Zone IT

Wrocław

Opinie o Zone IT

Julita

@janek i udało Ci się ustalić, jakie stawki obowiązują? Takie informacje najczęściej prezentowane są w dalszych etapach procesu rekrutacyjnego. Daj znać, czy brałeś w nim udział i jak on przebiegał - pomoże to wszystkim zainteresowanym pracą w Zone IT.

janek

hej! jak wygląda u nich oferta pracy jako Mobile Application Developer? Bo widziałem, ze nie podali dokładnej stawki, a po szczegóły to trzeba na rekrutacje iść chyba.

Zone IT

Nie tylko. :) Aktualne oferty pracy dostępne są na stronie internetowej, w zakładce kariera http://zoneit.pl/praca

paweł

@tomek albo oznacza to po prostu, że chcieli dotrzeć z ogłoszeniem do jak największej liczby osób..

rafal

Godny zaufania, solidy i wypłacalny. Świetne połączenie profesjonalizmu z miłą atmosferą w biurze. Pierwszy pracodawca w moim życiu którego mogę szczerze polecić.

Zostaw opinię o Zone IT - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zone IT