zobacz opinie na temat firmy SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SOLBET Sp. z o.o. Solec Kujawski