Solbet-Kolbuszowa S.A. Zakład Produkcyjny

Budy Głogowskie

Opinie o Solbet-Kolbuszowa S.A. Zakład Produkcyjny

Praca ciężka, za najniższą i bez perspektyw rozwojowych, na kierowników czy wydawców magazynu brani są pociotki osób z kręgu dyrektorów Sala..., Regu..., Wiące..., i urzędników. Możesz układać 25 palet bloków dziennie, mieć studia ale awansu nie dostaniesz bo wezmą nową osobę która nic nie umie zrobić, na niczym się nie zna, ma tylko znajomości. Dla ambitnych to tylko strata czasu, a dla mniej ambitnych strata zdrowia i nerwów.

chyba pracujesz w biurze, bo na produkcji jest inaczej.

Zostaw opinię o Solbet-Kolbuszowa S.A. Zakład Produkcyjny - Budy Głogowskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solbet-Kolbuszowa S.A. Zakład Produkcyjny